Jump to content

Moto Zajednica

AT vs ST - Kotlina 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Klasican teneras, odma zinula guzica na pare da bi kupio Afriku.  ;D

U bre Vlajko sine, gde ćeš golom guzicom međ pijane turke  ;D ;D ;D

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ja sam se vrnuo i tu sam... sad samo da vidimo kako da se organizujemo... prvo davanje krvi pa pravac KPJ  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

E ovako, ;D

da li ima zainteresovanih da posle groznice subotnje veceri odvozamo jedan muski djir, i pokusamo da se vratimo u Skakavce do 16.00-17.00h da bi imali dovoljno vremena da se svi malo odmorimo i u neko normalno vreme vratimo kucama.

 

Deonica bi bila duga oko 300km sa 50-60% offa, sa par duzih pauza i brzi tempo voznje.

Polazak u nedelju najkasnije do 9.00h.

 

Posto se zemlja zadnjih dana dobro natopila vodom i mogucnost padavina u nedelju, "obavezni" kramponi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

meni prednja kochnica uopshte vishe ne radi a lamele pochele da proklizavaju... ali da... sign me up :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

E ovako, ;D

da li ima zainteresovanih da posle groznice subotnje veceri odvozamo jedan muski djir, i pokusamo da se vratimo u Skakavce do 16.00-17.00h da bi imali dovoljno vremena da se svi malo odmorimo i u neko normalno vreme vratimo kucama.

 

Deonica bi bila duga oko 300km sa 50-60% offa, sa par duzih pauza i brzi tempo voznje.

Polazak u nedelju najkasnije do 9.00h.

 

Posto se zemlja zadnjih dana dobro natopila vodom i mogucnost padavina u nedelju, "obavezni" kramponi.

 

sad si kupio pravu masinu pa se k...cis.....      ;)  ;)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ahaaa. Sad vidim sta je razlog za blagu promjenu plana vidjanja u subotu. Cestitam Kepo, nek ti je srecno a zabavno mora biti ;). Drustvo sa AT i ST, mislim da vam ova ruta moze biti preambiciozna, u svjetlu novih momenata (citaj motora). Nije Kepo dzaba zamastiljao ono gore i napomenuo za gume. Mi mozemo smisliti i neku alternativnu rutu za teskase mozda. Kepo..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

S obzirom da se pominju obavezni kramponi, ja sam takodje za neku alternativnu varijantu za nas sa putnim gumama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1899 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

S obzirom da se pominju obavezni kramponi, ja sam takodje za neku alternativnu varijantu za nas sa putnim gumama :)

 

Slazem se. Smislicemo vec nesto na licinom mestu. Nego kad vi planirate da dodjete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

 

Slazem se. Smislicemo vec nesto na licinom mestu. Nego kad vi planirate da dodjete?

 

Na licinom mestu, nego šta! :)

 

U 10h počinje DDK akcija, e sad do kada će trajati ne znam. Oko 13-14h mislim da bi mogli da krenemo iz BGD. Pa kad stignemo, bemliga :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Nbg

jel postoji neki plan i program za petak ?

 

petak je uvek bio keva  ;D

Pa.Peco ti se bolje raspitaj i za ponedeljak,svi znamo da volis da dopratis a bogami i da ispratis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1899 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ljudi ja bih doasao jos u petak kad bi jos neko dolazio. Jel ima jos nekog ko je zainteresovan? Kepo kapiram da se ljudi kod kojih cemo biti bave turizmom i da izdaju sobe? Znaci njima bi to i odgovaralo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

E ovako, ;D

da li ima zainteresovanih da posle groznice subotnje veceri odvozamo jedan muski djir, i pokusamo da se vratimo u Skakavce do 16.00-17.00h da bi imali dovoljno vremena da se svi malo odmorimo i u neko normalno vreme vratimo kucama.

 

Deonica bi bila duga oko 300km sa 50-60% offa, sa par duzih pauza i brzi tempo voznje.

Polazak u nedelju najkasnije do 9.00h.

 

Posto se zemlja zadnjih dana dobro natopila vodom i mogucnost padavina u nedelju, "obavezni" kramponi.

 

;D ;D

 

Zajednickim snagama napadamo kanjon Uvca, pa kom opanci tom i dzeri  ;)

 

A gde je Uvac, tu je i Golija !!  ::)

 

Kupio sam od UFF-a 620 lc4, pa bih se uclanio u ovu temu. ;D

Ima li neko ovaj model, potrebno mi je par saveta oko odrzavanja?

 

Cestitam majstore !!   :)

 

Uopste nisam primetio do sada. E dakle stvarno si ...  Ne bi me cudilo da je u ovom slucaju svih 300km offroad,

tacnije svih 350 km, ako se dobro secam. A secam se !!  ;D

 

Oladi malo majstore. Il` kreni sa debelom, il`  zovi narandzaste, mi bi ipak po Povlenu i Maljenu. Mislim, uzecemo i mi

jednog dana malokalibarke.  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Cestitamo Kepane ;D                        ...                                A ljudi ne sekiraj te se..ko da je a nekad nesto bilo precizno ili nedaj boze moranje..Opusteno ko zavesa, kod Kepana nema promasaja..uvek je sve kako treba..pa sto nebi i ovog puta? Samo govno da ne pada, ostalo cemo lako..         A ti Bopk dodji vamo da te iscede, pa posle rehabilitacija gore..takav je plan ;)   A ponedeljak, moze produzetak..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ja se izvinjavam, al malo sam pod utiscima jednog cilindra. ;D

U svakom slucaju sto kaze Vlajko nijad nije, niti moze biti moranja.

Vozikamo se kako kome odgovara, a i mislim da smo do sada dosta nas upoznali terene o kojima pricamo, tako da ... Poenta svega ovoga da se vidimo i druzimo bez tatstature, i da nam dupe vidi puta.

U drustvu ljudi koji dolaze na ovo druzenje ima nas razlicitih, i niko nebi trebalo da zarad drugih sputava svoja uzivanja i dragoceno vreme koje je odvojio za to. Neko uziva u tome da se opusteno vozika, neko asfalt, neko blagi, neko teski off, neko da kulira u kampu,...

Na licinom mestu se dogovaramo, i trudimo da se svi vrate kuci sa kezom na licu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja