Jump to content

Moto Zajednica

18.06.2010.- udes u centru Zemuna, raskrsnica kod robne kuce

Recommended Posts

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Sad me je zvao nas drugar sa foruma, Dejan Zemunac da okacim ovo...

 

Udes se desio u Zemunu, na raskrsnici kod robne kuce. Detaljnije informacije nemam, ali mi je rekao da je u pitanju onaj kineski enduro od 200ccm, da su bila 2 momka na motoru... Samo jedan je imao kacigu...

Momci su zadobili teske telesne povrede, povrede glave... Stigla su jedna kola hitne pomoci i ovog sto je u tezem stanju vec prevoze za bolnicu... Cekaju i druga...

 

Registracijske tablice motora su BG 237-53...

Sad mi Deki rece i da se jedan od momaka zove Stevan ili Nikola Markovic iz Padinske Skele....

 

Napomena: Informacije o licnim podacima nisu proverene, pa ih uzimajte s rezervom...

 

Zelim im da se oporave...

Ako neko zna nesto, pisite...

 

Uh....  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Na Jutarnjem programu Studia B kazu da momci jesu teze povredjeni ali nisu zivotno ugrozeni! Bogu hvala da je tako! Kazu da ih je isekla tj. udarila Opel Astra koja se iz Preradoviceve ulice (za koju mislim da je jednosmerna od Glavne ka Pinkiju,ali nisam 100% siguran) ukljucivala u Glavnu ulicu,opet nisam te video! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

nije iz preradoviceve,isao je iz glavne levo u kosovsku ulicu.klasicno oduzimanje prvenstva!  >:( sto je najgore,poznajem coveka koji je vozio,moj komsija (pijan kao letva i sinoc  >:( ) vraticu mu ja licno,mamicu mu je.em  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Bio sinoć na licu mesta. Potpuno ista situacija kao i prošle godine sa pokojnim Igorom Kukićem. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33696.msg490450#msg490450

Motorista je išao desnom trakom koja je isključivo za skretanje  desno ka opštini, sad dal je hteo da skrene ili da nastavi pravo, ne znam. Putničko vozilo je dolazilo iz suprotnog pravca i skretalo levo, tj. iseklo motoristu. Čija je krivica ne bih mogao da kažem. Sreća u nesreći je da su bar promašili onaj pešački semafor gde je Igor nastradao, ali po tragovima krvi bih rekao da su teške povrede. Motor je onaj Quinqi enduro 200 ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Počeo sam da vičem Policajcima bravo i dajem rukom znak podrške kad vidim da su pritisnuli nekog. Ovo je strašno, na svakom koraku neko hoće da preotme drugome santimetar puta i to uzrokuje ovakvim nesrećama. Pre par godina u novinama sam pročitao da u Beogradu dnevno im a 30 k pijanih vozača, gde ostali naduvani, poremećeni, pod terapijom...Ovo vrsta nesreće spada u najbrojnije pored izlaska iz sporedne ulice, već smo pisali o tome i Pablo govorio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Nadam se da ce momci biti dobro, Ta raskrsnica je bas problematicna. Prodjem tuda skoro svaki dan iz glavne skrecem levo bas kao i auto u ovom slucaju. Semafor meni otvara malo ranije nego ovima iz suprotnog pravca a kao sto neko napisa desna traka iz pravca grada je za skretanje desno i nikada ne ocekujem da ce neko odatle da iskoci a cesto ni ne mogu da ga vidim  jer je u ovoj meni blizoj traci napr. bus. Drugari polako, pamet u glavu i kacigu na istu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

Bio sinoć na licu mesta. Potpuno ista situacija kao i prošle godine sa pokojnim Igorom Kukićem. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33696.msg490450#msg490450

Motorista je išao desnom trakom koja je isključivo za skretanje  desno ka opštini, sad dal je hteo da skrene ili da nastavi pravo, ne znam. Putničko vozilo je dolazilo iz suprotnog pravca i skretalo levo, tj. iseklo motoristu. Čija je krivica ne bih mogao da kažem. Sreća u nesreći je da su bar promašili onaj pešački semafor gde je Igor nastradao, ali po tragovima krvi bih rekao da su teške povrede. Motor je onaj Quinqi enduro 200 ccm.

bili smo mariner i ja svo vreme dok ih nisu ubacili u kombije!oko njih smo obigravali,ja sam bio u beloj majici a on u bermudama i sivom duksu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Sve necu da pisem nista nadajuci se da ce neko napisati da su preziveli/bolje,uhhhh i dalje ne mogu da dodjem sebi od sinoc,jeste da smo svi mi svesni ovakvih stvari ali kad se to vidi ili ne daj boze dozivi.....uhhh  :-X dal i kada cu sesti na skuter je pitanje,al to nije ni bitno.Deki i ja smo dosli na mesto nesrece verujem 1,2 minuta posle,bilo je dosta ljudi oko nas na naravno bezbednoj udaljenosti  ??? ??? i dva momka su lezala nedaleko od motora,jedan sa vidno kriticnom povredom glave,koji je jaukao,i drugi momak oko koga nije bilo toliko krvi ali se vrlo malo pomerao.Jedini tu je bio taksista(hvala mu) koji je pozvao policiju i hitnu,s tim sto je poliicija prva stigla  ??? hitnu smo malo pricekali,meni je u tim trenutcima to bilo previse,mozda i nije ne znam,kad su dosli pomogao sam medicinskoj sestri da mu previje glavu i stavi kragnu,drzao ga za ruku i govorio mu da ce biti sve u redu  :'( :'( posle je dosla i druga hitna pa smo ga podigli na nosila i uveli u vozilo,pa u urgentni. :'( da sam posle toga svega otisao kuci a ne da se vidim sa drustvom i pivom ne znam kako bi izdrzao noc,a i ovako sam vrlo malo spavao.....prizor uzasan u svakom slucaju,nije mi dobro dok ovo pisem..... :-X :-X :-X danas sam zvao urgentni al je bilo zauzeto par puta,planiram da sledece nedelje dam krv za momke s tim sto ne znam kako se zovu pa ako neko zna neka javi,a i ako je jos neko dobre volje super!!

Ljudi oprez i kacigu na glavu  :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

danas sam saznao da je jedan momak prebacen na ortopediju,ima prelom butne kosti,to je Nikola Markovic,dobro je.a za ovog drugog momka (bas teska fraktura lobanje i verovatno povrede trbusne duplje ili unutranje krvarenje,ne secam se za stomak  :-\ )ne znam nista jer nismo znali ime,a bila je frka na tom odeljenju tako da... ako neko sazna gde leze i kako su,neka napise,voleli bismo da ih posetimo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

danas sam saznao da je jedan momak prebacen na ortopediju,ima prelom butne kosti,to je Nikola Markovic,dobro je.a za ovog drugog momka (bas teska fraktura lobanje i verovatno povrede trbusne duplje ili unutranje krvarenje,ne secam se za stomak  :-\ )ne znam nista jer nismo znali ime,a bila je frka na tom odeljenju tako da... ako neko sazna gde leze i kako su,neka napise,voleli bismo da ih posetimo  :)

 

Tebe bas zapali ti padovi  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Deki mi javio a njemu Toma,hvala Tomo!!!!Momci su dobro,koliko to verovatno mogu biti,jedan imao frakturu lobanje,sad stabilizovano,drugi decko izbijene zube,nesto oko glave,polomljenu nogu,par rebara,Toma ce znati tacnije da kaze,bitno da su momci zivi i da se stanje poboljsava! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja