Jump to content

Moto Zajednica

MOTOFEST JAGODINA

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

MOTOFEST je Moto skup sa karakterom festivala koji se odrzava u Jagodini. Ovo je inace 8. moto susret u okviru 12.Memorijalnog kupa "Goran Ostojic", koji se u Jagodini odrzava od 1999.godine u znak secanja na ratnog heroja

Gorana Ostojica, komandanta 63.padobranske brigade. Suorganizator Motofesta je moto klub "Balkan boy", prvi jagodinski registrovani moto klub.

Ono sto ce ove godine uciniti da prvi MOTOFEST bude znacajan je takmicarski deo programa, u okviru kog ce mladi bandovi iz regiona imati priliku da nastupe i da dobiju nagrade strucnog zirija. Time ce se ispostovati kriterijumi kvalitetne muzike i dati doprinos moto i rok kulturi u okviru regiona. Takodje, posetioci ce imati

mogucnost da uzivaju u revijalnim nastupima najkvalitetnijih bajkerskih grupa iz Srbije koje tradicionalno nastupaju na nasim moto susretima.

Ovogodisnji, prvi MOTOFEST ce se odrzati od 21. do 23. maja u jagodini kod sporstke hale JASSA. Prvo vece MOTOFESTA, 21.maja je rezervisano za nastupe 8 izabranih

grupa na osnovu raspisanog konkursa i iste veceri ce se izabrati najbolja tri sastava. Zatim slede revijalni nastupi.

Drugo vece MOTOFESTA je rezervisano za revijalne nastupe, prvo dva najbolja sastava kojima ce biti urucene nagrade, a zatim i afirmisanih bajkerskih grupa.

 

 

21, 22 i 23. maj Jagodina

 

Petak, 21 maj:

R.G.P ( Jagodina)

Kvar (Paracin)

Metal Whip (Despotovac)

Fuss (Jagodina)

Paradox (Cuprija)

Abstract Asylum (Jagodina)

Tequillers (Beograd)

Vatrene kocije (Jagodina)

Rain Delay (Beograd) (TAKMICARSKI DEO)

 

Blues travellers (Paris/Beograd)

New Deal ( BOR )

 

Subota, 22 maj:

2 najbolja mlada benda

Faust ( Jagodina )

Give & Take (Jagodina)

Black Jack ( Zrenjanin )

POPBOX ( Jagodina )

Sveti Gral ( Novi Becej )

 

Nedelja, 23 maj:

Najbolji mladi bend iz regiona

Metal Whip ( Despotovac )

POPBOX ( Jagodina )

PROROCK ( BG )

 

DOBRODOSLI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

MOTOFEST je Moto skup sa karakterom festivala koji se odrzava u Jagodini. Ovo je inace 8. moto susret u okviru 12.Memorijalnog kupa "Goran Ostojic", koji se u Jagodini odrzava od 1999.godine u znak secanja na ratnog heroja

Gorana Ostojica, komandanta 63.padobranske brigade. Suorganizator Motofesta je moto klub "Balkan boy", prvi jagodinski registrovani moto klub.

Ono sto ce ove godine uciniti da prvi MOTOFEST bude znacajan je takmicarski deo programa, u okviru kog ce mladi bandovi iz regiona imati priliku da nastupe i da dobiju nagrade strucnog zirija. Time ce se ispostovati kriterijumi kvalitetne muzike i dati doprinos moto i rok kulturi u okviru regiona. Takodje, posetioci ce imati

mogucnost da uzivaju u revijalnim nastupima najkvalitetnijih bajkerskih grupa iz Srbije koje tradicionalno nastupaju na nasim moto susretima.

Ovogodisnji, prvi MOTOFEST ce se odrzati od 21. do 23. maja u jagodini kod sporstke hale JASSA. Prvo vece MOTOFESTA, 21.maja je rezervisano za nastupe 8 izabranih

grupa na osnovu raspisanog konkursa i iste veceri ce se izabrati najbolja tri sastava. Zatim slede revijalni nastupi.

Drugo vece MOTOFESTA je rezervisano za revijalne nastupe, prvo dva najbolja sastava kojima ce biti urucene nagrade, a zatim i afirmisanih bajkerskih grupa.

 

 

21, 22 i 23. maj Jagodina

 

Petak, 21 maj:

R.G.P ( Jagodina)

Kvar (Paracin)

Metal Whip (Despotovac)

Fuss (Jagodina)

Paradox (Cuprija)

Abstract Asylum (Jagodina)

Tequillers (Beograd)

Vatrene kocije (Jagodina)

Rain Delay (Beograd) (TAKMICARSKI DEO)

 

Blues travellers (Paris/Beograd)

New Deal ( BOR )

 

Subota, 22 maj:

2 najbolja mlada benda

Faust ( Jagodina )

Give & Take (Jagodina)

Black Jack ( Zrenjanin )

POPBOX ( Jagodina )

Sveti Gral ( Novi Becej )

 

Nedelja, 23 maj:

Najbolji mladi bend iz regiona

Metal Whip ( Despotovac )

POPBOX ( Jagodina )

PROROCK ( BG )

 

DOBRODOSLI!

Jesu li to Vatrene kocije sto pevaju po svadbama ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

organizatori kao da kalendar desavanja nemaju pa ne vide poklapanja...Moto skup Sabac,Moto skup Bijeljina...itd... :D

poklapanja ce uvek biti.....to j neizbezno jer je sezona premala a klubova je sve vise....samo ih u sapcu ima 10 ili 11.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

Ne VATRENE KOCIJE nisu ti na koje vi mislite. O tom bendru ne znam puno ali znam da su ROCK bend iz Jagodine. Prosle godine su svirali u Boru na moto skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Zar Goran nije bio iz Nisa?Znam da ima neke veze sa Jagodinom, mislim da mu je zena Jagodinka.

Malo je of izvijavam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ne VATRENE KOCIJE nisu ti na koje vi mislite. O tom bendru ne znam puno ali znam da su ROCK bend iz Jagodine. Prosle godine su svirali u Boru na moto skupu.

 

 

Pa sviraju oni i Rock,u Mitreovici ih ima na dosta svadbi,bas zato sto ne sviraju klasicne narodnjake,boue i rocka,i dzeza,starogradse.....pevacica malo punija,ali ima strasan glas,a dolaze iz tog kraja,ja sam mislio da je Smederevo,ali moguce da je Jagodina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

Pa sviraju oni i Rock,u Mitreovici ih ima na dosta svadbi,bas zato sto ne sviraju klasicne narodnjake,boue i rocka,i dzeza,starogradse.....pevacica malo punija,ali ima strasan glas,a dolaze iz tog kraja,ja sam mislio da je Smederevo,ali moguce da je Jagodina!

Evo clanova benda:

Nemanja Miletic - ritam gitara/vokal;

Milos Milojevic Zify - solo gitara;

Petar Petrovic - bas gitara/vokal;

Nikola Milojevic Meda - bubanj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

Zar Goran nije bio iz Nisa?Znam da ima neke veze sa Jagodinom, mislim da mu je zena Jagodinka.

Malo je of izvijavam se

Ne nije bijo iz nisa. Goran Ostojic je bio iz Jagodine ali je bio u 63.padobranskoj u Nisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

organizatori kao da kalendar desavanja nemaju pa ne vide poklapanja...Moto skup Sabac,Moto skup Bijeljina...itd... :D

poklapanja ce uvek biti.....to j neizbezno jer je sezona premala a klubova je sve vise....samo ih u sapcu ima 10 ili 11.....

Da to je tacno da nema praznih termina u sezoni. A Memorijalni kup Goran Ostojic se odrzava u ovom terminu od 1999godine. Tako da tada nije imalo podudaranja sa nekim moto skupovima jer je tadda bilo samo par moto klubova na teritoriji Srbije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Zar Goran nije bio iz Nisa?Znam da ima neke veze sa Jagodinom, mislim da mu je zena Jagodinka.

Malo je of izvijavam se

Ne nije bijo iz nisa. Goran Ostojic je bio iz Jagodine ali je bio u 63.padobranskoj u Nisu.

Znam da je imao stan u Nisu i da je ziveo tamo,supruga i sin su jos uvek tamo.No nema veze fenomenaln je covek bio  :'(  Bas mi je drago sto se ovako nesto pravi u Jagodini u njegovu cast. ;)

Samo jos dva kratka pitanja vezano za ovaj Motofest cija je ideja bila da motofest nosi njegovo ime?iI dali prisustvuje neko od Goranove porodice na festu?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Jagodina

Znam da je imao stan u Nisu i da je ziveo tamo,supruga i sin su jos uvek tamo.No nema veze fenomenaln je covek bio  :'(  Bas mi je drago sto se ovako nesto pravi u Jagodini u njegovu cast. ;)

Samo jos dva kratka pitanja vezano za ovaj Motofest cija je ideja bila da motofest nosi njegovo ime?iI dali prisustvuje neko od Goranove porodice na festu?

 

Ideja potice jos od 1999godine. Memorijal su tada napravili njegovi prijatelji. A bice svakako neko od njegove porodice. Uvek su tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

to je zaista divno.ako sve uklavirim,rado bi se prikljuchila.bice pravi rok spektakl,sto je po meni bolje od svake moto zurke,a i vreme ce biti loshe kako sam chitala,tako da ce na motoru samo lokalci il najhrabriji :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

koliko znam u nedelju je streetfight motori i quadovi, u subotu skacu padobranci i moguce da je i defile u subotu. subota je kao glavni dan jer se tad ocekuje najvise motora, ali o tome neko od organizatora.... raspitacu se pa kacim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Balkan boys-ima sve cestitke na njihovom delu organizacije...

 

VjmOl_dsc0095resize.jpg

 

95ovX_dsc0144resize.jpg

 

waL7d_dsc0268resize.jpg

 

KDVeQ_dsc0290resize.jpg

 

 

 

Zreli ste za samostalni skup!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja