Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK MISIJA KOSOVO 2010

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Nürnberg
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Evo i mene da se javim, pohvalim organizatore kao i da se zahvalim na organizaciji i događaju. Bilo je stvarno veličanstveno to doživeti, taj doček, ovacije i pozdrave celim putem kroz Kosovo. Ja sam se naježio od tog prizora. To stvarno treba doživeti.

 

A kiša u povratku, neko lepo reče na predhodnoj strani...nema lošeg vremena...može samo da bude loša oprema. Ja sam samo imao problema sa gamašnama jer ih nisam imao,pa sam pozajmio od burazera neke stare pocepane ali ih zalepio sa izolirkom i odradile posao.

 

Jedino loša stvar je to, što su se u subotu uveče, za vreme koncerta, pored mene pobili neki lokalni klinci i oborili čoveku crveni BMW sa štendera. Tip je iz Coyote - Pančevo i prilikom pada slomili mu desnu deklu na motoru. To mi je bilo malo bezveze, a Policija je došla kao i uvek, kad se sve završilo i kad su se klinci razbežali.

 

Slike slede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao i uvek FENOMENALAN PROVOD !

 

Kisha nas je odvalila u povratku ali sve ide u rok sluzhbe  ;D ;D ;D ;D ;D , najbitnije je da su nas motori posluzhili...

 

Shto se tiche padova, naishli smo ispred Kraljeva na jednog GSXRa kome je neka debil zhena ushla u pitanju na sred magistrale ! "HTELA DA SKRENE" ! ! ! ! !  Dechko je izgledao dobro dok smo mi bili tamo , malo je nogu izgrebao...

 

I sto bi rekli ljudi DOGODINE NA KOSMETU !

 

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 521 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Tamo i nazad  dragocenih 900km.Počev od Beograda gde smo ispraćeni,pa kroz brda i planine(lalama je to neobično,ovde je sve ravno  :D ) do Mitrovice gde su svi od  tzv. "granice"  izašli na puteve kako bi nam se javili i dočekali.Druženje tamo je stvarno bilo super kao i koncert,jedino što smo sutra u povratku vozili po kiši ali neka...isplatilo se.Jednostavno više ne treba komentarisati to treba doživeti!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

U južnom delu Kosovske Mitrovice kamenovana kolona bajkera

Međunarodni Radio Srbija - Pre 10 minuta

 

Četvorica motociklista povređeni su u dva odvojena incidenta u južnom delu Kosovske Mitrovice, prilikom odlaska i povratka sa Gazimestana, kada su gađani kamenicama. Južni deo Kosovske Mitrovice nastanjen je isključivo Albancima. Milija Milošević, komandir policijske stanice u severnom delu Mitrovice, nastanjenom pretežno Srbima, izjavio je, pozivajući se na bajkere koji su bili u koloni, da su četvorica motociklista povređeni, od kojih je jedan zatražio pomoć u mitrovačkoj bolnici. Protekla dva dana u Kosovskoj Mitrovici boravilo je oko 1.500 bajkera u okviru 4. Bajk rok misije, koja je imala međunarodni karakter i u kojoj su, osim motociklista iz Srbije, učestvovali i motociklisti iz Francuske, Austrije, Australije, Crne Gore, Makedonije i Republike Srpske. Oni su danas posetili Gazimestan, gde je održana centralna proslava Vidovdana na KiM.

 

i ja se to pitam ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Kamenovani motociklisti na putu za Gazimestan

 

 

 

http://www.mondo.rs/s174723/Srbija/Kamenovani_motociklisti_na_putu_za_Gazimestan.html

 

28. jun 2010. 19:23 > 19:24

 

Četvorica motociklista povređena su kada su odlazili na Gazimestan i prilikom povratka, u južnom delu Kosovske Mitrovice, gde su gađani kamenicama.

 

 

Motociklisti na Gazimestanu (Tanjug)

Predstavnici Kosovske policijske službe potvrdili su Kontakt plus radiju da se ovaj incident dogodio u južnom delu Kosovske Mitrovice.

 

Komandir severne policijske stanice Milija Milošević izjavio je, pozivajući se na motocikliste koji su bili u koloni, da su četvorica motociklista povređena od kojih je jedan zatražio pomoć u mitrovačkoj bolnici, preneo je KiM radio.

 

"Dva odvojena incidenta su se dogodila u južnom delu Mitrovice prilikom odlaska na Gazimestan i kada su se vraćali. Tom prilikom jedno lice je zadobilo povrede vilice i nalazi se u mitrovačkoj bolnici", rekao je Milošević.

 

Protekla dva dana u Kosovskoj Mitrovici boravilo je oko 1.500 bajkera u okviru četvrte Bajk rok misije, koja je imala međunarodni karakter i u kojoj su, pored motociklista iz Srbije, učestvovali i motociklisti iz Francuske, Austrije, Australije, Crne Gore, Makedonije i Republike Srpske.

 

Oni su danas posetili Gazimestan gde je održana centralna proslava Vidovdana na Kosovu i Metohiji, a oko 15 sati su iz Kosovske Mitrovice krenuli u pravcu administrativnog prelaza Jarinje ka centralnoj Srbiji.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Ne znam sta bi rekao jos posto to recima tesko moze da se opise.Jeste bilo je i jurnjave autoputem i kise kao nikad i umora,ali docek ljudi na Kosovu je ucinio da se u trenutku zaboravi na sve lose stvari.Gomila ljudi pored puta koji su nas pozdravljali,neki sa suzama u ocima sta reci dalje.U Mitrovici nas je bukvalno docekao bukvalno ceo grad jer je za njih ovo bila festa.

Sto se slabijih motora tice nije istina da se nije moglo stici.Covek je krenuo pre nas iz Zrenjanina sa kinezom i video sam ga tamo,kao i jos gomilu kineza,skutera i MZ-a.

Sto se pada kod Mladenovca tice pala su 2 bajkera jedno vozilo im je preseklo put i oni su udarili u njega.Van zivotne opasnosti su,javim dalje kad saznam tacno kakvo je stanje

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

Tako je Bornslippy  ja krenuo iz Zrenjaina, ovo putovanje planirao jos od januara i na kraju me kod Gruze obori deda sa jugom i za mene je putovanje za kosovsku mitrovicu bilo zavrseno.Zavidi vam svima koji ste stigli do tamo a pogotovo na Gazimestan i koji ste se u miru vratili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Sto se tice kamenovanja, sad sam ispratio nekoliko ljudi iz Grocke, jedan od njih je dobio kamen u predelu gornje usne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Jel znas mozda ko je iz Grocke kamenovan, da nije Beli ?

 

Nije, mislim da se zove Misa

A mali Milos, strasno majke mi, pa on je klinac jos.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

ima li jos kakvih vesti o tom ekcesu,da li su oni bili odvojeni od grupe i koliko ih nasih sokolova islo motorima do gazimestana....ima li slika sa gazimestana...... :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Prvi put sam bio u K. Mirovici.....ja to nemogu opisati nekome ko nije to doziveo. Nadam se da ces nas dogodine biti jos vise.....

post-5057-12879083321181_thumb.jpg

post-5057-12879083322549_thumb.jpg

post-5057-12879083323859_thumb.jpg

post-5057-12879083324806_thumb.jpg

post-5057-12879083334282_thumb.jpg

post-5057-12879083334793_thumb.jpg

post-5057-12879083335304_thumb.jpg

post-5057-12879083335803_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja