Jump to content

Moto Zajednica

Drug na drumu

Recommended Posts

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

Želeo bih da se javno zahvalim momku iz MK Arhangel na HD koji mi je ponudio pomoć juče u Umci (kod semafora)...Imao sam manji problem sa jednim automobilistom,on je prolazio u suprotnom smeru i čim je video situaciju okrenuo je motor,došao do mene i pitao da li mi je potrebana pomoć...

Ne sećam se da li sam mu na lično tamo zahvalio zbog cele situacije pa bih da ispravim grešku !!! Pozdrav svim bajkerima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

Lik sa autom je stao iza drugog koji je čekao da skrene levo,nailazim i vidim da imam mesta komotno da prođem...kad sam bio odprilike kod njegovih zadnjih vrata od odluči da ne čeka više nego krene da ga zaobiđe tako da me je isekao,ne bi bilo ništa da se stari čika Marfi nije umešao  :-\  i baš tu postavio stub od reklamne table...rezultat: kofer odigrao ulogu crash bar-a i pukao nosač ručice kvačila-meni ništa! Kaže čika plavi: "Ti nisi kriv,ali pred zakonom jer si jer si preticao sa desne strane!" ...ništa prijava svako otišao svojim putem, u radnji uzeo izolir traku u fiksirao da mogu da vozim-danas u NS zamenili držač i idemo dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Hvala Bogu da ti nije nista.

Nego...ako je bila samo ta traka za vas smer, zaista si napravio gresku obilazeci ga sa desne strane.

Ja sam tako mogao da poljubim drvo sa 20kmh.

Mrak. Lik je vec bio na pola suprotne trake uredno sa levim migavcem (skretao levo sa glavnog puta) a ja u visini njegovih zadnjih vrata kad se odjednom, pod punim gasom vraca nazad u nasu traku - jer je neki kreten iza, preticao preko pune celu nasu kolonu sa 120+ kmh (ogranicenje 50) :o >:(

Predpostavljam da sam mu usao u mrtav ugao, bez obzira na upaljeno srednje svetlo a i njegova situacija je bila strasno cupava. Onaj kreten u preticanju je mogao sve da nas pobije indirektno  >:(

 

Od tad, uredno cekam dok se ne rascisti moja traka ispred mene  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Dobar neki cika pandur  :D

A ti sad da stavis kineske kufere, jeftini su pa se lakse podnosi njihova potrosnja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja