Jump to content

Moto Zajednica

ernesto moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 144 postova

molio bih ako neko ima iskustva sa kupovinom motora od ove firme, da mi ista prenese. Da li su ljudi pošteni, bave li se štelovanjem papira, kilometraže i sl. Svidja mi se nešto iz njihove ponude ali slušam razne priče, kako se prave dupli papiri, prodaju "divljaci" i sl. Pošto mi je ovi prva kupovina motora i nemam mnogo iskustva, možete li mi reći što od dokumentacije da tražim od prodavca, ima li razlike u papirima ako motor dolazi iz Italije ili SAD. Mislim da se prodavac zove Aleksandar, kažu da ima veze sa moto klubom "Arhangel". Svaka informacija dobrodošla. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Ja sam kupio motor kod njih 2007. godine.

Kupio sam ga s 13.000 sad ima 40.000+ i do sad nikakvih problema.

Inace ti oni urade registraciju, i nemas sta da razmisljas o papirima, tako su bar meni.

Isao sam u inostranstvo s njim, nisam imao problema.

Tako da, preporuka.

Prodavac se inace zove Cvele.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

nisu im mnogo divlji motori..ovaj shto sam ja vozio je bash bio pitom,nije se uopshte otimao a bio vezan samo sa dve gurtne..

Zvucis kao da ti treba sredjivanje papira!

Pusti mi adresu na pp saljemo ti par fascikli preko brze poste  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Sve pohvale za Ernesto-moto. Ja sam kod njih uzeo Kawu pre dve godine i sve je bilo u redu (i dalje je  :)). Jedina mana je što baš i nema dogovora oko cene tj. onoliko koliko piše i to je to (ili se ja loše cenkam)  :D :D :D

 

 

U svakom slučaju moja iskrena preporuka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

nisu im mnogo divlji motori..ovaj shto sam ja vozio je bash bio pitom,nije se uopshte otimao a bio vezan samo sa dve gurtne..

Zvucis kao da ti treba sredjivanje papira!

Pusti mi adresu na pp saljemo ti par fascikli preko brze poste  :D

 

 

Ja ovoj firmi ne verujem ništa. Uopšte nije postavila slika iz Verone, cccc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

meni iskreno 2 puta sam ga zvao dva puta nije bio bas najljubazniji i spreman na pricu jer ipak sam daleko nemogu po Srbiji da lutam vec sta mi se svidi na slici i po prici odem da pogledam, kad sam ipak stigo iz Vlasotinca posle sajma nije bio tu jbg visa sila boze moj taman posla, a posle sam se zaglavio u guzvi i kasnio 20-tak minuta * jebeni zeleznicki most i guzva u BG , i pogresna ulica i tako... al on je vec reko da je kasno pasce mrak mada nije pao :)  i iskreno krivo mi je sto nisam uspeo da pogledam ta dva bmw-a no mozda bude opet prilike ko zna. A slazem se da nema dogovora oko cene to sto pise to je :) sto je i korektno i dobro po meni jer ne volim da se cenjkam mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

bukovski... znam na sta mislis ali... znas sta je najgore... sto je na tvoju stetu :)

evo i ja da se zapljunem za ernestomoto...

sta reci o Cveletu... covek neverovatan :) u pravom smislu te reci...Ja ga pitam za cenu a on kaze : kolko pise na sajtu ? ja kazem iznos a on : e toliko kosta :)

dao mi je na lastis tj cekao on mene za deo para... a i ja njega za nesto drugo:) jos mi je ucinio uslugu jer ionako sam cekao da prodje lose vreme pa da uzmem L tablicu...

ali... zaista nema cenkanja... zna koliko je njega to kostalo a na kraju...zna i sta prodaje...sve u svemu... Cvele je extra lik, zajebant samo takav :)

opet... mozda sam i ja kao i svi drugi imao srece sa motorom ... a mozda i Cvele prodaje samo dobre motore ( nisam ja presao 100000 km pa da serem... ali... evo 1000km i sve ko po loju... cini mi se da se tek razradjuje... ) mada ... sto kaze Cvele... brate ovo je 97 godiste ( za njega je sve sem novog HD od 2000cc krs al nema veze :) ) i nema tu mnogo matematike... baba je baba a ti je tretiraj ko devojku... samo deri :) i ja derem :)... posvetio mi je bas puno vremena oko price ( a i prakse ) vezane za voznju ( opet kazem pocetnik sam ), podmazivanje lanca, delova, zamene itd...

ako mi verujes ja zapeo za jedan motor on mi kaze uzmi ovaj koji je zaista izgledao onako... manje reprezentativno.... na kraju sam shvatio sta je fora... lepo me je cuo Cvele kada sam rekao da je ovo moj prvi motor... i da me ne zanima kozmetika nego motor koji me nece izneveriti... sta znam koliko sam presao ali... motor pegla ko nenormalan... sitnice polako menjam/farbam a i ne nerviraju me kad pogledam kako motor lepo ide i radi...

Eto tako... kad mi crkne nesto ja cu da pljunem po Cveletu sto mi nije rekao da ne sme da se vozi u crveno... do tad...

Ernestomoto sedi 5!

 

e da ... nisam rekao... Cvele je insistirao da zajedno prodjemo po brojevima motora/sasije i celokupnoj dokumentaciji... ja sam klimao glavom jer pojma nisam imao sta mi pokazuje :) ali sad kad sam naucio..... svaka mu je bila ka u Njegosa :)  aj... cozdra...

 

ps. Ovim zelim da se izvinmem clanu Ernestu sto sam ga zamenio sa Cveletom :) Ernesto sorry druze sto sam te pomesao sa onom ludajom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

 

 

ps. Ovim zelim da se izvinmem clanu Ernestu sto sam ga zamenio sa Cveletom :) Ernesto sorry druze sto sam te pomesao sa onom ludajom :)

 

Ma nije ni Uros nista bolji!  ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

ps. Ovim zelim da se izvinmem clanu Ernestu sto sam ga zamenio sa Cveletom :) Ernesto sorry druze sto sam te pomesao sa onom ludajom :)

 

Ma nema frke, nego ti si mi na PP obecavao neke evrice, ja jos ni dinara ne videh!??  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

heheh... to je zato sto nisi hteo da mi prodas onaj bmw kofer sto nemas a sto ti stoji u garazi i pravi guzvu pa sam morao da kupujem za dzaba givi sa sve naslonom :)

 

znas sta je najgore... bas dosta prijatelja su super sa cveletom... naravno ja to saznajem nakon kupovine motora...mozda sam mogao ipak da spustim cenu :) ( sto bi ameri rekli : how yes no :) )

 

pozdravi ga pls. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja