Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Opet slika gde naleće motor na auto umesto obratno. I dalje divljač (za odstrel) na putu.

 

Nije problem ni da napravimo da auto nalece na motor, ali ako znamo da ce ta nalepnica biti prihvacena. Ovo su tek ofrlje radovi (bar delimicno) i slede im mestimicne izmene...

 

Ja bi lično metuo u znak stop drug na drumu i trougao sa okrenutim motorom. Ne ide da učim fotošop pod stare dane pa me ne terajte da teram nekog od drugara. Što neko ne uradi kako predlažem, da vidim-o dal sam u pravu i kako bi izgledalo.

 

Ok djunta, izvinjavam se sto nisam stigao da odradim i tvoju verziju... Nadam se da cu uspeti sutra ili prekosutra (najkasnije)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne mislim da sam u pravu al se trudim da iznesem svoj "rezon" čisto ko automobilista a ne kako bi ko motordžija hteo da bude. I meni se možda pogledom sa 2 točka više sviđa nešto što ste uradili al me ne dira ko auto vozača. Možemo ideje da pravimo u nedogled. Moj stav je da usaglasimo smisao poruke pa da onda se neko bavi dizajnom da bi dobili što efektniji i opšte prepoznatljiv simbol bezbednosti preko potreban za nas. Eto, ja ću uzmem neku gomilicu i dam ćerci da lepi po busu svaki dan, znači 4 komada, isto supruga. Nosiću u džepu i na semoforu sa motora deliti kroz prozor. Onoma što dele 24 Časa, dam za sok i ima da dele uz novine. Ima ta nalepnica veći potencijal nego što možda vidimo. (Da, i Mirku zalepimo) Zato sam i predlagao da se prizove neko kome je profesija propaganda i kome je ovo očas posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ne mislim da sam u pravu al se trudim da iznesem svoj "rezon" čisto ko automobilista a ne kako bi ko motordžija hteo da bude. I meni se možda pogledom sa 2 točka više sviđa nešto što ste uradili al me ne dira ko auto vozača. Možemo ideje da pravimo u nedogled. Moj stav je da usaglasimo smisao poruke pa da onda se neko bavi dizajnom da bi dobili što efektniji i opšte prepoznatljiv simbol bezbednosti preko potreban za nas. Eto, ja ću uzmem neku gomilicu i dam ćerci da lepi po busu svaki dan, znači 4 komada, isto supruga. Nosiću u džepu i na semoforu sa motora deliti kroz prozor. Onoma što dele 24 Časa, dam za sok i ima da dele uz novine. Ima ta nalepnica veći potencijal nego što možda vidimo. (Da, i Mirku zalepimo) Zato sam i predlagao da se prizove neko kome je profesija propaganda i kome je ovo očas posla.

 

Slazem se djunta...

 

-Ali zar ne mozemo pola jednih pora drugih nalepnica da stampamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne vidim razlog da se rade 2 dizajna. Mislim da treba da napravimo dovoljno prepoznatljiv i upečatljiv simbol u obliku tog slogana putem nalepnice. Smatram da ne treba da se delimo na moto®iste i automobiliste niti da se izdvajamo po bilo čemu iako se razlikujemo. Kad sednem na skuter itekako vodim računa o drugim motorima, naročito mopedima na kojima vidim početnike, mladu klinčadiju. Nema potreba da ističem, ja pazim, pa valjda se to podrazumeva. Zašto govorim o jednobraznosti. Zamislite da Coca Cola ima više oblika flaša, sigurno bi razvodnila svoju prepoznatljivost ma šta pisali i šarali. Inače, njihove reklame se smatraju referencom u propagandnom svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ne vidim razlog da se rade 2 dizajna. Mislim da treba da napravimo dovoljno prepoznatljiv i upečatljiv simbol u obliku tog slogana putem nalepnice. Smatram da ne treba da se delimo na moto®iste i automobiliste niti da se izdvajamo po bilo čemu iako se razlikujemo. Kad sednem na skuter itekako vodim računa o drugim motorima, naročito mopedima na kojima vidim početnike, mladu klinčadiju. Nema potreba da ističem, ja pazim, pa valjda se to podrazumeva. Zašto govorim o jednobraznosti. Zamislite da Coca Cola ima više oblika flaša, sigurno bi razvodnila svoju prepoznatljivost ma šta pisali i šarali. Inače, njihove reklame se smatraju referencom u propagandnom svetu.

 

Ali ovo je svejedno drugi krug nalepnica, dakle drugi dizajn... Ali razumem sta hoces da kazes... OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ma mi sve mouzemo..

Samo kad hocemo..

Za gosn. Djuntu znam da ima dosta vise godina od Maxxe..

Ali to nema veze, bitno je da napravimo valjanu stvar..

A pravi se..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Motocikl dolazi od "Motorcycle" i izgovara se u Anglosaksonskom bez r. Jezik jeste živa stvar al to ne znači da trerba iskrenuti nečiji smisao. Ja vozim skutej, ja vozim motoj, to bi tako moglo da sledi tom logikom bez tog našeg, Vukovog R.

 

Dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Slažem se. Hajde onda, ako treba otvorićemo anketu prvo za slogan, a onda ćemo i za dizajn.

Samo da se krećemo, bez bespotrebnog kočenja, imamo odlične smernice, dajte prvo predloge u jednom postu, a zatim ćemo napraviti anketu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma mi sve mouzemo..

Samo kad hocemo..

Za gosn. Djuntu znam da ima dosta vise godina od Maxxe..

Ali to nema veze, bitno je da napravimo valjanu stvar..

A pravi se..

 

Slušaj, bez starca nema udarca.

 

Što se tiče ankete, bez da Vas podcenim i pozivam se na svoje godine, nećemo sigurno recimo moja ćerka sa položenim PSP-om i ja sa x km rezonovati isto, iako sam za ravnopravan glas. Ja samo molim da trunčicom više razmatrate moje sugestije. Već sam poopširno postovao pa dobio prekor, da ne ponavljam. Šalim se naravno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Slažem se. Hajde onda, ako treba otvorićemo anketu prvo za slogan, a onda ćemo i za dizajn.

Samo da se krećemo, bez bespotrebnog kočenja, imamo odlične smernice, dajte prvo predloge u jednom postu, a zatim ćemo napraviti anketu.

 

 

Pa pricam to prethodne 3-4 strane... Prvo anketa za TEXT pa za DIZAJN!...

 

Dakle predlozi za slogan:

 

(JA) PAZIM NA MOTOCIKLISTE

 

(MI) PAZIMO NA MOTOCIKLISTE

 

MOLIMO PAZITE NA MOTOCIKLISTE

 

(OBRATI) OBRATITE PAZNJU NA MOTOCIKLISTE

 

 

 

 

Dodajte ispod...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

MOLIMO PAZITE NA MOTORCIKLISTE

MOLIMO PAZITE MOTORCIKLISTE

MOLIMO PAZITE  MOTORE (I BICIKLE-eventalno dodati da pokrijemo sve na 2 točka)

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

MOLIMO PAZITE NA SLABIJE

MOLIMO PAZITE SLABIJE

PAZITE SLABIJE

 

Ovako nešto sa dodatim simbolom motora, bicikla,pešaka i znakom stop. Nalepnica ne može biti prevelika pa je ograničen sadžaj. Ako se izostavi NA, mislim da deluje značajnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Predlozi za slogan:

 

(JA) PAZIM NA MOTOCIKLISTE

(MI) PAZIMO NA MOTOCIKLISTE

MOLIMO PAZITE NA MOTOCIKLISTE

MOLIMO PAZITE MOTOCIKLISTE

(OBRATI) OBRATITE PAZNJU NA MOTOCIKLISTE

MOLIMO PAZITE NA SLABIJE

MOLIMO PAZITE SLABIJE

PAZITE SLABIJE

 

 

 

Citirajte ovaj post i dodajte ispod...

 

P.S. Svuda je napisano MOTOCIKLISTI, posle cemo odluciti da li ce biti MOTORISTI, MOTORI, MOTORCIKLISTI ili MOTOCIKLISTI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Jel to ono ko Knjaz Miloš, ko hoće hoće, a ko neće, opet hoće.

 

Vi umete da napravite nalepnicu, sve ste već uspešno organizovali i uradili tako da ja ne mogu da Vas preglasam ni kad bi svoje godine računo u glas, a nije mi ni namera. Šta Vi budete rešili ja ću da prihvatim, makar uz gunđanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

@ Djunta

Menjanjem motocikliste u slabija bica...odma ce se neki ljutiti, i ajde to nego opet gubimo drugobitnu zamisao..

Da bude prosto a jefikasno..

Jer opet ako se ne vidi znak vec samo taj tekst..gubi smisao..

Daklem: dve su vrlo ozbiljnje opcije po meni u igri:

tvrdoglavo JA PAZIM NA MOTOCIKLISTE

i

Kulturno MOLIMO PAZITE NA MOTOCIKLISTE(moze i bez na)!

Zivela demokratija!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja iko naj jači, sa stomakom, ne smeta mi da se deklarišem ko slab u ovoj neravnopravnoj borbi sa četvorotočkašima. No ako mislite da neko zato neće da mete nalepnicu na svoj prevoz, a neće, u redu je. A možda da ipak i ne pokažemo da smo slabiji jer to inače ovi zloupotrebljavaju.

 

Ja podržavam Vlajkovo suženje izbora. 

 

Ja sam za bez JA a za NE nek malo razmišljamo. Mora i znak jer to se pamti.

 

Demokratija je najgori oblik vladavine al nema boljeg, reko Čerčil (kog ne uvažavam). Mi imamo drugi izlaz, "dogovor kuću gradi".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Glasao (tajno).

 

-Hajde da odredimo datum do kada mozemo da dizajniramo...? Maxxo? Do kada mora da sve da bude gotovo? Saradjuj!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja