Jump to content

Moto Zajednica

honda cbr 600 f4i sport prodajem

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

prodajem hondu cbr 600 f4i sport,bukvalno je kao nova, ima 33400km predjeno (prava kilometraza) puno dodatne opreme,k&n filter vazduha,akrapovic izduvna grana,trioval carbon top,xenon svetla,nov lanac i lancanici,poklopac zadjneg sedista,registrovan do decembra,sad uradjen servis,sipao sam ulje castrol 10w 50 full sintetic koje kosta 18e litra (tako da na takvim stvarima nisam stedeo),sredjivao sam je za sebe ali silom prilika moram da je prodam...  >:( tako da ako neko hoce motor za voznju a da nista zivo ne mora da radi na njemu nek se oglasi.... Cena je 3800eura

post-7254-12879079830137_thumb.jpg

post-7254-12879079831444_thumb.jpg

post-7254-12879079859578_thumb.jpg

post-7254-12879079860635_thumb.jpg

post-7254-12879079861124_thumb.jpg

post-7254-12879079861513_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

...extra masina...ulozeno para i para...samo mi nije jasno zasto je sad prodajes kad si je ovako sredio ali ajdeee....

ma i rekao sam da je necu prodavati ali nuzda zakon menja......zenim se  :-\ ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Druze proklete pare kad ih nemam! Sutra bi dosao po motor pa da se ozenis ko covek, kad vec ne moze i jare i pare. Moji komplimenti i nema zamerke. p.s. A za nalepnicu na auspuhu svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: obrenovac

brate i ja sam imao takvu istu masinu dugosam je prodavao nikako da ode a tako dobar motor sveje na njemu dobro neznam sto beze od tog motora a vredi te pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: subotica

a zato sto hoce auto covek a i zaljubio se do usiju...ito sam mu i ja to rekaoooo....bio sam uz taj motor od kako je kod njegaaa...svaki detalj je poswecen tom motoru i sad bi da ga proda...uvrteo je sebi nesto u tu celavu glavu i kraj...:PPPPPPPP

 

SWAKA PREPORUKA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Nije za ljude od 190 cm? koliko si visok? Daleko si da probamo... :( Imas li neku fotku kada sedis na njoj?

mislim da ti ne bi smetalo jer ja sam 181cm i ne deluje mi da je mali motor...nemam takvu bas ni jednu sliku  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja