Jump to content

Moto Zajednica

Voznja 17.02.2007.

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Dobro jutro svima, a poseban pozdrav za ekipu od juce.

Stvarno ste EKSTRA! :D

 

Kada otopli idemo ponovo u novu voznju :biker:

Ne bih bas u skorije vreme ovakvo smrzavanje ponovo da osetim... :D

 

I da ... Pablo kaci vec jednom te SLIIIIIKEEEEE!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Uh umalo da zaboravim!!!! Lazar se nije pohvalio... :twisted:

 

nastavili smo do Kragujevca da vidimo sta Rajko trenutno ima u ponudi.

 

 

u jednoj temi Djura reche....

 

E vidi se da si Crnogorac jebote....sagni se malo pa pocisti ovaj pod oko kuhinjskih elemenata....juuu na sta lici... :mrgreen:

 

E pa Djuro Lazar te poslushao :lol:

 

mGVFD_dsc00523xg1.th.jpg qifsf_dsc00526bz9.th.jpg j5U3i_dsc00525dg2.th.jpg

 

Prepushtam Lazaru da objasni shta se desilo...tj shta je i zashto je chistio peevo6.gif 5rotfl4yscf7.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

*EBO VAS PATAK :x :shock: :D8) :roll: :lol:

 

Alal vera , sve vas znam, sve je to super, ali treba imati mere, barem iz mog aspekta. Cini mi se da kad se navuce bronhitis i upala pluca, na ovaj nacin, da je se tesko resiti. Drugo, mislim da je motor uzivanje a ne mucenje, opet iz mog aspekta, a zimska voznja je uglavnom smrzavanje i mucenje, osim Elefanten treffen -a i tih slicnih radialnih varijanti.

 

Izgubiti 2h na navlacenje dugackih gaca potkapa 3 para carapa, i osecaj da ti vazduh ledi lice je jeziv. Prosle godine sam vozio januar i februar, duplo hladniji od ovog, i odlucio - nikad vise.

 

Da, izgubicu 2h sa kopu za skijanje i bord i odo da uzivam:)

 

Vama svaka cast, samo mali komentar sa moje strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Prepushtam Lazaru da objasni shta se desilo...

Joj, kakva scena :lol:

Bili mi kod Rajsa u KG nesto gledali i ja rekoh daj da podjem u wc prije puta. Kako sam usao, dijagonalno od vrata je postavljena solja, zaobilazim kadu i idem prema njoj kad ono tras bum kras krs :shock: Covjece, nisam ni provalio ogromnu staklenu policu sa kojekakvim cudima na njoj :shock: Udario sam ramenom u nju i vec je tu izlomio na par djelova, ali kad je pala... joj... Razvalio sam mu cijelo kupatilo, sve ono sa police zajedno sa istom se razvalilo! Popucale su cak bocice parfema, lakovi za nokte, sve sam smrskao :shock: U susjednoj prostoriji odjednom muk naravno i eto ga Rajs utrcava i vice: "dobro je to brate, ako ako" :shock: Rekoh sta ako nego daj da zavrsimo ovo, a on opet neka si neka si pusti to bre... Ja mu rekoh daj covjece da sredimo ovo, misleci ti me da mu to platim ili da kupim nesto kada sam vec tu, a on kralj mi donosi metlicu i lopaticu :shock: :lol::lol::lol: Joj da ste mogli samo da vidite koliko je to bilo smijesno :lol: Nevjerovatno je kako sam sve to uspio da polomim, kao u crtanom filmu, sve sam rasuo! :shock: Da sam htio tako, ne bi uspio nikada, totalni lom! :lol::lol::lol: Meni je to tako smijesno koliko je nevjerovatno :lol: Uh, kakav dan :D

Rajko je legenda od covjeka! :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo slika. Nisu nesto posebno umetnicke kao sto recimo Hitmanove, Copeove i Mikkine, ali bar ih dosta ima :)

 

Ispred Sola

PW5eZ_img0001cq3.th.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Velika Plana - klopali, ugrejali se i krenuli dalje (opet neplanirano :) )

404.jpg 5ry0l_img0008aq1.th.jpg FOhmw_img0012tr1.th.jpg

 

Mina je bila opet kamerman :)

404.jpg 404.jpg vR2mH_img0016tf6.th.jpg 404.jpg

cjT99_img0018pz4.th.jpg qqO65_img0019ak2.th.jpg 999I4_img0020rf4.th.jpg 7AVGv_img0021pz0.th.jpg 404.jpg

C3XyZ_img0024wk3.th.jpg ui0e5_img0025jn9.th.jpg 404.jpg 2Qje8_img0028ib4.th.jpg

 

EvilZo

404.jpg PqOGw_img0031xx4.th.jpg 404.jpg

 

Otisli smo do sela pored Velike Plane da vidimo TDM-a

404.jpg JjOyu_img0036gy7.th.jpg

 

Marcony i Ivana su nastavili sami ka Smederevu, a mi smo otisli u Kragujevac kod Rajka... Tamo smo pogledali nesto opreme i onda gas nazad. Slika nije bilo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Baš fina vožnja! :) Malo je ukupan doživljaj pokušalo da pokvari vreme, taènije samo temperatura (2 do 9C), pošto je bio divan sunèan dan.

Društvance je bilo odlièno, voziæemo se u istom (i proširenom) sastavu opet, samo da još malo otopli.

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
E' date=' bravo Evil-Zo!

Unistio si mi sugradjanina!Mogu da zamislim Lepog Rajka! :?

Mora da je Marija odlepila!

Hihihi...[/quote']

:oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Velika Plana - klopali' date=' ugrejali se i krenuli dalje (opet neplanirano :) )

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/404.jpg[/img]

 

Da ste rekli da idete u Planu pa da vas uputim na pravo mesto za klopu...

 

 

Otisli smo do sela pored Velike Plane da vidimo TDM-a

404.jpg l6uQX_img0036gy7.th.jpg

 

Ovo mi lici na put za Donju Livadicu... Kakav je bio taj TDM, kako se zove lik sto ga prodaje???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

voznja je bila super mada mislim da bi ekipu zajedno samnom trebalo poslati na duze promatranje u nekoj stacionarnoj ustanovi recimo laza lazarevic toliki put na 2 stepena STRASNO.Vidimo se opet sledeci vikend pozdrav svima bila je luda voznja :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Kragujevac
...Prepushtam Lazaru da objasni shta se desilo...

Joj' date=' kakva scena :lol:

Bili mi kod Rajsa u KG nesto gledali i ja rekoh daj da podjem u wc prije puta. Kako sam usao, dijagonalno od vrata je postavljena solja, zaobilazim kadu i idem prema njoj kad ono tras bum kras krs :shock: Covjece, nisam ni provalio ogromnu staklenu policu sa kojekakvim cudima na njoj :shock: Udario sam ramenom u nju i vec je tu izlomio na par djelova, ali kad je pala... joj... Razvalio sam mu cijelo kupatilo, sve ono sa police zajedno sa istom se razvalilo! Popucale su cak bocice parfema, lakovi za nokte, sve sam smrskao :shock: U susjednoj prostoriji odjednom muk naravno i eto ga Rajs utrcava i vice: "dobro je to brate, ako ako" :shock: Rekoh sta ako nego daj da zavrsimo ovo, a on opet neka si neka si pusti to bre... Ja mu rekoh daj covjece da sredimo ovo, misleci ti me da mu to platim ili da kupim nesto kada sam vec tu, a on kralj mi donosi metlicu i lopaticu :shock: :lol::lol::lol: Joj da ste mogli samo da vidite koliko je to bilo smijesno :lol: Nevjerovatno je kako sam sve to uspio da polomim, kao u crtanom filmu, sve sam rasuo! :shock: Da sam htio tako, ne bi uspio nikada, totalni lom! :lol::lol::lol: Meni je to tako smijesno koliko je nevjerovatno :lol: Uh, kakav dan :D

Rajko je legenda od covjeka! :kul:[/quote']

Samo da znas, KADA BUDES HTEO DA DODJES KOD MENE, NISAM TU!

Coveka pustis u gajbu i on je demolira!

Hahahaha..

E, slike su vam extra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Prepushtam Lazaru da objasni shta se desilo...

Joj' date=' kakva scena :lol:

Bili mi kod Rajsa u KG nesto gledali i ja rekoh daj da podjem u wc prije puta. Kako sam usao, dijagonalno od vrata je postavljena solja, zaobilazim kadu i idem prema njoj kad ono tras bum kras krs :shock: Covjece, nisam ni provalio ogromnu staklenu policu sa kojekakvim cudima na njoj :shock: Udario sam ramenom u nju i vec je tu izlomio na par djelova, ali kad je pala... joj... Razvalio sam mu cijelo kupatilo, sve ono sa police zajedno sa istom se razvalilo! Popucale su cak bocice parfema, lakovi za nokte, sve sam smrskao :shock: U susjednoj prostoriji odjednom muk naravno i eto ga Rajs utrcava i vice: "dobro je to brate, ako ako" :shock: Rekoh sta ako nego daj da zavrsimo ovo, a on opet neka si neka si pusti to bre... Ja mu rekoh daj covjece da sredimo ovo, misleci ti me da mu to platim ili da kupim nesto kada sam vec tu, a on kralj mi donosi metlicu i lopaticu :shock: :lol::lol::lol: Joj da ste mogli samo da vidite koliko je to bilo smijesno :lol: Nevjerovatno je kako sam sve to uspio da polomim, kao u crtanom filmu, sve sam rasuo! :shock: Da sam htio tako, ne bi uspio nikada, totalni lom! :lol::lol::lol: Meni je to tako smijesno koliko je nevjerovatno :lol: Uh, kakav dan :D

Rajko je legenda od covjeka! :kul:[/quote']

Samo da znas, KADA BUDES HTEO DA DODJES KOD MENE, NISAM TU!

Coveka pustis u gajbu i on je demolira!

Hahahaha..

E, slike su vam extra!

:oops: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa ajde da je to Gasho uradio,ali kako si ti to uspio!? Ili je bas skuceno to kupatilo!?

P.S. Dobro ti stoji ona metlica,a vidim i smjesak je tu,znaci radis sa ljubavlju!? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja