Jump to content

Moto Zajednica

stelovanje yamahe r6

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Ako nisi prvi vlasnik nadaj se da neko vec nije cackao nesto, ja licno ne bih povecavao za 3-5, ali to bi stvarno trebalo da se proveri po boji svecica. Ja sam na Xt-u povecao za +10 jer sam modifikovao fabricki filter, samo meni je lako da proverim boju svecica. Sve se pokaze na svecici, treba da je svetlije braon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Inace na tom satu mozes proveriti i da li je padano sa motora, da li ima nekih registrovanih gresaka, voltazu akumulatora i slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

SVI KOJI KUPUJU YAMAHE OD 2004. PA NA OVAMO MOGU PROVERITI DA LI JE MOTOR PAO ILI NE,KAO I BROJ PADOVA, POD USLOVOM DA IMAJU DIGITALAN SAT. JEDINA STVAR JE STO JE TA GRESKA ISTA DA LI JE MOTOR PAO U VOZNJI ILI U MESTU, REGISTRUJE SE JEDINO AKO JE MOTOR UPALJEN, ZBOG SIGURNOSNOG PREKIDACA, PROSLE GODINE SAM IZNENADIO JEDNOG POZNATOG BEOGRADSKOG SERVISERA KADA SAM OTISAO DA POGLEDAM MOTOR KOJI JE KAO ''CASA''  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

SVI KOJI KUPUJU YAMAHE OD 2004. PA NA OVAMO MOGU PROVERITI DA LI JE MOTOR PAO ILI NE,KAO I BROJ PADOVA, POD USLOVOM DA IMAJU DIGITALAN SAT. JEDINA STVAR JE STO JE TA GRESKA ISTA DA LI JE MOTOR PAO U VOZNJI ILI U MESTU, REGISTRUJE SE JEDINO AKO JE MOTOR UPALJEN, ZBOG SIGURNOSNOG PREKIDACA, PROSLE GODINE SAM IZNENADIO JEDNOG POZNATOG BEOGRADSKOG SERVISERA KADA SAM OTISAO DA POGLEDAM MOTOR KOJI JE KAO ''CASA''  ;D

 

Kako se to radi?Da zapisemo negde zlu netrebalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Mozda je glupo pitanje ..ali ajde opet da pitam nemam sta da izgubim...moze li se tako stelovati i na starijim R6 ..konkretno 1999g?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Mozda je glupo pitanje ..ali ajde opet da pitam nemam sta da izgubim...moze li se tako stelovati i na starijim R6 ..konkretno 1999g?

 

 

Ne moze, pitao sam vec ja. ;D

Tek od 2003...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Mozda je glupo pitanje ..ali ajde opet da pitam nemam sta da izgubim...moze li se tako stelovati i na starijim R6 ..konkretno 1999g?

 

 

Ne moze, pitao sam vec ja. ;D

Tek od 2003...

  :'(  Hvala ....  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Kako se to shteluje na r6 2003?Ja ulazio, davno, da podesim shiftlight i ostalo, ali nisam nigde video c1,c2.. itd?

 

Stisini i drzi oba dugmeta i daj kontakt, kad das kontakt brojis do 8 i pustis. Ako nece, javi mi se na PM, treba jednu zicu sa ECU prikljuciti na masu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

SVI KOJI KUPUJU YAMAHE OD 2004. PA NA OVAMO MOGU PROVERITI DA LI JE MOTOR PAO ILI NE,KAO I BROJ PADOVA, POD USLOVOM DA IMAJU DIGITALAN SAT. JEDINA STVAR JE STO JE TA GRESKA ISTA DA LI JE MOTOR PAO U VOZNJI ILI U MESTU, REGISTRUJE SE JEDINO AKO JE MOTOR UPALJEN, ZBOG SIGURNOSNOG PREKIDACA, PROSLE GODINE SAM IZNENADIO JEDNOG POZNATOG BEOGRADSKOG SERVISERA KADA SAM OTISAO DA POGLEDAM MOTOR KOJI JE KAO ''CASA''  ;D

 

Kako se to radi?Da zapisemo negde zlu netrebalo

 

napisao sam u postu sta sve mozete videti u diagnostici '' Za yamaha motore od 2003.'' na 62. poziciji izbaci broj gresaka ana 61. su kodovi gresaka, recimo ako je motor pao na 61. pise pored vrednst 30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Kako se to shteluje na r6 2003?Ja ulazio, davno, da podesim shiftlight i ostalo, ali nisam nigde video c1,c2.. itd?

Ako ista budes dirao obavezno zapisi fabricke brojke i nemoj da smanjujes vrednost(tj. gorivo), probaj sa dodavanjem 3-5 jedinica(na svakoj C oznaci) pa vidi kako ce ti motor delovati, nemoj da povecas za vise od 10-15 jedinica u odnosu na fabricku vrednost(po svakoj C oznaci) jer nema svrhe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

Ljudi ko ima isti motor nek se javi, objasnicemo kako da to vidi, nije nista zajebano i ne moze se nista pokvariti, samo nemojte menjati brojke na svoju ruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Hvala maki i g-tech, probacu da vidim jel mozhe da se udje

 

Moja 2003, tvoja je ako sam dobro razumeo noviji model tako da sumnjam da su vrednosti iste....

Jesi probao negde na netu da nadjesh ili r6 forumu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

g-tec mi je poslao podatke,od r6 isto kao moje godiste i ponasa se odlicno motor ide ko lud

ide bolje nego sto je isao bolje pali sve u svemu perfektno

hvala svima koji su mi pomogli.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja