Jump to content

Moto Zajednica

yamaha R6 2007.god

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

na prodaju yamaha r6 2007 god.

crna boja,motor presao pravih 9400km.

kupljen kod nas,posedujem sva tri kljuca, racun iz prodavnice

na motoru je polirano sve osim rama i zadnje viljuske

stavljene iridijumske svecice,KN filter ulje motul 7100

ksenoni sa ponistivacem gresaka

gume kupljene prosle sezone ,,nisam vlasnik tj.ne vodi se na meni ali cu ga prebaciti ovih dana

cena je 7200e.

20qdnc3.jpg

fekopg.jpg

2gui7ib.jpg

2dgosbp.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

eto sta ti je covek vice da nece da ga prodaje a kad je otisao na sajam odmah se zaljubio opet u suzukija i sad mora da proda i yamahu i malo zemlje u industrijskoj zoni.... srecno mrki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

eto sta ti je covek vice da nece da ga prodaje a kad je otisao na sajam odmah se zaljubio opet u suzukija i sad mora da proda i yamahu i malo zemlje u industrijskoj zoni.... srecno mrki

 

Od te zemlje iz ind.zone moze da kupi ceo sajam sa sve hostesama i motorima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

od te industrijske sad se samo prepricava..hahahah ko uhvatio uhvatio oni sto nisu sada  se vataju k...

da ti odgovorim kovac na tvoje reci i recenice,,istina je da sam juce bio u bg na takoreci sajmu motora i automobila i uhvati me tuga brate

koje od kola koje od motora naravno sto se tice izgleda motora pa i kola.govorim ti ovo zato sto sam se razocarao u samu moto industriju jedini noviteti su izgleda sto vise nalepnice neradi za suzuki,yamahu itd..pera nego dejan ako me razumes

 

a sto se tice zaljubljivanja u suzuki to gresis iako sam imao u 2008 jedini trenutno hiljadu od one bele verzije ne znaci da sad secem vene za

SUZUKI,sve ti je u zivotu na prodaju tako i moja yamaha ko resi da je kupi navozace se naravno ko resi da odresi kesu za tu cenu i plati moj trud i vreme na koje sam proveo preko zime ulepsavajuci r6

JA SAM JEDINI IZGLEDA NA OVOM FORUMU ILI TI PAK SAJTU KOJI GARANTUJE ZA MOTOR I STOJIM IZA SVAKE SVOJE RECI

A TO NESTO VREDI

toliko od mene ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja