Jump to content

Moto Zajednica

MK KNEZ "R" , BIJELJINA, 21. DANI GRMLJAVINE, 30., 31.JUL i 01. AVGUST

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

 

Jedna opaska, ako moze! Jel bi mogao da isposlujes kod tvog skolskog -- gradonacelnika da utice na plavce u smislu malo manjeg zaustavljanja,kaznjavanja i trkeljisanja.

Prosle godine sam imao neugodnih susreta sa doticnima.

Imam dojavu da i ove godine kontrolisu samo zubare i one sto voze Horneta! ;D

Eh joooj, opet sve na jadne zubare....

 

Ma ne ,stvarno, u razmaku od 1 km zaustavljaju me dve patrole i to tako sto me izvlace iz kolone dok prolaze na stotine motora. Pitam ja onog drugog jel mi pise na kacigi " ZAUSTAVI ME"?   I, naravno,pocne trkeljisanje ...

 

NAJBOLJE RESENJE JE ,  SOBE  po 10e po osobi , jednokrevetne , dvokrevetne ,  trokrevetne ... 35 metara  od  kampa  ;D ;D ;D ;D ;D?  00387 65 563 996  Gojkoo   ;)

 

::) ::)::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

E ako neko ide u Bijeljinu kroz Mitrovicu pa na Pavlovića most  u petak posle podne 30-og oko 5 - 6 sati neka mi javi pa da se vozimo zajedno (tj kome ne smeta da se vozi malo sprorije jer ja sa mojom krntijicom niti smem niti mogu brzo da vozim 80- 90 kmh plafon)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Sobe rezervirane u Drini. Moj šef i ja ! On na BMW-u K1300S i ja na Kawasakiju Versys 650. Orange boje oba ( mislim motora ). Dolazak - petak 17-18.00 Prije smo kod Urketa i momaka iz Pančeva. Moramo neke poslove da odradimo  ;) Prva stanka u BN - naravno - kod Čole ! Javio mi da ima dunju - ladnu ko babina sisa. I to je u redu ! Ostale predradnje obavljene - za glavni i ako zatreba rezervni položaj  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Nešto smo dogovorili, ali ne mogu o tome javno.  :)

 

Domaća ekipa, lokalni glumci, pozeri, manekeni ... neće imati nikakvu "poštedu", a gosti ...   ;)

 

Naravno , kaciga će biti obavezna za sve, , tu nisam ni želio da tražim ustupke.

 

A ako suvozačica nema kacigu  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) a ima tangice  ;) ;) ;) ;) ;)

Samo ako je u prisustvu starijeg i iskusnog motoriste.....  ;)

 

Naravno sinko, ljubi te ćale !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pa biće valjda Jelen pivo ?  ;) ;)

Zovite me LOVAC NA JELENE hohohoho  :D

 

Tebi ... da uhapsimo neku JELENU ...  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Koje će pivo biti "protočno" , da se već polako "aklimatizujemo"  :D.

 

Pivo ... hm ... nismo se vezali samoza jednu vrstu ... biće 7 ( sedam ) različitihih, točenih, flaširanih, limenih  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Vidimo se u petak... Nadamo se da ce vrijeme biti lijepo... :)  a za skup ne sumnjamo....

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Starcevo - Petrovac na Mlavi

Pozdrav "Knezovi" !! Posledljih par godina  moto klub "MIdnight riders"  iz Petrovca na Mlavi je uvek imao prisutne clanove na Vasem skupu s obzirom da iz Vaseg kluba niko nije bio kod nas, zao mi je ali verovatno necemo prisustvovati u svakom slucaju zelimo Vam sve naj bolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Molim neka mi neko od organizatora pošteno odgovori koliko ima komarca u kampu,da odlučim

dali dođem sa šatorom ili rezervišem u Drini jer žena mi ne podnosi najbolje te životinje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Molim neka mi neko od organizatora pošteno odgovori koliko ima komarca u kampu,da odlučim

dali dođem sa šatorom ili rezervišem u Drini jer žena mi ne podnosi najbolje te životinje.

 

Ovih dana nam je nad glavom zujao avion i  "nečim" nas zasipao, ali ... Drina je Drina.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Molim neka mi neko od organizatora pošteno odgovori koliko ima komarca u kampu,da odlučim

dali dođem sa šatorom ili rezervišem u Drini jer žena mi ne podnosi najbolje te životinje.

 

Ovih dana nam je nad glavom zujao avion i  "nečim" nas zasipao, ali ... Drina je Drina.  :D

 

Ja sam već kupio AUTAN spray - tako da je to obavezna oprema uz Drinu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Molim neka mi neko od organizatora pošteno odgovori koliko ima komarca u kampu,da odlučim

dali dođem sa šatorom ili rezervišem u Drini jer žena mi ne podnosi najbolje te životinje.

Opa,imas jos jedan sator!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

 

Jedna opaska, ako moze! Jel bi mogao da isposlujes kod tvog skolskog -- gradonacelnika da utice na plavce u smislu malo manjeg zaustavljanja,kaznjavanja i trkeljisanja.

Prosle godine sam imao neugodnih susreta sa doticnima.

Imam dojavu da i ove godine kontrolisu samo zubare i one sto voze Horneta! ;D

Eh joooj, opet sve na jadne zubare....

 

Ma ne ,stvarno, u razmaku od 1 km zaustavljaju me dve patrole i to tako sto me izvlace iz kolone dok prolaze na stotine motora. Pitam ja onog drugog jel mi pise na kacigi " ZAUSTAVI ME"?   I, naravno,pocne trkeljisanje ...

 

NAJBOLJE RESENJE JE ,  SOBE  po 10e po osobi , jednokrevetne , dvokrevetne ,  trokrevetne ... 35 metara  od  kampa  ;D ;D ;D ;D ;D?  00387 65 563 996  Gojkoo   ;)

 

::) ::)::)

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

7 vrsta!!! Au pa to da se opijes ko letva samo dok degustiraš od svakog po koje  ;D ;D ;D

 

A Obelixe i meni si obećao neko hapšenje držim te za reč ali je na biram mnogo ako je onako dobra može u bilo kojoj boji da bude eto obećavam da se neću ljutiti  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja