Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XV 750 Virago

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

cudim se da se do sada niko nije javio ali nikad nije kasno zato moje skromno iskustvo (1600 km) na ovom motoru za sada je sledece: XV 750, 1993

Iznenadjujuce upravljiv motor za svoju tezinu i klasu skoro dve decenije proizvodnje dokazuju kvalitet po starim normama da traje iako je vazdusno hladjenje gde su misljenja podeljena ja mu dajem prednost .

Mogao bi biti duzi par cm ili cak par desetina sto visljim vozacima daje utisak da je mali motor ali po visini i sirini to nije kao i sto se taj osecaj gubi ako mu se promeni volan ili produze komande !

Potrosnja 4,5 l na 80km/h ali u gradu ode 6 l ! Jak ali malo tromiji, vibracije ne postoje sem osecaja kardanskog prenosa !

Saputnik se gotovo ne oseti ! Malo su mu mekse prednje vile a kod sica mi se ne svidja jer vozac klize prema napred , nije sedlast prema nazad pa da upadnes u sediste kao sto bi bar ja voleo da jeste !!!

Karakteristican Yamahin menjac glasan kao i kod harlija nekome se to svidja ali meni ne ali sa tim mogu ziveti !!!!

Toliko ...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja