Jump to content

Moto Zajednica

Ulje HITNO problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: zabalj

mislim da ti treba neki hemicar da bi dobio odgovor na ovo pitanje . ja sam znam da sam se naradio vozila koja su imala razlicita ulja . desi se to da ulje postane gusce a posto su na vozilima veoma precizni kanali za podmazivanje ulje nemoze dovoljno brzo da podmaze letece i stabilne lezajeve na radilici i onda masina zariba . a sto se mene tice mesajte stagod zelite , kad se pokvari ja cu da naplatim , pozdrav  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Prijatelju,

 

tema je postavljena 30.04, a sada je 27.07, vidim da je problem BAŠ HITAN.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Ajd da malo osvezimo temu posto je ova tema svima zanimljiva...

 

Posto je kraj sezone i planiram ulje da zamenim za sledecu, a trebao bi dodati 100-200ml, da li je u motul mineral bolje dodati motul polusintetiku ili valvolin mineral 10W40 ali za auto ili elf 20W50 mineral za motore? Ajd sad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: selo vojska
  • Motocikl: suzuki bandit 1200s

posto ovde ima dosta momaka koji su mladji postavicu samo jedno pitanje; osamdesetih godina proslog veka naci motul,kastrol itd bilo je skoro nemoguca misija tad je inina delta 5 zavrsavala sve i tad smo se vozili,ali smo pazili da ne mesamo proizvodjaca sto i sad ne bih preporucio osim u nekoj nuzdi  pa prema tome sipaj sta ima a te diskusije se odnose samo na extremne rezime tj.staza pista itd a razmislite koliko ste puta oterali vaseg ljubimca u crveno pa se zamislili o kvalitetu ulja nista njemu ne fali ni polu ni ful sintetik a i mineralno  je ok cesce menjaj i vozi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

posto ovde ima dosta momaka koji su mladji postavicu samo jedno pitanje; osamdesetih godina proslog veka naci motul,kastrol itd bilo je skoro nemoguca misija tad je inina delta 5 zavrsavala sve i tad smo se vozili,ali smo pazili da ne mesamo proizvodjaca sto i sad ne bih preporucio osim u nekoj nuzdi  pa prema tome sipaj sta ima a te diskusije se odnose samo na extremne rezime tj.staza pista itd a razmislite koliko ste puta oterali vaseg ljubimca u crveno pa se zamislili o kvalitetu ulja nista njemu ne fali ni polu ni ful sintetik a i mineralno  je ok cesce menjaj i vozi se.

 

To i ja kazem, kada je moj motor napravljen tesko da su postojala sinteticka ulja znaci mineralo bez razmisljanja, eventualno obratiti paznu sta se sipa zbog lamela gde je mokro kvacilo itd, mada za novije motore trebalo bi ispostovati preporuku proizvodjaca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ajd da malo osvezimo temu posto je ova tema svima zanimljiva...

 

Posto je kraj sezone i planiram ulje da zamenim za sledecu, a trebao bi dodati 100-200ml, da li je u motul mineral bolje dodati motul polusintetiku ili valvolin mineral 10W40 ali za auto ili elf 20W50 mineral za motore? Ajd sad...

kako to misliš kraj sezone  ;D ;D ;D

 

pratim temu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja