Jump to content

Moto Zajednica

Honda stigla - Kawa na prodaju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Evo posle problema o kome sam pisao o oduzimanju motora i o celoj toj zavrzlami morao sam proslog vikenda otici do Uzica da vidim u cemu je stvar. Posto su mi prijatelji rekli da su nasli jaku vezu na carini i da odmah dodem da podignem motor. Kada sam stigao u Uzice ispostavilo se da je jaka veza cuvar carinskog skladista u kraljevu koji nema nikakve veze sa carinom,a motor ionako stoji u stanici milicije u Bajnoj Basti. Otisao sam do carinarnice Kraljevo i dao izjavu da je motor moj i da sam ja rekao da ga prebace na prikolici a ne da ga voze. Sad se ceka da moj prijatelj da izjavu i da posle nekih mesec dana minimum podignem motor. U meduvremenu sam se vratio u Nemacku i kupio sam onu Hondu VT600c i sad radim na popravci. Motor je presao 10000 km i totalno je preraden pre nezgode bio je u nekoliko magazina za CUStOM BIKES u Nemackoj. Predhodni vlasnik je proklizao i zdrljao desnu stranu masina je neostecena kao i ram viljuska je samo malo u gornjem mostu usukana a rezervoar aluminijumski ostecen ostalo je sve u redu. Vlasnik je od osiguranja inkasirao 9.000eura i prodao ga meni za 3000 . 12000eura ne tako lose a hteo je Uzeti moju kawu za zamenu bez doplate. Tako da kad uzmem motor iz policije racunam za nekih mesec dana bice na prodaju pa ako je neko zainteresovan evo podataka. Kawasaki vn1500 vulkan god.90 mat crn spusten sa jednim sedistem i skracenim prednjim i zadnjim blatobranom siroka guvernala drag bar 101 cm,presao 29000km nemacke table. Cena 2200eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja