Jump to content

Moto Zajednica

ofarban

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Neuporedivo lepsa je bila u originalu. Ovako crna ima isuvise homogen izgled. Cak i na donjoj plastici sa strane nema natpis HONDA :( .

 

Ipak je kombinacija crveno-sivo bila lepsa, mada o ukusima ne vredi raspravljati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
Farban je ceo.Sve sam nalepnice ponovo uradio i nalepio.Mislis na onu na rezervoaru?Tako je na 600' date='na 1000 stoji drugacije.[/quote']

 

Ne ta, nalepnica 600 RR na repu nije original rekao bih, uporedi velicinu i stil cifara sa te nalepnice i sa ove slike sto si nasao na netu. Treba da budu manje i malo vise zakrivljene cifre.

Moguce.Nalepnice su skenirane iz LOUIS-ovog kataloga.Sad si me izbedacio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Farban je ceo.Sve sam nalepnice ponovo uradio i nalepio.Mislis na onu na rezervoaru?Tako je na 600' date='na 1000 stoji drugacije.[/quote']

 

Ne ta, nalepnica 600 RR na repu nije original rekao bih, uporedi velicinu i stil cifara sa te nalepnice i sa ove slike sto si nasao na netu. Treba da budu manje i malo vise zakrivljene cifre.

Moguce.Nalepnice su skenirane iz LOUIS-ovog kataloga.Sad si me izbedacio.

 

Nalepnica je tu najmanje bitna! Bitno je da je motor dobar!

Nisi morao da ih skeniras, mogao si da izvuces iz PDF verzije kataloga ako vec nisi nigde drugde nasao... A na kraju krajeva da li mora da izgleda kao orginalna???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Mrsavko, nemoj da se bedacis. Motor izgleda odlicno. Reci mi da li si lakirao preko nalepnica ili su one nalepljene tako da mogu da se skinu? Ako mogu da se skinu, javi mi se pa cu da ti napravim vektorski format nalepnice kad budem imao vremena. Odneses ga posle na secenje i zalepis. Videces uskoro kako je to ispalo na mom motoru. Ovo sve naravno funkcionise samo ako ne insistiras na multikolornim nalepnicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
Mrsavko' date=' nemoj da se bedacis. Motor izgleda odlicno. Reci mi da li si lakirao preko nalepnica ili su one nalepljene tako da mogu da se skinu? Ako mogu da se skinu, javi mi se pa cu da ti napravim vektorski format nalepnice kad budem imao vremena. Odneses ga posle na secenje i zalepis. Videces uskoro kako je to ispalo na mom motoru. Ovo sve naravno funkcionise samo ako ne insistiras na multikolornim nalepnicama.[/quote']Nisu lakirane,hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja