Jump to content

Moto Zajednica

Neverovatno,ali istinito! Krenuli da dizu i motore paukom!

Recommended Posts

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

medijska paznja OBAVEZNA

i to neko ko nece da izvrne reci i ideju

jer ne zelimo jos vise besnih vozaca automobila - moraju svi da znaju zasto to radimo i da je sve po zakonu tj to nije protest - svi regularno placamo parking

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

A sta ne mozes doci i doplatiti? Moras se skloniti znaci. Jbga, onda ovaj scubin plan.  ;D

Sve mi se cini, dok se to izorganizuje, mogao bih se i ja tu obresti da se malo propisno parkiram.  :D

 

(na svaki motor ispod tablice text: "Ili ovako ili me odnese pauk."  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Treba samo proveriti u zakonu da li motocikl sme da koristi parking mesto za automobile sobzirom da postoje (nabijem ih... ) rešetke za parkiranje motocikala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

A sta ne mozes doci i doplatiti? Moras se skloniti znaci. Jbga, onda ovaj scubin plan.  ;D

Sve mi se cini, dok se to izorganizuje, mogao bih se i ja tu obresti da se malo propisno parkiram.  :D

 

(na svaki motor ispod tablice text: "Ili ovako ili me odnese pauk."  8)

 

U prvoj zoni je samo sat vremena parkiranje i posle moraš da se skloniš i duplo duže ne možeš opet da se parkiraš u istoj zoni. Znači dva sata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

Treba samo proveriti u zakonu da li motocikl sme da koristi parking mesto za automobile sobzirom da postoje (nabijem ih... ) rešetke za parkiranje motocikala

 

Pa gde mi onda da se parkiramo? Ono je bre za bicikle,ne za motocikle..ali realno... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Treba samo proveriti u zakonu da li motocikl sme da koristi parking mesto za automobile sobzirom da postoje (nabijem ih... ) rešetke za parkiranje motocikala

 

Nisam siguran, ali trebalo bi da moze. Te resetke su, rekao bih, kao parking za invalide, a invalid smije da ostavi svoj auto i na obicnom parkingu.

Pogotovo ako se nadje par kolega da zauzmu i te resetke.  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da bi bilo efikasnije da saobracaj drzimo pod opsadom ali svaki dan drugacije npr:

 

Dan 1 - SVI u protestnu voznju i zastoj u gradu zbog propisnog odstojanja kao i jedan motor u jednoj traci

 

Dan 2 - SVI na naplatnu rampu i placamo sicom sve po 1 dinar i ne damo sve vec brojimo jedan po jedan jer neznamo koliko imamo u dzepu a pre toga polako stanemo da skinemo rukavice itd

 

Dan 3 - SVI na parking na kriticnim lokacijama i sva parking mesta zauzeta pa se samo rotiramo

.

.

.

Dan x - ANARHIJA (opciono u slucaju da ovo pre nema efekta)  pucanje,paljenje guma,tockiranje...  :):D  ;D  ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

. Mora se nesto uraditi povodom ovoga....

      Evo sta ces sledeci put da uradis Ivana: Postoje stavke za zakljucavanje motora koje su malo duze......pa provuces kroz prednji tocak i vezes ga za znak ili drvo.....pa ce sledeci put da odnesu dj**u >:(.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

. Mora se nesto uraditi povodom ovoga....

       Evo sta ces sledeci put da uradis Ivana: Postoje stavke za zakljucavanje motora koje su malo duze......pa provuces kroz prednji tocak i vezes ga za znak ili drvo.....pa ce sledeci put da odnesu dj**u >:(.

 

 

Ja moj vezujem ;D

 

Al ne znam da li oni imaju pravo da seku to cime je vezano?  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

dobra je fora i garaze da se zauzmu, tu je parkirno vreme neograniceno ;D

 

Da, kad ne bi bilo u istim zabranjeno parkiranje za motocikle!  >:( Ponavljam:" U CELOM BEOGRADU, OSIM NA NEKOLIKO LOKACIJA (MOŽDA DESETAK), NE MOŽEŠ LEGALNO PARKIRATI MOTOCIKL!" Na ulazu u Kalemegdan, ispred opštine Zvezdara i Novi Beograd, možda na Adi, dalje nemam pojma. Ako neko zna, neka napiše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Ivana je uvek za neku akciju :) :) :)

 

Ovo za kupljenje paukom zbog parkiranja je stvarno glupo. Danas sam isao u SUP Stari Grad po licnu i pasos. Naravno morao sam autobusom, jer tamo naci mesto na parkingu je prosto nemoguce u popodnevnim satima. Dok sam prolazio kroz one ulicice prosao sam pored gomile motora parkiranih na trotoarima koji nikome ne smetaju.

Bilo mi je zao sto jos uvek nemam motor, inace bih ga parkirao ispred samog ulaza u sup :) :) :)

 

naravno da ne pricam o guzvi u gradu, gde bi mi motor opet koristio :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Treba samo proveriti u zakonu da li motocikl sme da koristi parking mesto za automobile sobzirom da postoje (nabijem ih... ) rešetke za parkiranje motocikala

 

 Ja mislim da sme da koristi isti parking - ako vec na tom mestu nema poseban parking za motorcikle. Pa i motorcikl je " motorno vozilo " !

 

    A i putarine nam naplacuju isto ko i za automobile !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Sve se moze kad se hoce, e sad je jedino pitanje DA LI HOCEMO. Svasta moze da se postigne mirnim protestima.

 

Ako dodje do one opcije sa paljenjem guma i tockarenjem, ne preostaje nam nista drugo nego da zovemo sszgo-a :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ljudi, vezite motor za banderu lancem pa da vidimo kako ce odneti motor!

Braco moja, Ruzica je u pravu. Ostavite ga tako da nikom ne smeta, obavezno ga vezete za znak, i nemate brige :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

A da ipak sačekamo malo da vidimo da li će pauk odneti neki motorcikl za koji ćemo iz prve ruke dobiti potvrdu vlasnika da nije odnet na njegov zahtev ili zbog komšijske prijave - pre nego što blokiramo grad i izazovemo gnev onih koji ne mogu od nas da parkiraju svoje automobile, premada mi bez ikakvih problema, za razliku od njih koristimo trotoare?

 

Znam, znam... baš sam partibrejker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Ljudi, vezite motor za banderu lancem pa da vidimo kako ce odneti motor!

Braco moja, Ruzica je u pravu. Ostavite ga tako da nikom ne smeta, obavezno ga vezete za znak, i nemate brige :).

takoje nece vam odneti samo ce ga slikati i dobicete od sudije za prekrsaje da se javite platite kaznu i bambije besplatno za kolekciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Resetke na Adi Ciganliji su posle druge rampe,levo, koji metar ispred plasticnog klozeta, na travi ( u blatu) do koje treba da dodjes preko ivicnjaka i malog satro trotoara. Jedan tocak ti je u blatu, a drugi tocak ti je na tom trotoarcicu.  Velegrad i gradska vlast   HAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHA   da crknes od smeha ( ili muke) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Pantheon

. Mora se nesto uraditi povodom ovoga....

       Evo sta ces sledeci put da uradis Ivana: Postoje stavke za zakljucavanje motora koje su malo duze......pa provuces kroz prednji tocak i vezes ga za znak ili drvo.....pa ce sledeci put da odnesu dj**u >:(.

 

 

Dobro zboris!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova

Treba stvarno videti da li ce to odnosenje imati tendenciju da se pretvori u praksu, ili ce ostati usamljen slucaj.

Do sada nam parkiranje nije bio problem, ni sa mestom ni sa kaznama. Pa da ne izlecemo pred rudu bez potrebe, zbog jednog slucaja, dok nismo sigurni. Ako se pokaze da treba, ideje su vec spremne.

Ima dosta drugih nevolja koje nas tiste, kao motoriste, bice na sta da se usmeri ova energija koja je ovih dana pokrenuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja