Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Inspirisan bolom u ledjima,tacnije od bubrega pa na gore, morao sam da postavim ovaj topic da bismo eventualno lose puteve izbjegli ako ikako mozemo. Sinoc sam bio od Podgorice do Mojkovca, kolima, i vjerujte mi ljudi da ovo sto govorim uopste ne preuvelicavam... imao sam osjecaj da ce se auto bukvalno raspast u 16 djelova. Tako je los put da je to strasno..

Cilj topica je da se ljudi informisu o eventualno losem putu ili opasnim dionicama, radovima na putu, dje su velike rupe, klizav asvalt itd itd...

Znaci ljudi, dolaze lijepi dani i sezona pocinje lagano, MOLIM VAS da doobro pazite na ovu dionicu koju vam napomenuh jer je KATASTROFA!

Dakle, veliku paznju posvetite na dionicu

Mojkovac-Kolasin-Podgorica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Jel to glavni magistralni put?? Nezgodno...

 

BTW' date=' odlicna tema :kul:[/quote']

 

Najglavniji :( ako nesto ne urade tim povodom bice katastrofa putova tuda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Hmm sto se toga tice mogli bi probati(bar u jednom smjeru) preko Mateseva gore pogotovo enduro ako vozite jer je krajolik prelijep krivina ima milion a put je dosta solidan (mislim na podlogu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Crnogorski dio puta Trebinje-Herceg Novi cuvajte se rupa,odrona, kamiona smecare,posto ne gledaju,a put nije osvojila sirina. Ma nikakva je ta dionica od 15-ak kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Novi Becej

Od Beceja prema Topoli na jednom delu NEMA PUTA u duzini od nekih 200m. Nikako se ne zalecite tuda, jer je od puta ostao samo temelj koji je rasut!

 

Dodjite lepo u Banat. Jest' da nemamo mnogo krivina ali su putevi vecinom novi i lepo oznaceni, a imamo i mnooogo njiva za one koji preferiraju off road! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Inspirisan bolom u ledjima' date='tacnije od bubrega pa na gore, morao sam da postavim ovaj topic da bismo eventualno lose puteve izbjegli ako ikako mozemo. [/quote']

 

Izvini, a sta su to losi putevi :?: :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Inspirisan bolom u ledjima' date='tacnije od bubrega pa na gore, morao sam da postavim ovaj topic da bismo eventualno lose puteve izbjegli ako ikako mozemo. [/quote']

 

Izvini, a sta su to losi putevi :?: :!:

 

obzirom da vozis to sto vozis, tebi izgleda ne postoje takvi putevi. onda da ovaj topic ogranicimo na nas koji vozimo tvrdje masine, a ne trosjede :lol:

i pusti ti ovu pricu, na mnogo bolje relacije su ti sarafi ispadali s motora tako da... pssst :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
E ljudi... pazi sad: http://www.roadstar.co.yu/map.php... ja èitam ovde topic' date=' unosim na mapu? Mada možemo da napravimo i BJB aplikaciju da bude po meri.[/quote']

 

Ovo je sjajno! Èeh, jesi ti ovo pravio? Ajde da se dogovorimo da poradimo na necemu slicnom za BJB sajt, sta mislis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
E ljudi... pazi sad: http://www.roadstar.co.yu/map.php... ja èitam ovde topic' date=' unosim na mapu? Mada možemo da napravimo i BJB aplikaciju da bude po meri.[/quote']

 

Ovo je sjajno! Èeh, jesi ti ovo pravio? Ajde da se dogovorimo da poradimo na necemu slicnom za BJB sajt, sta mislis?

 

Obzirom da na kraju teksta stoji:

Glavni i odgovorni urednik

Vladimir Èeh

 

ako nije on, onda je neko jako blizak :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja