Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za sezonu 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Slažem se Pedrosa je dobar ali mi je Stoner mnogo bolji! Bukvalno je 'uništio' Valentina 2007, i više ne mora da uradi ništa, meni je i to dovoljno!!!

 

Sa time se neću složiti sve dok Stoner ne ponovi uspeh, a neću se složiti jer je Rossi vozio Michelinke, a Stoner Bridgestone, ako se ne varam i dodatno je te godine Ducati bio daleko superiorniji jer je to bila prva godina na 800 kubika, jel tako? Pak, slažem se da je jedan od najbolja tri vozača trenutno, ali se plašim da će ga Dovicioso i Spies uskoro prestići ako nastavi ovako da vozi.

 

Kolega, a sećaš li se sezone 2002? Jedne od Valentinove najuspešnije! To naravno nije bilo zbog presnažne Honde, jel tako? Ili možda godina pre te? U stvari sve od 2000-te (kada je bio drugi u generalnom). Znači gledamo samo premijer klasu i mislim na vreme u Hondi. Nije bio u najjačem timu i na najboljem motoru sa najboljom mogućom ekipom ljudi, zar ne?

 

Što se tiče ekipe, Jeremy Burgess bio glavni inženjer tri svetska šampiona: Gardnerov, Doohanov i naravno Rossijev. Ne treba zaboraviti da je počeo u Hondi kao 'mehaničar' u vreme Spencerovog pohoda na titulu 85’. Interesantna stvar je da kada se Doohan povukao zbog povreda 99’ Jeremy je hteo da se povuče i bio je čvrst u toj nameri. Kada je Honda trebala da potpiše sa Rossijem on (Rossi) je rekao "da je jedini način da on dođe u Hondu je da mu Jeremy bude inženjer" ( iz Rossi-jeve knjige "What If I Had Never Tried It?").

 

Znači šta? Spreman si da sve Rossijeve pobede pripisuješ samo njemu ali kada ga neko pobedi, onda to nije do vozača, onda je Valentina pobedila bolja mašina (pneumatici, elektronika...) od njegove...sve same priče, kao i uvek...Pa i Capirossi je te sezone vozio sa Stronerom u Ducatiju i bio je daleko iskusniji i šta je uradio? Baš ništa!!!

 

Zamisli kada bi ja stalno pisao da je Rossi pobeđivao samo zato što je imao najbolju ekipu ljudi oko sebe!?!? Ljudi koji oko sebe seju samo uspeh i da njemu nikada niko nije bio ravan upravo zbog toga. Da su mu upravo oni davali to nešto malo 'više' nego što su imali drugi, a koliko bi tek Stoner ili... bili brži da rade sa JB-em i pobedničkom ekipom i da zbog toga čak nikada nisu ni imali iste (podjednake) mašine. Nema smisla, zar ne? Koliko je bitan vozač toliko je bitna i cela ekipa i tek kada se sve poklopi možeš da trijumfuješ, to je valjda jasno...

 

Ne volim da se uplićem u neke nerealne navijačke prepirke i ne volim kada se nerealno umanjuju uspesi drugih. Mislim da to nije u redu.

 

Što se tiče sadašnje Stonerove vožnje, zaista mislim da nije sve do njega. Mislim da neuobičajeno ima gremline i da to ima veze sa odlaskom u Hondu. Da li je neko gledao kvalifikacije i warm up? Zaista deluje ljuto ali ne na sebe već na rad ekipe. Stalno ima neki problem sa mašinom. Nikada ga nisam video da viče na mehaničare kao juče! Videli ste face kada je pri kraju kvalifikacija bio kratko na prvom mestu, bili su više začuđeni time nego pozitivno iznenađeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Slazem se u potpunosti da nije Stoner dominirao nad Rossijem..vec je to radio Ducati. Daleko od toga da je Stoner los vozac, ali setimo se te godine da je Ducati bezao na pravcu kao vetar, a Rosssi ga stizao po krivinama...to dovoljno govori ko je bolji vozac, a ko je imao bolji motor. A iskreno i ne secam se da je ikad Stoner u borbi sa Rossijem na noz izasao kao pobednik...ako se prisetimo sta je bilo na legendarnoj trci u USA..kako je Stoner prosao...sta je sve pricao, pa je cak i iz svog staba dobio verbalnu packu da cuti i vozi..a da ne kazemo da su ga tad "prozvali" i stari asovi kraljevske klase...

Šta bi sa Capirossijem u 2007? Zašto je te godine završio sedmi u generalnom? Da li to što si napisao znači da sam i ja mogao da pobedim Rossija u 07'?

 

Što se tiče priča i verbalnih packi, sećaš li se 2006 kada je Elias pobedio Rossia u Portugaliji, sećaš li se šta je sve Rossi pričao i kakva je bila reakcija ljudi? Mugello prošle godine...to mi je najsvežije o kukanju i reakcijama ali ako treba mogu ti naći još, nije mi problem. Nemojmo imati selektivno pamćenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A iskreno i ne secam se da je ikad Stoner u borbi sa Rossijem na noz izasao kao pobednik...

 

Ne sećaš se dobro.

 

ako se prisetimo sta je bilo na legendarnoj trci u USA..kako je Stoner prosao...

 

to je bilo godinu dana kasnije. Sa 3 pada je za malo izgubio titulu. Slažem se da je sam kriv što

je padao ali u istom svetlu je i Rossi sam kriv što će ove godine 6 vozača da bude bolje od njega.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Kako saznajemo od GPone Interwetten Honda tim je došla do dogovora sa Alex de Angelisom koji će zameniti Hiroshi Aoyamu dok se Japanac ne oporavi. Italijan će zameniti Aoyamu sledećih 4-6 trka, u zavisnosti od Aoyaminog oporavka koji se po pričama iz 'paddocka' odvija u dobrom smeru. Po povratku Aoyame, de Angelis će se vratiti u Scot Moto2 tim i tamo nastaviti yapočetu sezonu.

 

kn9QW_screenhunter01jul041512.jpg

 

Odlazak de Angelisa u Interwetten Honda MotoGP tim je ostavio upražnjeno mesto u Scot Moto2 timu i kao najozbiljniji kandidati za ovo mesto se pominje bivši World Supersport šampion Andrew Pitt.

 

Aoyamu je do sada menjao Hondin test vozač Kousuke Akiyoshi ali je menadžer tima Daniel Epp bio nezadovoljan njegovim učinkom tako da je de Angelis kao i njegovo poznavanje RC212V mašine i više nego dobrodošlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Odlično informisani italijanski GPone prenosi da će se u slučaju da Casey Stoner pređe u Hondu verovatno ista stvar desiti i sa njegovim timom. Pošto se spekulacije intenziviraju da je Valentino Rossi već potpisao za Ducati, slobodna pretpostavka je da će sa njim iz Yamahe preći i Burgessov tim, po ugledu na odlazak iz Honde, tako da bi u tom scenariju Stonerov tim bio višak i teško je zamisliti da bi on ostao u Ducatiju.

 

TTBiT_stnerovagaraza.jpg

 

Stonerov tim koji je pod vođstvom Bruno Leonija je poznat po tome da se uvek drži zajedno i jedini tim sličan ovom je Rossano Brazzijev Aprilia tim koji se uvek držao zajedno i odlazilo kao tim.

 

Jeremy Burgessov tim koji je sada u Yamahi je takođe poznat po oveme ali ne u toj meri tj. ovde je bilo promena članova.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Kako prenosi GPone Alex Debon je odmah posle incidenta odnešen u bolnicu sa sumnjama da ima u unutrašnje povrede. Debon je zajedno sa Di Megliom odgovoran za veliki sudar sa Di Megliom koji se desio u prvoj krivini Moto2 trke i izgleda da je tada udaren od strane motocikla koji mu je verovatno izazvao krvarenje.

 

cQ5hr_alexdebom.jpg

 

Debon je posle incidenta u Assenu imao operaciju i tada je najavio da će se na kraju godine verovatno povući iz aktivnog trkanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

GPone prenosi da je Nico Terol odveden u bolnicu posle naizgled bezazlenog pada u 125cc trci. Terolu je pronađena tečnost u jednom plućnom krilu, kontuzija bubrega i i ozbiljne modrice na rebrima.

 

JvDHw_nicoterol.jpg

 

Vozač Aspar tima je još uvek na posmatranju i ostaće u bolnici još najmanje 48 časova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Autosport prenosi da Jorge Lorenzo sumnja da će njegov timski kolega ostati u Yamahi, već smatra da će Valentino sledeće godine voziti za Ducati.

 

e6Dnc_jorgelorenzoq.jpg

 

"Mislim da je Valentinova budućnost u crvenoj boji", citat preuzet od Gazzetta dello Sport. "Mislim da je vrlo verovatno da će biti u Ducatiju sledeće godine.

 

"Ali, više bih voleo da ostane sa mnom u Yamahi, da se trkamo jedan protiv drugog na istom motoru."

 

Upitan da pojasni da li to znači da je obezbedio sporazum da ostane u Yamahi, Lorenzo je odgovorio: "Nisam to rekao!"

 

iB0ec_filippopreziosi.jpg

 

Ducatijev šef je Filippo Preziosi je potvrdio da su u toku pregovori sa Valentinom Rossijem ali pobija tvrdnje MCN-a da jke bilo kakav dogovor već postignut.

 

"Čuo sam mnoge čudne glasine o ovom pitanju, neke od njih su potpuno pogrešne, kao na primer priča o 'fantastičnoj cifri' ", rekao je Preziosi za Gazzetta.

 

"Mogu da kažem da se situacija promenila u odnosu na prošlost, tako da Valentino ima priliku da ili prihvati Yamahin predlog, ili da razmotri ono o čemu smo pričali.

 

"Da li je to isforsirana odluka? Kad dođe vreme, ako se to desi, mi ćemo objasniti kako su stvari zaista išle, ali u ovom trenutku on sigurno ne gleda sitna slova na ugovoru, kao što se radi na braku iz zgode da bi se neko iskoristio. Nijedan brak ne može biti uspešan bez ljubavi, i ne pokušavamo da zadovoljimo svenjegove želje po svaku cenu.

 

"Krajnji rok za sklapanje ugovora? Ne znam. Recimo samo da bih voleo da odem na letnju pauzu sa mirom u duši."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5374 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Sta je kriv nesretni Di Meglio, pa ovaj Debon sisao sa staze i pomeo ga, a onda nastala opsta tarapana? Izgleda da ispod one prve krivine idu neke podzemne vode, sta li!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Visordown prenosi da se šampion premijer klase iz 87' Wayne Gardner je kritikovao zemljaka Casey Stonera zbog toga što je Casey prokomentarisao da se neki vozači služe 'prljavim' taktikama tokom kvalifikovanja.

 

5n9Yg_waynegardner.jpg

 

Posle kvalifikacione sesije u Barseloni Casey je izjavio: "Počinjemo da izgledamo kao 125 klasa. Kada izađem čini mi se ili da me neko čeka ili da mi stoji na putu. Zapravo, zaista mi je dosta toga.

 

"Ponekad znaju da dolaziš na brzom krugu i oni namerno uspore kako bi mogli da prate. Zašto ne odrastu i krenu sami da rade na sebi. "

 

Wayne je na svom sajtu waynegardnerapproved.com prokomentarisao ovu izjavu: "U životu nisam video smešniju izjavu. Siguran sam da ne misli tako, ali takvi komentari ne pomažu u imidžu. "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Preneli smo vest da Honda sledeće godine želi super tim u nameri da se domogne titule koju čeka još od 2006. Pomenuti tzv. super tim bi obuhvatao sadašnju Repsol Honda postavu koju čine Dani Pedrosa i Andrea Dovizioso plus šampion iz 2007 Casey Stoner koji ima duplo više pobeda u premijer klase od pomenute dvojice zajedno. Kako bi ovo postalo izvodljivo, pomenula se priča o dovođenju još jednog velikog sponzora koji bi omogućio motor za Australijanca, i tada smo saznali da su pregovori između Repsola i Red Bulla u toku.

 

Repsol i Honda su prošle godine produžili ugovor na jednu godinu, odnosno ugovor koji važi ovu sezonu. Samo to potpisivanje , da se primetiti, je bilo dosta čudno. Zašto? Uobičajena praksa do tada je bila produžetak na dve godine. Pre tog potpisivanja su se pojavile priče, sredinom prošle sezone, negde oko juna meseca prošle godine, da je Repsol nezadovoljan učinkom Honde i da sledeće godine prelazi u suparnički tabor da bude sponzor Yamahe. U isto vreme se pojavila i vest da Red Bull želi da uđe u Moto GP kao nečiji glavni sponzor...

 

2W5JO_redbullk.jpg

 

Napravljen uvod je tu samo da pojasni neke stvari oko Red Bulla i Repsola.

 

Visordown prenosi da Red Bull preuzima Repsol Honda tim odnosno postaje veći sponzor.

 

Pretpostavlja se da će Red Bull Honda tim imati dva vozača odnosno postavu koju bi činili Casey Stoner i Andrea Dovizioso, dok bi Dani Pedrosa ostao u Repsol Hondi kao nezavistan tim ali sa fabričkom podrškom.

 

MotoGP je jedino veliko sportsko takmičenje u kojem Red Bull nije zastupljen. Ova kompanija želi da se takmiči na najvišem nivou i saradnja sa Hondom bi bila savršena za njih...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Filmaska zvezda i vlasnik Jack & Jones Moto2 tima Antonio Banderas je bio vrlo primećen u 'paddocku' Barselone ovog vikenda.

 

m0gNG_antoniobanderas.jpg

 

Tokom posete Barseloni Antonio je otkrio nešto o sadašnjim i budućim planovima u GP trkanju. 

 

"Ono što moramo da uradimo je establiramo naš tim u ovoj kategoriji u naredne dve ili tri godine, a naš sledeći korak će biti da pređemo na Moto GP. Mislim da ćemo tu završiti ", rekao je za zvanični MotoGP sajt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

DlAZl_nicoterol.jpg

 

GPone prenosi da je Dr. Raúl Haspert koji je primio Nico Terola i da je nakon pregleda potvrdio da on nema nikava i neurološka i kardio-vaskularna oboljenja, što je dobro. Međutim, daljim skeniranjem utvrđene su povrede na dnu leve strane pluća, kao i prelomi pršljenova L1 i L2, kao i modrce na levoj ruci.

 

Terolovo stanje je stabilno ali je njegovo učešće na Sachsenringu pod znakom pitanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Od GPone saznajemo da je Nicky je odlučio da se upozna sa novom Aragon stazom koja će ugostiti gran prix 19 septembra. Pošto mu pravila jasno zabranjuju da testira MotoGP prototip on će slediti de Punietov primer, koji je Silverston upoznao na serijskoj mašini. Mašina koju će Hayden voziti na stayi će verovatno biti Ducati 1198.

 

WWwwq_nickyhaydenp.jpg

 

Smatra se da će Nicky ići na Aragon stazu za vreme Moto2 testa koji je zakazao Pere Gurt iz Team Tuenti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Uh, uh..kazemo necemo navijacki da komentarisemo..ali opet se provlaci ta crta slepila, kada su ljubimci u pitanju. Ako procitate sta sam napisao, videcete da sam rekao da Stoner uopste nije los vozac...Cak sta vise...posle Lorenza i Rossija ga smatram najjacim u padoku. Svima njima se priblizava verovatno Spies, ali otom potom. Sto se tice Ducatija i Yamahe te godine..jasno je da je tada Ducati bio bolji..i to ne moze niko objektivan da spori. Ali da li je zbog toga i Stoner te godine bio bolji vozac od Rossija...tesko...ne ide to tako..Da Rossi ima svoje ispade sa izjavama..ima...ali to ga ne umanjuje kao vozaca. Isto kao sto Stoner ume da odvali po koju, to uopste ne umanjuje njegove kvalitete.

 

Spzdila..kada vec citiras Rossija o prelasku u Hondu...budi objektivan, pa reci da je on bio prelomio i da ide bez Jeremy-ija, ali naravno da se borio do zadnjeg momenta da i on krene sa njim. Sto to kritikujemo? Sta ima lose u tome? Moze neko da voli ili ne voli Rossija, a i ostale vozace..ali statistika je brutalna istina...pa izvolite pogledajte. Naravno..ako cemo realno..morali bi da sacekamo da i Lorenzo i ekipa skupi godine staza, da bi mogli da ih uporedjujemo..bez navijacki obojenih pogleda :-))

 

Tocrank...vrlo je moguce da se ne secam dobro..zato se i ogradih...Jbg, ima mnogo vaznijih stvari u nasim zivota :-))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Uh, uh..kazemo necemo navijacki da komentarisemo..ali opet se provlaci ta crta slepila, kada su ljubimci u pitanju.

Koja ctra slepila? Gde se provlači? Koji ljubimci? Pošto vidim da je ovo izgleda upućeno meni, zamolio bih te da mi to pojasniš?

 

Ako procitate sta sam napisao, videcete da sam rekao da Stoner uopste nije los vozac...Cak sta vise...posle Lorenza i Rossija ga smatram najjacim u padoku. Svima njima se priblizava verovatno Spies, ali otom potom. Sto se tice Ducatija i Yamahe te godine..jasno je da je tada Ducati bio bolji..i to ne moze niko objektivan da spori. Ali da li je zbog toga i Stoner te godine bio bolji vozac od Rossija...tesko...ne ide to tako..Da Rossi ima svoje ispade sa izjavama..ima...ali to ga ne umanjuje kao vozaca. Isto kao sto Stoner ume da odvali po koju, to uopste ne umanjuje njegove kvalitete.

Izbaci Spiesea iz priče. Kada sam te citirao nisi ga pominjao, pa nemoj ni sada. Spies nema nikakve veze sa Stonerom i delom gde sam te citirao, tako da ga nemoj mešati.

 

Vidiš, moj osnovni problem je ovo, ti za Stonera kažeš da 'uopšte nije loš vozač', pogledaj ovaj link i vidi gde se on tu nalazi (obrati pažnju i na njegove godine i šta bih još mogao da uradi u karijeri...) i shvatićeš zbog čega mi je izjava 'da nije loš vozač' nerealna. Mislim, ti za svetskog šampiona kažeš 'nije loš vozač'!!! Ne može svako da bude uspešan kao Rossi ili Agostini ili...

 

Dalje, sam pišeš o izjavama koje daje Stoner, a kada te neko podseti da ih ima i Rossi, pisanije ti ide u smeru - oni su obojica dobri vozači što niko ne treba da spori. Pitanje tebi je: zašto si to onda uopšte i pisao i koja je poenta toga ako ćeš menjati priču?

 

Kao što sam i ranije napisao u postu koji nema veze sa tobom ali si se osetio prozvanim - ne umanjuj snagu Rossijeve ekipe, pri tom mislim na Burgessa, i ona je podjednako bitna. Seti se vremena kada je on bio na najjačem motoru pored multi šampionske i provereno najbolje ekipe ljudi u MotoGP paddocku (koja je posle prebegla sa njim) ali se toga verovatno nećeš setiti, bilo je davno...

 

Ko je sa Stonerom u ekipi, konkretno mislim na tim ljudi koji mu sprema motor? Koliko je ta ekipa iskusna? Koliko ima titula?

 

Titula 2007. Da li bi Stoner mogao da uzme tu titulu sa nekom drugom ekipom ljudi oko sebe? Možda, ali vrlo teško. Glupo je da pišem šta inženjeri i tehničari u timovima rade ali je činjenica da se Stonerova forma značajno popravila od kada je počeo da radi sa Bruno Leonijem. Kao što sam već pisao, koliko je bitan vozač, toliko je bitan i tim i tek kada se sve poklopi možeš da trijumfuješ...

 

Što se tiče brzine Stonera 2007, mislim da je to jasno...Pogledaj Iannonea u Moto2, šiba na pravcu ko blesav, da li je to do motora (mislim agregata)? Ma sigurno je tako...Honda (koja više nema veze sa tim agregatima jer su oni sada u rukama Geo Engineering, Švajcarske firme koja je sklopila ugovor sa HRC-om da održava ove agregate za potrebe šampionata) je izgleda rešila da samo njemu doturi agregat koji je na pravcu mistično brži od svih? Ili mu je možda FTR doturio bolju šasiju i ceo aerodinamički paket opreme nego ostalima i sve ovo samo da bi Andrea Iannone bio brži od ostalih. Znam da nije baš dobro poređenje ali ima sličnosti! Tu mašinu neko mora da tera na taj način i to je ono što je bitno...Zašto njegov mnogo iskusniji timski kolega koji je bio svetski šampion ne ide toliko brzo? Upravo zbog toga mogu da sporim to što pišeš...tu Ducatijevu mašinu je razvijao Capirossi i najbolje je poznavao i nije imao ni približne rezultate 2007 kao Stoner, kome je to bila prva godina na toj mašini...Znači, jedan jedini koji je taj Ducati mogao da dovede do pobede je Stoner (znači jedna osoba, a ne više njih, da je bilo više njih onda bi zaista mogli da pričamo da je Ducati zaista bio tada nadmoćnija mašina)...

 

Spzdila..kada vec citiras Rossija o prelasku u Hondu...budi objektivan, pa reci da je on bio prelomio i da ide bez Jeremy-ija, ali naravno da se borio do zadnjeg momenta da i on krene sa njim. Sto to kritikujemo? Sta ima lose u tome? Moze neko da voli ili ne voli Rossija, a i ostale vozace..ali statistika je brutalna istina...pa izvolite pogledajte. Naravno..ako cemo realno..morali bi da sacekamo da i Lorenzo i ekipa skupi godine staza, da bi mogli da ih uporedjujemo..bez navijacki obojenih pogleda :-))

Ovo mi je omiljeni deo, ovde ispadam loš momak  :)

 

Ne verujem da bi Rossi bilo gde išao bez Burgessa, jer kao što sam i napisao, a ti zaboravio da primetiš, Burgess je bio uslov da dođe u Hondu, (to je napisano u Rossijevoj autobiografiji), zašto bi je napustio bez njega? Uostalom, to ćemo i sada videti kako se priča oko Ducatija intenzivira. Burgess bi da ostane, Valentino da ode, bar se tako priča...

Mislim da on sam u Ducati neće ići....

 

Dalje, ko šta ima protiv kritikovanja? Gde sam napisao da ima nešto loše u tome? Gde je bilo šta kome branim? Da li si se možda pronašao u mom postu koji je odgovor na nečiji drugi ali ne i na tvoj. Ako jesi, zašto?  

 

Dalje, gde sam ja bilo šta pisao protiv Rossijeve veličine? Pa ona je valjda jasna! Pišeš 'bez navijački obojenih pogleda'? Gde sam to bio navijački nastrojen? Za koga navijam? Ko je poredio Rossija sa ostalim vozačima? Uopšte mi nije jasno, koga citiraš, na koga se to odnosi...?!?!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ne offujte ovu divnu temu (jedino sto trenutno pratim na BJB jer bar ovde nema prozivki i svadjanja) ;)

Pozzz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5308 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pis... uz vjetar se nastavlja ... a "Moto sport vesti za sezonu 2010"  ni na pomolu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Imao je izuzetnu srecu. Nagledali smo se mnogo padova koji su bili naizgled bezazleni a imali su daleko gore posledice. Trebao bi 4. juli da slavi kao jos jedan rodjendan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja