Jump to content

Moto Zajednica

Pad u Kneza Milosha - danas - siva honda cbr - nije strasno.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova

Danas kad sam prolazio kroz Kneza Milosa, popodnevni sati 16-17h, vidim sivu hondu cbr (mislim da je 1000rr, nisam siguran), izguljenu sa desne strane, gomilu murije, i iskusnu bajkersku facu (deluje starije - nije neki klinac), sa zavrnutom desnom nogavicom farmerki, noga krvava, ali deluje samo izgrebano, cova potpuno smiren, okruzen pandurima nesto ceka smoren ocigledno, prekrstio ruke, sem te noge nema niti jednu drugu vidljivu povredu. Nisam hteo ovo da stavljam u crnu hroniku posto se sve zavrsilo bez nekih teskih posledica. Mozda pogresih sobu? Ako je tako, izvinjavam se...

 

Aj popicu u covekovo zdravlje :jos_piva:, samo kad videh onolko murije, izguljen motor (i to extra zver od motora), svasta mi prodje kroz glavu dok ne videh da je cova skroz ok. I pomolicu se, ako vec mora da bude padova, nek ovakav profil pada bude najgori oblik pada u ovoj sezoni. Samo da se ne ponovi 2006-ta! :moli:

 

Zanima me sta bi do kraja sa covekom? Jel ima jos neko neku informaciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

I ja sam ga videla, dok sam se vratjala s posla oko 16:30 ... Potpuno smiren momak, sedi na motoru i telefonira, a okolo gomila pandura i ljudi i svi zure u njega :shock: Ja ne znam ko je momak, zapazila sam da ima caberg kacigu kao Andrejp s foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
cujem da je i na Gazeli danas u slicno vreme bio neki pad ali ne znam detalje. Zna li neko nesto vise?

 

Oko pola 6 popodne sam iz suprotnog smera (isao sam ka NBG, iskljucivao se na petlji za Top. Zvezdu) sam video hitnu pomoc kod BIP-a. Ucinilo mi se da je neki motociklista, ali posto sam i sam bio na motoru, nisam uspeo bas mnogo da vidim (guzva, haos, rush hour) da ne bi ta ista kola samo napravila krug ispod auto puta i dosla po mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

Uf hebote pa ja tu zivim i cesto prolazim tuda (Senjak pa u Kneza Milosha bas pored pivare)! Pa jel zna neko sta bi sa covekom? Mozda nije nista strasno? A i Mina je iz tog kraja 5min od mene. Taj put tuda je sav u nekim nagibima, neravninama, rupcagama, a nekako deluje pravo a u stvari je koska najveca... Tu iako izgleda bezopasno i ravno, treba oprezno sa motorom, asfalt je sav talasast.

 

E putevi su nam katastrofa! Gledam onaj history chanel na kablovskoj, pa svabe, pa hitler i te fore. I sad hitler naredio neki put da se napravi, i ako ga zaseru - kuc kuc - gestapo - streljanje! I kazu ljudi, putevi iz tog perioda maltane jos stoje ko novi! E tenkovi prolazili tuda i nista! Treba ovoj nasoj prevarantskoj stoci bez mere takav! Gledam sta ovi rade ovi nashi, evo kod mene u ulici napravili nov asfalt - posle 3 meseca, rupe, talasast, ma katastrofa, pa ga sad opet krpe!? Pa nemoguce da je asfalt tolika nauka!? I da ne moze da se napravi da traje!? Nesto oni fushare - neko je tu u nekim kombinacijama - obrce se drzavni kesh - investitori - vlada - neko tu pere pare - biznis - nekome odgovara da to stalno krpi i obrce kesh - a narod neka gine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja