Jump to content

Moto Zajednica

ULJE!

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije klasicna crna hronika. Niko nije stradao ali ne znam gde big smestio ovo:

 

 

u subotu idem (kolima) od bulevara Mira ka Autokomandi i negde kod velike Partizanove blagajne hocu da skrenem na trotoar da bih se uparkirao. Vozim mozda 20km/h. Odjednom, pali mi se ABS, tockovi proklizavaju, ja u cudu!

Popnem se na trotoar, izadjem da vidim u cemu je fora a ono od one raskrsnice iznad Autokomande pa sve gore do bulevara Mira izliveno ulje u sirini od oko pola metra. Znaci cela ulica, nekih 200-300m!!

Automobili koji idu na gore slajfuju u mestu, ljudi u njima nemaju pojma sta se desava!

E sad, zamislite da ste na motoru :twisted: :twisted:

Neka sreca u celom tom sranju je sto je to sve bilo u onom delu ulice kojim se vozi uzbrdo, inace da je mrlja bila u smeru ka Autokomadi ne smem ni da mislim sta bi bilo

Evo i slike:

 

Qlg2I_12112005003exposureresize0jy3y.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kod nas skoro da se i ne analizira uticaj puta na nesrece koje se dogadjaju. Tj. svi mi kazemo 'bio je pesak na putu ili ulje na putu ili ogromna rupa na putu', ali kad vec padnes i razbijes se, sta onda?

 

Prava stvar bi bilo kad bi covek tuzio sluzbu koja to odrzava i grad u kom se to desilo, ali je frka u tome sto moras da finansiras advokata za to i pitanje da li bi i kad bi to bilo sve zavrseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja