Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Vidim da se neko ne javlja...

 

Ja cu u Ustanickoj biti oko pola 7, nadam se da mi necete pobeci.

Ja dolazim u 18 h po dogovoru, nadam se da su nalepnice gotove?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Moram da ispricam blam...

Keva me je nalozila da je subota, ja naravno ne pogledah kalendar, pogledam 10do6 sednem u auto i odem u cafe Konjarnik...

Da bih tada shvatio da je danas petak... hahhahahahhaahhahahahhhhahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ajde krenite sa prozivanjam pa da zavrsimo i sa tim...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Moram da ispricam blam...

Keva me je nalozila da je subota, ja naravno ne pogledah kalendar, pogledam 10do6 sednem u auto i odem u cafe Konjarnik...

Da bih tada shvatio da je danas petak... hahhahahahhaahhahahahhhhahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ajde krenite sa prozivanjam pa da zavrsimo i sa tim...  ;D

Svaka ti cast ;D ;D ;D ,ti ne moras vise da dolazis,ti si ispunio obecanje i dosao a drugi nek vide sta ce.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Moram da ispricam blam...

Keva me je nalozila da je subota, ja naravno ne pogledah kalendar, pogledam 10do6 sednem u auto i odem u cafe Konjarnik...

Da bih tada shvatio da je danas petak... hahhahahahhaahhahahahhhhahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ajde krenite sa prozivanjam pa da zavrsimo i sa tim...  ;D

 

Axaxaxa bas si me nasmejao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Moram da ispricam blam...

Keva me je nalozila da je subota, ja naravno ne pogledah kalendar, pogledam 10do6 sednem u auto i odem u cafe Konjarnik...

Da bih tada shvatio da je danas petak... hahhahahahhaahhahahahhhhahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ajde krenite sa prozivanjam pa da zavrsimo i sa tim...  ;D

 

Axaxaxa bas si me nasmejao....

 

Veruj mi i da sam sebe nasmejao... Pijem kafu i smejem se kao kreten, a usput citam na "ZAR OKUPLJANJE NIJE SUTRA?" hahahahhahahaha ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Kengure, dodji ti i sutra da se ne za*ebes !!   :D  Ja na zalost radim pa necu moci da dodjem, ali cu kintu

poslati po Ken...  htedoh reci po postaru  ;D, ali cu ipak urucuti direktno Maxxi.  ;)

 

...............

 

Paj` sad... 

 

ja sam ovih dana odradio jednu malu anketu. Dobio sam od Maxxe jedan probni primerak nalepnice i

pokazao sam je komsijama i kolegama. Komsija je bilo 10 i birao sam one koji nemaju nikavog afiniiteta prema

motorima. Objasnio sam im o cemu se radi i zamolio da budu iskreni i kazu mi sta misle o poruci sa nalepnice.

Od svega, drago mi je samo sto su bili iskreni, tj. nisu nista uvijali zbog mene, kao truba im da kazu sta misle.

Dakle, naredjali su mi pregrst cinjenica, koje su uzgred istinite, i koje nam obezbedjuju razne negativne epitete.

Zbog tih cinjenica je javno i generalno misljenje o motoristima takvo kakvo jeste, pa je i ponasanje drugih ucesnika

u saobracaju, prema motoristima, cesto vezano za opstu sliku o nama. Pitao sam ljude sta misle o poruci, a dobio sam

mnogo vise odgovora. Naravno, svi su ipak bili fini i na sve kritike dodali  frazu - cast izuzecima.

Navodim par njihivih konsatatacija tokom razgovora: " Kako ja da te spasim, ako ti sumanuto jurcas", " Prepadnem se

kada prodje neki motor sa glasnim auspuhom", " Ova deca na skuterima nisu normalna, gde su im roditelji"...  i da ne

nabrajam dalje. 

 

U firmi sam za jedan sat obavio istu anketu sa dvadesetak kolega i to sa onima koji ne znaju da ja vozim motor.

Ali pak, ja nisam znao da li neki od njih voze, ili su vozili, ili vole motore. Bilo je i takvih, ali u manjem broju.

Sve u svemu, bio sam odusevljen koliko moje kolege imaju razumevanja i sa koliko intresovanja prilaze tematici,

bez obzira na njihove godine, ili odnos prema motorima. Da budem iskren, dvojica su me zabrinula. Jedan je bio totalno

nezainteresovan i nije nista prokomentarisao, a drugi je bio neprijatan sa komentarom. Moracu sa njima malo da poradim.

 

 

Iz ovih razgovora sam izvukao sledece zakljucke:

 

 

1. "Pogledaj dvaput" - je infinitivni, tj. naredbodavni deo poruke koji nikome od ispitanika ne prija.

                                    Komsije - amateri, su

                                    ljudi koji imaju vozacku dozvolu i svoj individualni stil voznje. Iz njihovog ugla gledano,

                                    svko od njih je odlican vozac i tu nema sta da se prigovori, pa tako nije lepo da im se

                                    naredjuje koliko puta da gledaju. Ozbiljno!!

 

                                    Kod Kolega je drugi slucaj, tj. promasen. Tokom radnog vremena, a i van njega, profesionalni

                                    vozac "pogleda" milion i dva puta sto u retrovizore, sto na sve strane, tako da ovih dva puta

                                    za njega nemaju znacaj.  ;)  Ipak su svi shvatili da treba dodatno da budu brizni za motoriste i

                                    tome se uopste ne protive. Ali, znacilo bi im mnogo ako ih motori nebi "seckali" sa svih strana,

                                    ili, kada ne bi obilazili autobus u stanici i pred pesackim prelazom, ili, kada ih nebi primoravali

                                    da jace koce.

                                    (ako vam deluje pristrasno ovo sa Kolegama, i meni deluje, ali je tako bilo tokom ankete)  ;)

 

 

2. "Spasi zivot"         - Komsije ne znaju kako, ali hoce. Kolege su vec dosta puta to ucinile, i opet ce ako zatreba.

 

 

3. "Ne oduzimaj

     motorciklisti

     prednost"            - To je ono sto nama treba !!  Medjutim, niko od ne motorista nema svesnu nameru

                                  (osim ako ima) da motoristi oduzme prednost. Znaci, nisu svi ne motoristi nepazljivi,

                                  a poruka se odnosi i na njih,pa tako ce se savesni i dobri vozaci naci uvredjeni,

                                  a mi cemo od prijatelja stvoriti neprijatelje.

 

 

Prva tura nalepmica je napravljena i, bez obzira na ovo o cemu pisem, je upotrebljiva. Ali, posle ovog mog iskustva

sam definitivno za nesto drugacije, pa predlazem  da poruka ne bude napadna i opominjuca, vec jednostavna,

bez prevoda sa drugih jezickih podrucja; nesto nase.

 

Obzirom da cemo nalepnice deliti prijateljima koji budu zeleli da je zalepe na svoje automobile, i time se deklarisati

da oni vode racuna o motoristima, moj predlog za drugu turu je:

 

JA PAZIM NA MOTORISTE   ili samo...         PAZIM NA MOTORISTE

 

Takva, jednostavna poruka ce biti prihvacena, ili nece, ali svakako nece nikoga iritirati. Takodje predlazem neke

umerenije, nenapadne, ali uocljive boje. Posto ima dosta vas od stila, izvolte kasti.                                   

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Kengure, dodji ti i sutra da se ne za*ebes !!   :D  Ja na zalost radim pa necu moci da dodjem, ali cu kintu

poslati po Ken...  htedoh reci po postaru  ;D, ali cu ipak urucuti direktno Maxxi.  ;)

 

...............

 

Paj` sad... 

 

ja sam ovih dana odradio jednu malu anketu. Dobio sam od Maxxe jedan probni primerak nalepnice i

pokazao sam je komsijama i kolegama. Komsija je bilo 10 i birao sam one koji nemaju nikavog afiniiteta prema

motorima. Objasnio sam im o cemu se radi i zamolio da budu iskreni i kazu mi sta misle o poruci sa nalepnice.

Od svega, drago mi je samo sto su bili iskreni, tj. nisu nista uvijali zbog mene, kao truba im da kazu sta misle.

Dakle, naredjali su mi pregrst cinjenica, koje su uzgred istinite, i koje nam obezbedjuju razne negativne epitete.

Zbog tih cinjenica je javno i generalno misljenje o motoristima takvo kakvo jeste, pa je i ponasanje drugih ucesnika

u saobracaju, prema motoristima, cesto vezano za opstu sliku o nama. Pitao sam ljude sta misle o poruci, a dobio sam

mnogo vise odgovora. Naravno, svi su ipak bili fini i na sve kritike dodali  frazu - cast izuzecima.

Navodim par njihivih konsatatacija tokom razgovora: " Kako ja da te spasim, ako ti sumanuto jurcas", " Prepadnem se

kada prodje neki motor sa glasnim auspuhom", " Ova deca na skuterima nisu normalna, gde su im roditelji"...  i da ne

nabrajam dalje. 

 

U firmi sam za jedan sat obavio istu anketu sa dvadesetak kolega i to sa onima koji ne znaju da ja vozim motor.

Ali pak, ja nisam znao da li neki od njih voze, ili su vozili, ili vole motore. Bilo je i takvih, ali u manjem broju.

Sve u svemu, bio sam odusevljen koliko moje kolege imaju razumevanja i sa koliko intresovanja prilaze tematici,

bez obzira na njihove godine, ili odnos prema motorima. Da budem iskren, dvojica su me zabrinula. Jedan je bio totalno

nezainteresovan i nije nista prokomentarisao, a drugi je bio neprijatan sa komentarom. Moracu sa njima malo da poradim.

 

 

Iz ovih razgovora sam izvukao sledece zakljucke:

 

 

1. "Pogledaj dvaput" - je infinitivni, tj. naredbodavni deo poruke koji nikome od ispitanika ne prija.

                                    Komsije - amateri, su

                                    ljudi koji imaju vozacku dozvolu i svoj individualni stil voznje. Iz njihovog ugla gledano,

                                    svko od njih je odlican vozac i tu nema sta da se prigovori, pa tako nije lepo da im se

                                    naredjuje koliko puta da gledaju. Ozbiljno!!

 

                                    Kod Kolega je drugi slucaj, tj. promasen. Tokom radnog vremena, a i van njega, profesionalni

                                    vozac "pogleda" milion i dva puta sto u retrovizore, sto na sve strane, tako da ovih dva puta

                                    za njega nemaju znacaj.  ;)  Ipak su svi shvatili da treba dodatno da budu brizni za motoriste i

                                    tome se uopste ne protive. Ali, znacilo bi im mnogo ako ih motori nebi "seckali" sa svih strana,

                                    ili, kada ne bi obilazili autobus u stanici i pred pesackim prelazom, ili, kada ih nebi primoravali

                                    da jace koce.

                                    (ako vam deluje pristrasno ovo sa Kolegama, i meni deluje, ali je tako bilo tokom ankete)  ;)

 

 

2. "Spasi zivot"         - Komsije ne znaju kako, ali hoce. Kolege su vec dosta puta to ucinile, i opet ce ako zatreba.

 

 

3. "Ne oduzimaj

     motorciklisti

     prednost"            - To je ono sto nama treba !!  Medjutim, niko od ne motorista nema svesnu nameru

                                   (osim ako ima) da motoristi oduzme prednost. Znaci, nisu svi ne motoristi nepazljivi,

                                   a poruka se odnosi i na njih,pa tako ce se savesni i dobri vozaci naci uvredjeni,

                                   a mi cemo od prijatelja stvoriti neprijatelje.

 

 

Prva tura nalepmica je napravljena i, bez obzira na ovo o cemu pisem, je upotrebljiva. Ali, posle ovog mog iskustva

sam definitivno za nesto drugacije, pa predlazem  da poruka ne bude napadna i opominjuca, vec jednostavna,

bez prevoda sa drugih jezickih podrucja; nesto nase.

 

Obzirom da cemo nalepnice deliti prijateljima koji budu zeleli da je zalepe na svoje automobile, i time se deklarisati

da oni vode racuna o motoristima, moj predlog za drugu turu je:

 

JA PAZIM NA MOTORISTE   ili samo...         PAZIM NA MOTORISTE

 

Takva, jednostavna poruka ce biti prihvacena, ili nece, ali svakako nece nikoga iritirati. Takodje predlazem neke

umerenije, nenapadne, ali uocljive boje. Posto ima dosta vas od stila, izvolte kasti.                                   

 

BusMan svak cast!

Ozbiljna analiza i ozbiljne smjernice za dalji rad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kengure, dodji ti i sutra da se ne za*ebes !!   :D  Ja na zalost radim pa necu moci da dodjem, ali cu kintu

poslati po Ken...  htedoh reci po postaru  ;D, ali cu ipak urucuti direktno Maxxi.  ;)

 

...............

 

Paj` sad... 

 

ja sam ovih dana odradio jednu malu anketu. Dobio sam od Maxxe jedan probni primerak nalepnice i

pokazao sam je komsijama i kolegama.....                          

 

 

Dakle komsija svaka cast. Svaka ti je na mestu. Ja sam za to da u daljem kreiranju resenje za nalepnice obavezno ugradimo ove Busmanove savete i predloge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Ja bio juce u kaficu? ? ? ? ? ?  neeeeeeee, greska u koracima  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Nego, cuo sam se sa Kikom, i trenutno je cekam da joj otmem harac... ;D ;D ;D

Ako me ne isproziva mozda je ponudim i kafom...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

ljudi kasno sam video! :( ne mogu sad da stignem,ali racunajte od mene minimum 1000 dinara,a mozda i vise!!! ;D

Veruj mi da nista nisi propustio, dogovor je bio da se nadjemo i damo pare za nalepnice danas(subota) u 18 h. Veruj mi da niko nije dosao. Bio sam na dogovorenom mestu od 17 i 45 do 18 i 25. Toliko o nasim dogovorima i nalepnicama.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Zvao me je Arakis da pita gde je to mesto (nažalost nisam znao, jel sam dao pare Scubi pa nisam ni čitao gde se sastajete), ne znam dal ste se locirali ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

hebi ga i ja nisam mogao da dodjem i ako sam blizu. nacrtao mi se danas majstor u kuci kojeg danima jurim za neke radove. evo sam ga malopre ispratio. ajd objavite ovde broj mobinog ko skuplja pare i zovem ga u ponedeljak da donesem gde god da se nalazi. i onako sam na motoru ovih dana svaki dan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

to je iz pravca medaka kad se pređe plavi most na ćošku (kod semafora) ustaničke i vojilsava ilića nekada se zvao kafe "k"

 

e pa baš ste neozbiljni, još će sada kengur imati priliku da obrne moje novce ovih dana, jao sa kim ja imam posla.

 

kengur dolazim da mi pojedemo prase ili jagnje za te novce kod tebe u pečenjari  ;D pa posle da nam skuvaš onu finu kaficu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

konjarnik pa nemoj tako, nisi lepo gledao :)  Kengurrrr i ja smo sedeli od 18 do 20h, vajstinu ja sam malo zakasnio, došao sam oko 18:15 ušao sa kacigom i nalepnicama i stavio ih na sto (mislim na nalepnice).

 

Za sada kintu dali:

1. KIKA-Viktorija

2. Kengurrrr

3. maxxa

 

nalepnice su kod mene, sutra ne idem nigde pa vičite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Jbg, vrteli smo se i vrteli i nismo našli. Ima foto Konjarnik al nismo videli kafić Konjarnik. Aj gde da donesem pare? Oće l biti sutra neko tamo negde gde treba da dođem? Ne bežim, naprotiv, al stvarno nismo našli danas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Jbg, vrteli smo se i vrteli i nismo našli. Ima foto Konjarnik al nismo videli kafić Konjarnik. Aj gde da donesem pare? Oće l biti sutra neko tamo negde gde treba da dođem? Ne bežim, naprotiv, al stvarno nismo našli danas.

a zasto se ne bi nasli na uscu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

konjarnik pa nemoj tako, nisi lepo gledao :)  Kengurrrr i ja smo sedeli od 18 do 20h, vajstinu ja sam malo zakasnio, došao sam oko 18:15 ušao sa kacigom i nalepnicama i stavio ih na sto (mislim na nalepnice).

 

Za sada kintu dali:

1. KIKA-Viktorija

2. Kengurrrr

3. maxxa

 

nalepnice su kod mene, sutra ne idem nigde pa vičite...

Da ti si jedini dosao i konobar mi je javio telefonom da si stigao( malo zakasnio) i tebi svaka cast.Koliko sam shvatio trebalo je da nas dodje bar 10.Zao mi je sto se nismo videli da popijemo pice zajedno ali nema veze bice prilika.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

konjarnik pa nemoj tako, nisi lepo gledao :)  Kengurrrr i ja smo sedeli od 18 do 20h, vajstinu ja sam malo zakasnio, došao sam oko 18:15 ušao sa kacigom i nalepnicama i stavio ih na sto (mislim na nalepnice).

 

Za sada kintu dali:

1. KIKA-Viktorija

2. Kengurrrr

3. maxxa

 

nalepnice su kod mene, sutra ne idem nigde pa vičite...

Da ti si jedini dosao i konobar mi je javio telefonom da si stigao( malo zakasnio) i tebi svaka cast.Koliko sam shvatio trebalo je da nas dodje bar 10.Zao mi je sto se nismo videli da popijemo pice zajedno ali nema veze bice prilika.Poz

 

Konjarnik, moram ti priznati da sam ja bio i da sam te video. Tj sta se desava.

Tvoja kawa ispred, ja ulazim i opet(CITAJ OPET) se ispalim, jer sam prisao momku koji je nosio dajneze jaknu i koji je se samo nasmejao kada sam ga pitao da li je dosao zbog nalepnica. Nisam imao herca da opet pitam, tj da tebi pridjem jer te nisam video kada sam dosao, a kawa je vec bila napolju... Inace bio sam ubedjen da ti vozis neki enduro  i o tome smo komentarisali...

Jbg, izvini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

da, jedini sa kacigom :) sedeo sa Kengurrrrom.

 

scuba videli smo mi neke motore kako kruže ali nismo mogli da vas dozovemo :) jbg

oke, kao što sam rekao, sutra ne idem nigde, net mi riknjava, vi se dogovorite gde i kada i javite mi da vam donesem nalepnice.

naravno, ako ste sutra na raznoraznim vožnjama, može i prekosutra ili kad god, ja radim do 16:30 posle toga možemo da se nađemo

Mislim da je fer?

0641983069 Maxa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

to je iz pravca medaka kad se pređe plavi most na ćošku (kod semafora) ustaničke i vojilsava ilića nekada se zvao kafe "k"

 

e pa baš ste neozbiljni, još će sada kengur imati priliku da obrne moje novce ovih dana, jao sa kim ja imam posla.

 

kengur dolazim da mi pojedemo prase ili jagnje za te novce kod tebe u pečenjari   ;D pa posle da nam skuvaš onu finu kaficu  ;)

 

Kika, sreca tvoja pa ja cuvam pare (samo tudje svoje nikako), a sto se tice praseta i kafe, kad god pozelis... :)

 

Pare su kod maxxe, a tvoje nalepnice kod mene. Ja nisam hteo da uzimam mnogo nalepnica, jer mi realno ne treba mnog. Uzeo sam mozda ukupno oko 150, odokativna procena... Tebi cu dati 2 trecine tj 100ak... E sad ako zelis jos, cimni maxxu, ili cu se ja naci opet sa njim pa svratis kad si u prolazu...

 

P.S. Inace ko nije bio neka zazali, 4 vrhunske ribe sedele su sa nama cim su videle da smo bajkeri....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

upropastiste mi temu  :(

ebem vam organizaciju..

 

BusMan - odlican posao i nije los predlog tj ima smisla ali to je onda slicno kao da nalepim na kolima ja sam biker ili "my other ride is KTM"  da se zna ali to bas i ne upozorava ostale ucesnike u saobracaju da budu pazljiviji a to nam je cilj pa makar i izazvali lose rekacije neka - samo da paze na nas

 

i neka neko ko je zalepio slika tu nalepnicu na kolima da vidim na sta lici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja