Jump to content

Moto Zajednica

Trece okupljanje MZ Sveta,Kisac 22.23 Maj 2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Nisam mogao da dodjem, ne ocekivane obaveze  >:(

Mislio sam da cu barem uvece ali...

Vidim da je bilo super, a drugacije i ne moze da bude sa ovako dobrim ljudima, dobrom ekipom.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Drago mi je da je sve proslo super. Bas ste se lepo druzili.Na zalost nisam mogao da budem deo toga.

Usput ako je ostala neka nalepnica.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Stigao i ja danas nesto posle 17 casova,bilo je odlicno,a kako i moze biti sa ovakvom ekipom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Čekamo da se svi jave da bi znali da su bezbedno stigli.

 

Peter, javi kad Mađar dođe kući.

 

Madjar je kod mene. Sutra krece za Budimpestu. U toku je degustacija domace rakije.  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: požega (HR)

ovako imamo problema na gmh ovom emzi sa strujom stajali smo dotsa dok smo putovali od razora do požege kiša nas je prala u više naleta l struja je zajebavala za popizdit pa samo ga i slepali nekih 10 ak km

 

pa smo itisli kod davora i do prije pol sata cackali po struj al nista konkretno veceras smo probali popravit al ujtru ce mo morat kemijat jel sto najgore je ts model sasma drugacija sruja ijos 6V jeb da je etz imam ja sve komplet rezerno samo bi preslozili a ovako je sranje

 

kad smo usli u pz bas smo naisli na pozeske bikere i predsjednika pozeskom MK tj mog kolega osli na pivo i on im je ponudio da kod njega prespavaju a i oni su tu jedva docekali jel svima je vec pun ,,kk,, umorni su itd

 

bilo je tu jos mnogo sitnih zgoda i nezgoda al neda mi se sad to sve pisat o tome ce mo poslje

 

uostalom

lokacije 5

vrijeme 4 kako su najavljivali a jeb pa nije moglo biti bolje da je bilo koji stupanj toplije mogli bi se kupati

ekipa 5

provod5

 

sve super al de brate previste ste alkohola navezli i jos onaj ludi konobar/floyd) nepopijes pivo do kraja on vec nosi drugu uffff jebo me svako ak ja nisam gajbu stuko e al ujtru sam mislio da cu eksplodirat ufff al nadoso sam ehehe

 

slike i snimke stavim sutra jel jedva gledam

 

dada i defile je bio zakon jeb koliko diiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmaaaaaa hehehehehhe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Bas mi je drago da je bilo sve kako treba (osim u vreme ni u sta drugo nisam sumnjao)...

Svaka Vam cast!!

Nadam se da su Slovenci stigli na vreme i bez vecih problema kuci!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Momci lepo sam Vam rekao da pustite Josku!

Joska je dalji rodjak Nikole Tesle i zivi u Temerinu! Bio je covek na nasem skupu..Ako nemate resenja, kontaktirajte ga i sigurno Vam moze pomoci..Moze i da stavi magnetno paljenje, i izbaci skroz akumulator iz upotrebe..Tako da tih 6V nisu problem, a covek radi do 17h.

Imam ja kontakt samo ne bih kacio ovde tel. moze na p.p.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svi su na sigurnom pa organizacija ovog trećeg Skupa može da se i formalno završi.

 

Bilo je izuzetno jer kako je izgledalo na početku teško da se moglo očekivati bilo šta lepo: vreme grozno i napada iz raznih pravaca, šatori, mokro od ranijih dana, mali broj prisutnih iz Srbije... Međutim sa ponosom mogu da kažem da smo u našim namerama uspeli: održali smo III Skup MZ Svet-a kao Internacionalni i videli želju da se sledeći put proširimo i na države iz kojih sada nismo imali predstavnike.

 

Da sve prođe idealno, bez problema i sa lepim druženjem zaslužna je atmosfera koju Kisač pruža. Divni ljudi, divni domaćini i to bez izuzetaka, od moto kluba do pecaroša i lovaca. Prilikom posete M.C. KISACH CROWS probali smo nadaleko poznati Slovački kulen, onakakv kakav treba da bude kada se radi na domaćinski način. Šta da kažem, izuzetnog je kvaliteta, stvarno nemože da se proba nigde pa za nas koji nismo utrenirani sa ljutinom u ovom obliku pivo je pomoglo da se požar ugasi.

 

Tokom našeg boravka imali smo osećaj da smo toplo primljeni što je sigurno rezultat truda Janka koji je omogućio da nam bude pristupačno sve što u Kisaču postoji. Mislim i da bi Kisač trebao da bude zadovoljan Jankom jer nije mali posao predstaviti jedan narod, običaje, kulturu, istoriju i kraj u kome živi za tako kratko vreme.

Janko, veliko ti hvala na svemu!  :)

 

Naša se organizacija pokazala odlično, spoj znanja i iskustva sa jedne strane i mladosti i ambicije sa druge doveli su do toga da su Lisac i Floyd napravili ceo događaj bez i jednog jedinog nedostatka. Nije to išlo bez muke jer smo za ovu priliku odstupili od nekih principa do kojih smo držali: na želju domaćina napravili smo defile što do sada nismo radili ali je sve prošlo odlično i pored neplanirane biciklističke trke sa kojom smo se na putevima preplitali. Floyd stvarno jeste izgledao kao konobar jer mu ništa nije bilo teško, kupovao je, posluživao, brinuo o agregatu, brinuo o finansijama, gostima sve obezbedio šta je trebalo... Kad vidim ko će doći posle nas matorih na neka ključna mesta pomislim da bi trebali da se sklonimo što pre, očigledno je da ima sposobnijih koji još nisu dobili priliku.

 

Gosti su pokazali da su naše želje bile opravdane i da trud nije bio uzaludan. Pokupljeni smo sa svih strana a i dalje stojim iza svojih reči da među nama nema loših ljudi. Ako nekoga zanima kakvi su ovi ili oni odgovor je jednostavan, isti kao i mi, sve je to isto, sve su to MZ ljudi.

 

Svima se iskreno zahvaljujem na lepom druženju i jedva čekam sledeću godinu u kojoj ćemo, nadam se, uspeti da prikupimo naših ljudi iz još više zemalja. Do tada, što više lepih i bezbednih kilometara sa dva takta u srcima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

 

sve super al de brate previste ste alkohola navezli i jos onaj ludi konobar/floyd) nepopijes pivo do kraja on vec nosi drugu uffff jebo me svako ak ja nisam gajbu stuko e al ujtru sam mislio da cu eksplodirat ufff al nadoso sam ehehe

 

 

A tebi teko palo  ;D ;D

 

 

Ja sam posle svega ovog spavao oko 20 sati  :D :D

 

Inace ekipa bez greske  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ma  da stignu do zagreba, tamo ce ih preuzeti sledeca support ekipa. :D :D

No ima li jos koja slika??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Neko je spominjao nalepnice,kad sam dosao kuci skontao sam da ni za mene nije ni jedna ostala  ::)

 

Gledacu da mi napravi covek jos,za nas koji nismo dobili  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Kakvi ljudi,ceo dan razmisljam gde li su,dokle li su stigli,svaka cast,a problemi na putu-sve to ide u rok slube sto bi rekli ljudi.Jos jednom svaka cast.GMH pozdravi ekipu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Samo kada ste pobegli od tovaris Bedaneca koji je napao zuti MZ..Naspavajte se, neka alkohol izvetri.

Pozdrav,vas Kekec.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Drago mi je da ste stigli!  :)

 

Madjar je od mene krenuo juce oko jedan posle podne. Morali smo malo cackati i njegov MZ. Zezao ga je prednji prekidac za stop, konstatno mu je gorela sijalica. Malo smo seckali pa lemili, pa opet seckali i opet lemili i proradio je prekidac. Stigao je kuci ziv i zdrav negde oko 7 uvece. Sve vas pozdravlja i kaze da mu je mnogo-mnogo bilo lepo i da mu je jako drago da je dosao. Rekao je: "Bogami, imacu sta da ispricam u klubu. Nemaju oni pojma."  :D

 

A vama MZ-jasima se zahvaljujem za jedno divno druzenje. Drago mi je da sam video stare priljetelje i upoznao nove, fantasticne ljude. Posebna pohvala organizatorima!  ;) 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

E sada je i definitivno Kraj!! Svi su stigli kucama zivi i zdravi!!!

Iduce godine nova tura, nova avantura na nekom drugom mestu! ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: AJDOVŠČINA SLO

Prijatelji šta da kažem bilo je super i nezaboravno!

Sve pohvale Organizatorima i SVIMA vama!!!!  Jako mi je drago što sam vas upoznao

 

Ja sam još malo umoran, oči na minus, tvrdodup me daje al nema problema stvarno bilo je fantastično!!

Danas je praznik DAN MLADOSTI pa čemo u veče da malo pokažemo prijateljima slike i da probaju "kulen" ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja