Jump to content

Moto Zajednica

suzuki ls650 savage

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Moj savet je da prvo razmišljaš o vrlinama koje taj motor ima, jer æeš na svakom da pronaðeš manu. Kažu da dobro koèi i da je udoban za vožnju, kažu da malo trese, i da se to oseti tek posle duže vožnje. Kajiš ne traži održavanje, jedan cilindar ne troši mnogo. Nije neki snagaš, i pre 1995 ima 4 brzine a kasnije 5 komata. Maksimalna brzina mu je oko 130kmh, 30 konja mi ne deluje dovoljno za dvoje i dugaèku rutu. Sladak motorèiæ. Akcenat na ono, motorèiæ.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ako ne brines za koliko ces vremena da stignes na more, onda definitivno fantastican motor. Nemoj pogresno da me shvatis, nemam nikakva iskustva sa doticnim, ali jedan cilindar, smesno odrzavanje, opusten polozaj....garantuju da imas lepo da se nauzivas, pogotovo sto motor nije bas nesto skup(i sama cena motora, a i potrosnja mora da je smesna).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Motocikl: Honda seven fifty

Iskreno da kazem,nemogu da odlucim izmedju ls650 i kawasaki en500. brine me kawasaki jer neki mi kazu da su podlozni kvarovima.Nisam imao dosada japanski motor vozio sa 7 godina vrlo ocuvan ETZ250. dobro me sluzio.Voleo bih napomenuti da sam nizeg rasta i da bih kupio iskljucivo copera pa i zbog toga se dvoumim izmedju ova dva motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Motor je bas udoban ali slab,tako da o brzini vecoj od 100-110 nemoj da razmisljas .Iz iskustva znam da su slabi sa fraj laufom.sve u svemu nije los ali bih ga ja ipak zaobishao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Motor je bas udoban ali slab' date='tako da o brzini vecoj od 100-110 nemoj da razmisljas .Iz iskustva znam da su slabi sa fraj laufom.sve u svemu nije los ali bih ga ja ipak [b']zaobishao[/b].
8)8)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
brine me kawasaki jer neki mi kazu da su podlozni kvarovima.

Nemoj da te brine brate. Ja moj vozim trecu godinu i APSOLUTNO nikakvih problema nemam. Nista ali nista nisam cackao na njemu sem filtera za ulje i ulja. Recicu da je '93 god i da ima 24000 i kusur na satu. Sarcev je '90 i ima oko 63000 na satu i pali kao grom i to sa prilicno slabasnim akumulatorom, je li tako Sarac :mrgreen:

Znas da je ta masina ugradjena u citavu paletu Kawa modela (EN, KLE, GPZ, blah, blah), znaci provjereno, rasprostranjeno i lako za odrzavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Izvini sto skrecem temu,ali da li si razmisljao o yamahi virago 535,a jos bolje da nadjes 500 zbog registracije.Motor ima 2 cilindra u V,kardan,a i lepo izgleda

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Motocikl: Honda seven fifty

Posle dugog razmisljanja ipak mislim da se en500 isplati kupiti.Ostajem na tome,nadam se da necu imati problema sanjim.Na koliko kilometara da menjam filter i ulje?Naravno mislim na kvalitetno ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Posle dugog razmisljanja ipak mislim da se en500 isplati kupiti.Ostajem na tome' date='nadam se da necu imati problema sanjim.Na koliko kilometara da menjam filter i ulje?Naravno mislim na kvalitetno ulje.[/quote'] to smo vec apsolvirali i vise puta, u rubrici Garaza... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Odakle si ti? Cisto da ti predlozim da poogledas neki uzivo kod nekih od nasih clanova ako vec nisi i sam ukapirao ko ga ima. Uvijek je dobro vidjeti motor uzivo, a siguran sam sam da bi te svako od nas i provozao, da vidis i kako to cudo radi i ide.

Usput, veci je od virago, a to mi odgovara jer sam 195cm, ima vodeno hladjenje i jaci je par konja od virago a vrlo vazno i to da spada u poresku kategoriju do 500 ccm. I virago je dobar motor pa ti biraj. Ne poznajem dobro trziste polovnih motora u Srbiji, ali kod nas u BiH te Kawe drze cijenu, pa cak i njegov predhodnik LTD450, koji nisam vidio da se prodaje za manje od 1500 E bez obzira na godiste. Eto, toliko, nadam se da imas info vise, a ti kupi ono sta volis. Ipak je tako najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja