Jump to content

Moto Zajednica

malaguti f15 firefox BLOKADAAAAA?????/

Recommended Posts

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

CASTIM GAJBOM PIVA KO MI KAZE GDE JE BLOKADA!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6336 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

:D

Za razliku od svog rodjaka F12,ovaj model MORA da ima ispravnu bateriju.Kada je slaba ili neispravna,moguce ga je upaliti na kurblu,ali jednostavno preko odredjenog (vrlo niskog) broja obrtaja,nece i nece i nece.

Zasto pitam za koje je trziste?

Neke su zemlje vrlo restriktivne po pitanju brzine skutera,mopeda uopste,pa se za njih rade posebni agregati.Osnovna razlika je u klipu,tj. u "prozorima" kroz koje prolazi gorivo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

e ovako!danas mi je stigao taj skuter!ide oko 50!ne znam za koga je radjen.ima neki klinac pored bobine mala crvena kutica za koju sam mislio da je blokada,skinem i opet isto!na auspuhu ima neko sranje u obliku case koje cu da isecem ujutru!ako ko ima ideju pivo placam na nasoj moto zurci 17 aprila/LIONSI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Treba da ima kao i svaki skuter jedno slepo crevo. E to odseces i popunis rupu i ako hoces vrati nzad to crevo ili zafarbaj. RErugo, skini auspuh i vidi da li ima na kraju kod ulaza u cilindar neki cep koji smanjuje precnik. Hoce nekada i tu da zaglave, ali to je na Kymco skuterima. Dalje varijator i karburato ali u to se ne razumem ni najmanje. Jedino ako se menja dizna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja