Jump to content

Moto Zajednica

Cizme - Saradnja Pume i Ducatia

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
I ja danas pazario Puma "Brutale RR". Kupio sam ih u "N-Sport" radnji u Bulevaru.

 

6UuC8_pumabrutalerrtl2.jpg

 

Cena 5900 din. (nesto malo više od 70 EUR). Ima još par modela u toj radnji' date=' ali mislim da su ove najbolje. Lepo izgledaju (koliko je to moguæe za motoristièku èizmetinu), udobne su i izgledaju kao tobra touring obuæa.

Ostaje da vidim kako æe se pokazati pri upotrebi! :D[/quote']

Jel ima u nekoj drugoj boji ili jos neki model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Vido ovde kupio u puminoj prodavnici u Nisu za 5900, ima jos extra su udobne mozda fali neka zastita napred ali kako su to jedini model koji se prodaje kod nas mnogosu dobre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam prošle godine kupio duboke patike. Nosio sam ih svakodnevno. malo mi se otšilo na gaznom delu đona, trebalo bi da odnesem do obućara. Imače poprilično sam zadovoljan . kupio sam ih na popustu za 6 i nešto hiljada u N-sportu, a koštale su u sezoni oko 13000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Jel zna neko dali ima još ovakvih čizama u N-sportu ?

ima N sport u Sremskoj , u Knezu, i u Piramidi...

Ako stignem do Piramide, ona mi je usput, pogledaću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bio juče do n-sporta. ima samo patika i plitkih i dubokih, 4900din. Čizama nema, ne znaju da li će dobijati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

bio juče do n-sporta. ima samo patika i plitkih i dubokih, 4900din. Čizama nema, ne znaju da li će dobijati.

 

Hvala u svakom slučaju. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Brojevi su im korektni, a što se kvaliteta tiče...koliko para toliko i muzike. Meni su pukle po šavu posle 2 sezone a ja teško da prešem 6000km godišnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja već godinama nosim te Probiker duboke patike, koristim ih i leti i zimi osim kada pada kiša - propuštaju vodu :). Traju mi otprilike godinu dana, posle toga se probuši đon na vrhu leve patke, od poluge menjača ;)

 

Što se tiče broja nemoj da brineš, broj cipela koje inače nosiš isti je kao broj ovih patika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja već godinama nosim te Probiker duboke patike, koristim ih i leti i zimi osim kada pada kiša - propuštaju vodu :). Traju mi otprilike godinu dana, posle toga se probuši đon na vrhu leve patke, od poluge menjača ;)

 

Što se tiče broja nemoj da brineš, broj cipela koje inače nosiš isti je kao broj ovih patika.

 

 

Potpisujem :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Proslo je dovoljno vremena za utisak - jel su vam citave Puma cizme? Kakve su? :staa2:

 

Sta ti mislis o v2 cizmama? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

a ja onomad naručivao iz NS, one Gepard za male pare.

 

Ma ja ću one iz Pegaz-a odlučio sam brutalne su . :zdravo:

Ako planiras da kupis Blytz obucu dobro razmisli... Govorim iz licnog i iskustva dobrog mi druga... Ta obuca ne da ne valja nego je namenjena da stoji u izlogu, pustaju vodu , pucaju djonovi i koza!!! Moje su se raspale nakon samo par nosenja i to po asfaltu! Kada sam pokusao da ih reklamiram receno mi je da sam ih koristio u extremnim uslovima i da ne mogu nista da urade, isti odgovor je dobio i moj drug... Topla preporuka je da zaobidjes Blytz!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Pre dve godine sam kupio Puma patike ...fenserica :) lepe su, ok ventilacija, dobro "leze" na fuzasterima, djon im je katastrofalan - uzasno se kliza i moze da bude veoma opasno. Ja ih koristim samo za voznju, naravno po toplom vremenu i izgledaju kao nove.

 

Skoro sam kupio cizme Blytz Racing i veoma sam zadovoljan, cak su mi u jednoj nezgodnoj situaciji "spasle" stopalo .... doduse imam ih kratko da bih mogao da dam pravu ocenu...nadam se da @zextreme nije u pravu :)))

post-9740-0-64021100-1320008724_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Pre dve godine sam kupio Puma patike ...fenserica :) lepe su, ok ventilacija, dobro "leze" na fuzasterima, djon im je katastrofalan - uzasno se kliza i moze da bude veoma opasno. Ja ih koristim samo za voznju, naravno po toplom vremenu i izgledaju kao nove.

 

Skoro sam kupio cizme Blytz Racing i veoma sam zadovoljan, cak su mi u jednoj nezgodnoj situaciji "spasle" stopalo .... doduse imam ih kratko da bih mogao da dam pravu ocenu...nadam se da @zextreme nije u pravu :)))

...neki kazu: u nadi je spas! Ja ti kazem iskreno da ce se raspasti,a ako se ne raspadnu bice ti neprijatno da ih izujes pored jos jedne osobe u zatvorenom prostoru! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Ja sam taj problem resio tako sto sam kupio TCX Infinity Goretex... Dise, mirise, suvo, leti taman, zimi toplo.... Bolje jednom dati pare za kvaltetno nego tri puta za krs i opet nemas obucu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja