Jump to content

Moto Zajednica

Kasko

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

dobro si ti sve to razumeo

stim sto sam ja kad sam isao da uplatim saznao da za iznose manje od 10000din moze samo na 4 rate sto opet nije lose

ali ako je veci iznos onda moze na 12 rata i to ti zavrsava posao

 

tako da sada odes, pocnes sa placanjem rata i recimo tamo u oktobru ne platis ratu i ako ne platis sledece tri(kod dunava) i kasko ti vise ne vazi

ako dodje do neke nedaj boze nesrece moras isplatiti kasko do kraja da bi dobio premiju i to ti je to

sve je veoma jednostavno, ovaj sistem odavno postoji za kola ali slabo ko to koristi

Znaci moras isplatiti ceo iznos premije,tj.godinu dana da bi naplatio stetu?Ako sam se skrljo u maju 2008,do maja 2009 ga placam da bih naplatio stetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sad meni nije jasna stvar.

Placam kasko, ne daj Boze, ako ostetim motor, ne mogu da dobijem nadoknadu stete dok ga ne isplatim do kraja?

 

Sad mi to nije jasno...

 

Valjda ako ostetim motor a platio sam kasko za taj mesec treba da mi isplate stetu a ne da cekam da prodje svih 12 meseci pa tek onda dobijem nadoknadu?

 

 

Ne placas ti mesecni kasko nego placas mesecnu ratu a kasko je za godinu dana s'tim ako placas u ratama i ako prestanes da placas kasko prestaje da ti vazi.

 

Znaci moras isplatiti ceo iznos premije,tj.godinu dana da bi naplatio stetu?Ako sam se skrljo u maju 2008,do maja 2009 ga placam da bih naplatio stetu.

 

Nemoras da cekas godinu dana nego iskesiras odmah preostale rate!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

TOTALNO BEZVEZE!!!

Nije bezveze. Bezveze je shto ne mozhe da se osigura od kradje.

 

Zamisli platish samo za jedan mesec 1200din. ili 3 meseca u sezoni i posle oni da ti isplate shtetu od nekoliko stotina eura ako se za to kratko vreme desi neshto?

Pa nisu oni shashavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ma nije problem u placanju.

Za moju R1 kasko kosta 23000 dinara i to nije mnogo i stvarno sam razmisljao o kasko osiguranju ali necu zbog prodaje da ga osiguravam.

Ali stvar je u tome sto ako se desi nesto ja moram da isplatim do kraja da bi dobio nadoknadu. To je malo glupo. Sta ako ja nemam odmah para da platim pa moram da cekam da prodje vreme?

J***s takvo osiguranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja koliko sam shvatio, ako si prestao da plaćaš kasko u nekom momentu, pa ti se desi nezgoda, da bi dobio lovu od osiguravajuće kuće, moraš da otplatiš sve preostale rate odjednom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ma nije problem u placanju.

Za moju R1 kasko kosta 23000 dinara i to nije mnogo i stvarno sam razmisljao o kasko osiguranju ali necu zbog prodaje da ga osiguravam.

Ali stvar je u tome sto ako se desi nesto ja moram da isplatim do kraja da bi dobio nadoknadu. To je malo glupo. Sta ako ja nemam odmah para da platim pa moram da cekam da prodje vreme?

J***s takvo osiguranje.

Ma placas im u ratama mesecno dok traje sezona i posle prestanes,a ako se ne daj boze skrljas i moras platiti celu premiju tj.23000 dinara kolko kazes da ti je godisnje kasko,vidis dal ti se vise isplati da ga ti sam popravljas ako je steta manja od 23000 din il u slucaju da je steta veca od 23000 dinara onda ti je bolje platiti celu premiju pa nek oni snose troskove popravke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Na kraju krajeva tesko je prevariti osiguravajuce drustvo,oni su tu da bi zaradili na nama,a ne mi na njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ma ja ne pricam o prevarama i takve stvari me ne zanimaju, znaci nisam iz te price, nego gledam samo kako da izvucem svoje ako se nesto desi a za to je jedin nacin samo da platim pun iznos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ma ja ne pricam o prevarama i takve stvari me ne zanimaju, znaci nisam iz te price, nego gledam samo kako da izvucem svoje ako se nesto desi a za to je jedin nacin samo da platim pun iznos.

Pa platis ceo iznos i to je to,al ako imas stete recimo 100 eur-a onda ti se isplati vise da ga o svom trosku popravis nego da im placas iznos cele premije.Ustvari kasko bi bila najbolja stvar za osiguranje motora od kradje,da mirno spavamo,al kad ne moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

ljudi veoma je jednostavno

pocnete da placate na pocetku sezone i na kraju sezone prestanete da placate i to je to

ako se desi nesto za vreme sezone morate isplatiti preostale rate da bi dobili pare, ali ako je steta 50-100e onda je isplativije da sami popravite

ali ako je veca onda ce se naravno isplatiti

 

slazem se da je glupo sto ne pokriva kradju ali kakva nam je drzava ne bi me cudilo da ukinu i za kola pokrivanje od kradje  ;D

 

u svakom slucaju

meni se isplati, vozim tek 3 meseca i ako se desi nesto ne predvidjeno pa cak i mojom krivicom pokriven sam a kostalo me samo 6000din na 4 rate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Na zalost, jos uvek nema osiguranja od kradje.

 

Kada to bude moci ce i da se kupuju na leasing.

 

haha  kad to bude bice dzabe delovi za nove modele  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Munze
  • Motocikl: Suzuki GSX1300BK (B-King)

Ima li neko informaciju, koja osiguravajuća kuća osigurava motor od krađe? (i da li toga uopšte ima u Srbiji)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja