Jump to content

Moto Zajednica

Nisam te video, sta je?! Hoces da se bijes?!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

kralju

znao sam da je taj pegaso krsina ali nisam znao da je toliki krs :D

kad god sam vozio sporo desavao mi se problem, kad god sam vozio brze prosao sam pre nezgodne situacije

zato i vozim brze

Vidim da si zajeban kad si za tastaturom, samo reci koju azdaju ti vozis pa se vidimo na drumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

tog pegaza ja obidjem na rolerima, ili kakvom skejtu cak ako je malo veca nizbrdica...

 

;)

hahahahahhahaha,,...... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

 

 

i pazi da ih ne obidjes brzo, mada, tog pegaza ja obidjem na rolerima, ili kakvom skejtu cak ako je malo veca nizbrdica...

 

;)

 

hehe, dobar si. Nego koliko konja ima taj skejt, jednog? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

a jel skidas kacigu?

 

i ne bi te isekli da si isao 50kmh po propisima, jelte...

 

kacigu uvek skidam jer smeta. . .

 

mislis da ne mogu da te iseku ako ides 50? ne znam kad si se zadnji put vozio i video devojku koja se isparkirava unazad i ne gleda dali neko uopste ide ulicom. . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Sto se mene tice, ne sedam na motor bez pendreka. Svi, kojima samo pokazem, pobegnu, ili se makar smire. Mada, jednom ce mi neko oteti taj pendrek pa ce me verovatno ubiti k'o mecku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6860 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Batina ima dva kraja. Nisam se potukao dugo, a dodje mi nekada sve bi ih pogledom razneo :D

 

@Juzni

 

Nemoj da bude ko u Terminatoru 2 kada onaj lik ostane bez motora i a opreme :D Dakle pazi se terminatora :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

E, da su to znali kad su donosili presudu, ne bi se tako jeftino izvukao... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 980 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Mali Zmaj, si bio skoro u Bgd-u?

jok,mada imam rodbine u BG-u,na Miljakovcu,Bezaniji,N.beogradu....,tako da je moguce da cu uskoro u posetu!! A što??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Zemunativ - koga, s čim ?

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

Sinoc, lagana voznja po gradu...dobro nije bas lagana :) a vreme negde oko dva pola tri ujutru...

Audi Q7 beli bosanske table, dva klinca i dve klinke pozadi i flasa dzeka u ruci...iz kola neki tuc tuc saund...

Krecem od slavije prema terazijama, pa preko trga na tunel, pa na usce...idu sve vreme za mnom, hoce da se trkaju, svaki semafor zagledaju, negde na ulasku u tunel krecu da turiraju i da me obilaze sa spoljne strane, posto su me smorili zestoko, dam gas i oduvam ih tunel, zelenjak, brankov most, tu stanem na semaforu kad oni opet iza, ja promenim traku i umesto ka TC usce, krenem ka hotelu jugoslavija, i oni uz par prekrsaja isto to urade i prodju me jer ih nisam ocekivao i pocnu da me seku i koce, klinke kroz zadnje prozore pokazaju srednje prste. na semaforu pre juge, koce 20 metara pre pesackog i namerno me drkaju, ubacujem u ler, spustam nogar, jer vidim da ce biti problem, oni izlaze i to dobrano pijani a verovatno i drogirani, flasa dzeka leti prema meni ali debelo me promasuju jer me verovatno vide duplo...ktm jakna je puna kao sport bili za takve majmune...teleskop je prvo radio po ledjima jednog i po ledjima drugog, kada su videli da je djavo odneo salu, jedan je to konstatovao iz lezeceg polozaja, drugi se kao hvata za pojas, kao da ima utoku, prevencije radi, pali se baklja i krecem da ga jurim oko dzipa, zbog sve opreme ne mogu da ga stignem jer mamlaz bezi u krug kao gazela, tu mi pukne kurac i stanem pored suvozacevih vrata koja su bila otvorena i krenem kao da cu baklju da ubacim u auto, odmah su se istreznili i poceli da se izvinjavaju, nemoj bate sve je kul, a one dve sponzorusice unutra se skupile na zadnjem sedistu i manje od makovog zrna...

seo na motor i dao gas...godinama sam bio miroljubiv i kidao zivce zbog takvih majmuna, vise ne mogu..pa ili oni ili ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 980 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

kreteni!!! e svaka cast!! tih nafuranih tatinih sinova mi je pun k...!!! svaka cast!!!opet!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Sinoc, lagana voznja po gradu...dobro nije bas lagana :) a vreme negde oko dva pola tri ujutru...

Audi Q7 beli bosanske table, dva klinca i dve klinke pozadi i flasa dzeka u ruci...iz kola neki tuc tuc saund...

Krecem od slavije prema terazijama, pa preko trga na tunel, pa na usce...idu sve vreme za mnom, hoce da se trkaju, svaki semafor zagledaju, negde na ulasku u tunel krecu da turiraju i da me obilaze sa spoljne strane, posto su me smorili zestoko, dam gas i oduvam ih tunel, zelenjak, brankov most, tu stanem na semaforu kad oni opet iza, ja promenim traku i umesto ka TC usce, krenem ka hotelu jugoslavija, i oni uz par prekrsaja isto to urade i prodju me jer ih nisam ocekivao i pocnu da me seku i koce, klinke kroz zadnje prozore pokazaju srednje prste. na semaforu pre juge, koce 20 metara pre pesackog i namerno me drkaju, ubacujem u ler, spustam nogar, jer vidim da ce biti problem, oni izlaze i to dobrano pijani a verovatno i drogirani, flasa dzeka leti prema meni ali debelo me promasuju jer me verovatno vide duplo...ktm jakna je puna kao sport bili za takve majmune...teleskop je prvo radio po ledjima jednog i po ledjima drugog, kada su videli da je djavo odneo salu, jedan je to konstatovao iz lezeceg polozaja, drugi se kao hvata za pojas, kao da ima utoku, prevencije radi, pali se baklja i krecem da ga jurim oko dzipa, zbog sve opreme ne mogu da ga stignem jer mamlaz bezi u krug kao gazela, tu mi pukne k**** i stanem pored suvozacevih vrata koja su bila otvorena i krenem kao da cu baklju da ubacim u auto, odmah su se istreznili i poceli da se izvinjavaju, nemoj bate sve je kul, a one dve sponzorusice unutra se skupile na zadnjem sedistu i manje od makovog zrna...

seo na motor i dao gas...godinama sam bio miroljubiv i kidao zivce zbog takvih majmuna, vise ne mogu..pa ili oni ili ja...

 

Care :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Sinoc, lagana voznja po gradu...dobro nije bas lagana :) a vreme negde oko dva pola tri ujutru...

Audi Q7 beli bosanske table, dva klinca i dve klinke pozadi i flasa dzeka u ruci...iz kola neki tuc tuc saund...

Krecem od slavije prema terazijama, pa preko trga na tunel, pa na usce...idu sve vreme za mnom, hoce da se trkaju, svaki semafor zagledaju, negde na ulasku u tunel krecu da turiraju i da me obilaze sa spoljne strane, posto su me smorili zestoko, dam gas i oduvam ih tunel, zelenjak, brankov most, tu stanem na semaforu kad oni opet iza, ja promenim traku i umesto ka TC usce, krenem ka hotelu jugoslavija, i oni uz par prekrsaja isto to urade i prodju me jer ih nisam ocekivao i pocnu da me seku i koce, klinke kroz zadnje prozore pokazaju srednje prste. na semaforu pre juge, koce 20 metara pre pesackog i namerno me drkaju, ubacujem u ler, spustam nogar, jer vidim da ce biti problem, oni izlaze i to dobrano pijani a verovatno i drogirani, flasa dzeka leti prema meni ali debelo me promasuju jer me verovatno vide duplo...ktm jakna je puna kao sport bili za takve majmune...teleskop je prvo radio po ledjima jednog i po ledjima drugog, kada su videli da je djavo odneo salu, jedan je to konstatovao iz lezeceg polozaja, drugi se kao hvata za pojas, kao da ima utoku, prevencije radi, pali se baklja i krecem da ga jurim oko dzipa, zbog sve opreme ne mogu da ga stignem jer mamlaz bezi u krug kao gazela, tu mi pukne k**** i stanem pored suvozacevih vrata koja su bila otvorena i krenem kao da cu baklju da ubacim u auto, odmah su se istreznili i poceli da se izvinjavaju, nemoj bate sve je kul, a one dve sponzorusice unutra se skupile na zadnjem sedistu i manje od makovog zrna...

seo na motor i dao gas...godinama sam bio miroljubiv i kidao zivce zbog takvih majmuna, vise ne mogu..pa ili oni ili ja...

hehe, sto to nisam video. Ne bih se mesao , majke mi, ocigledno ti nije trebala pomoc, al' samo da gledam i da se smejem. Posle da im popijemo taj Jack  8)

p.s. trebao si malo da olupas auto, posle da dobije batine i od tate koji mu je dao da se voza pijan u dzipu  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

klinke kroz zadnje prozore pokazaju srednje prste

trebao si da kazes da se dogovore koja ali jedna od te dve ide sa tobom da ti njoj pokazas to uzivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011
hehe, sto to nisam video. Ne bih se mesao , majke mi, ocigledno ti nije trebala pomoc, al' samo da gledam i da se smejem. Posle da im popijemo taj Jack  8)

p.s. trebao si malo da olupas auto, posle da dobije batine i od tate koji mu je dao da se voza pijan u dzipu  :D

 

Ma razbio se jack jebi ga a i ne pijem dok Djura vozi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

klinke kroz zadnje prozore pokazaju srednje prste

trebao si da kazes da se dogovore koja ali jedna od te dve ide sa tobom da ti njoj pokazas to uzivo

 

Nema sanse, ja sam srecno zaljubljen u buducu mi dragu, toliko sam zaljubljen, da joj dajem motor i ucim je da vozi...pa ti vidi, koliko sam odlepio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

sinoc negde posle 03,00 u centru zemuna stoji beli q7 bosanske table na semaforu,ja stanem pored njega i pogledam u dzip,

 

kad decko na crveno dade gas i prolete kroz pustu raskrsnicu

 

al ga je neko naplasio :o :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

sinoc negde posle 03,00 u centru zemuna stoji beli q7 bosanske table na semaforu,ja stanem pored njega i pogledam u dzip,

 

kad decko na crveno dade gas i prolete kroz pustu raskrsnicu

 

al ga je neko naplasio :o :o :o :o :o

 

Znaci razvezao ih kuci, nista od zeeeezanjaaaa e jebi ga, bas mi krivooo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja