Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VT500C

Recommended Posts

  • prisutan, 982 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Moze li neko nesto reci o toj hondici,ako se ne varam ima kardan,sest brzina,mali kockasti far...

Jel pouzdan kao sve honde,kako se vozi,kakav je u krivinama,potrosac,udobnost...!??

U temi 'Vozili smo' ima samo vt600c...Ima ih povoljnih,doduse sa malo vise kilometraze,ali...,nikad se ne zna...

Bajk mi se bas dopada jos ako je dobar mehanicki!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

Odlican motor, pouzdan, veci od VT 600.  Potrosnja oko 5l, ima verzije i sa okruglim farom, koji joj mnogo lepse stoji. Inace meni je mali sa mojih 184cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Ja sam vozio vt500e koji nije choper vec obican motor. Kad kazem obican mislim na neki touring izmedju TransAlpa i recimo Horneta. To je starija generacija. Koliko sam ja upucen(a to tebe interesuje) vt500 masina je izuzetna mehanicki. Ima kardanski pogon koji je za izdrzljivost neprevazidjen. Jeftino je odrzavanje motora jer nema mnogo sta da rikne. Snage nema dovoljno za neko divljanje ali za ledjero voznju je i vise nego dobar. Potrosnja benzina nije velika i nece ici preko 6 litara nikad. Inace najizdrzljivij hondin agregat je vt 650 ccm koji je nastao iz 500ccm i imas ga u ntv 650 kasnije i Dauvillu. Vozio sam jedno vreme i taj NTV i stvarno je dobra prica. pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Meni je takodje taj motor mali... moja honda CM125 je veca i udobnija, kako za vozacha tako i suvozacha.. Visok sam oko 187.. I ja sam hteo da uzmem takav motor.. sve je odlichno kod njega sem eto dimenzija koje meni ne odgovaraju.. dok VT750 savrsheno pashe.. I lepshi je sa okruglim farom  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 982 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

ma ja nizak pa tako da  za mene nema maloga motora,sve mi stoji!! nekad i noge u zraku!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: Honda CB 400N

Ja sam visok 183 i tezak oko 80 kg VT500 sam vozio 2 meseca i napravio nekih 1000 km s njim i prezadovoljan sam bio njime 50ks sasvim dovoljni za mene udoban a potrosnja na nekih 100 km po gradu je bila oko 5 a na otvorenom putu 4.2l pri brzini od 95 km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 757 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Motor je prije svega malih gabarita i mislim da bi ti posle iskustva sa K75 jako prijao.

Znam par likova koji sa njima voze dosta duge relacije, čak i sa saputnicom. Svi su otprilike između 82-87. godišta. Ima ih lijepo očuvanih. Čuo sam da se u Bijeljini prodaje jedan za 3500 KM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja