Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha yzf600r thundercat (nove slike)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

1997 god ,registrovan do maja 2011 na mom imenu,motor je u extra stanju od ulaganja bi trebalo da se promeni prednja guma sve ostalo je promenjeno (plocice napred i nazad ,ulje ,filter ulja,zadnja guma) presao 37000 pravih.Motor nigde ne curi ne trosi ni kap ulja. cena je 2500 evra 063/602-962 laki

post-954-12879075729239_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

nikakve zamene me ne interesuju,motor nebih nikad prodavao da mi nije takva situacija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

kako kome , onome kome nije skupo negleda takav motor , a onome ko ima 500e manje njemu jeste ... prijatelju nemoj da se nervirash niko nishta ne prodaje sve se zavrshava u kombinacijama i sitnim doplatama , ko ima zivu lovu taj kupuje tamo gde gori ... npr Land Cruiser D4D 2006god za 6000e to se zove gori ... tako da chekaj dzabe smanjujesh cenu , ako ima kupca taj ce doci da pogleda ponuditi kolko ima pa se cenkaj , ovako mozesh doci i do 1500 idalje ga necesh prodati , smanjuj u glavi al nemoj da pishesh na forumu ... pa pravi kupac kad dodje uzmi shta nudi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

samim tim si rekao da je ovo moje skupo posto je thunderace novijeg godista  bolji motor od ovog,a pogledaj na moto berzi od svih thundercata jedini moj se prodaje za 2300 ostalo je sve preko 2500 istog godista  pa proceni jer skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

da li je skupo necu komentarisati...samo cu reci da sam ja thunderace 2000god. prodao za 2200e

ali cinjenica je da je sad cena motorima od 1000+ (sto je slucaj sa thunderace) kubika manja nego motorima od 600....jbg luda drzava..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

Zaiata lep motor,i ja mislim da je cena skroz ok...al sad druga je stvar sto se nigde nema zivih para nego samo zamene i kombinacije...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja