Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa Deda Mraz akcije u Beogradu 2009

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bilo je više nego lepo! Super nas je poslužilo vreme! Za onakav doživljaj, sve vredi učiniti, pa i otići do BG u decembru na motoru ;D

Imam i ja par fotki, postaviću ih, samo da ih povadim sa aparata :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

        Film od mog kamermana je zavrsen. Vaki je odradio vrhunski svoj posao. Odradio spicu, ubacio muziku....traje nesto oko 40 minuta. Glavni akteri, Janko, Djomla, Shejtan.....svaka cast Vaki na tome. Na meni je da uradim kopije drugarima, i jednu kopiju za Asocijaciju......

Sutra da  bude spremno bratic  moj  pa da vas  vodim  kod  neshe na  vjesalicu  tebe  i  kamermana brata naseg!!

  Kud nisam prvo upalio komp, da ne veceram. E jbg.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 1200

Ovakve akcije podizu ugled bajkerima i daje nam realnu sansu da uticemo na svest o moto sporu i ljudima koji vole motore. Sve cestitke za organizatora i sve koji su ucestvovali u ovoj akciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

        Film od mog kamermana je zavrsen. Vaki je odradio vrhunski svoj posao. Odradio spicu, ubacio muziku....traje nesto oko 40 minuta. Glavni akteri, Janko, Djomla, Shejtan.....svaka cast Vaki na tome. Na meni je da uradim kopije drugarima, i jednu kopiju za Asocijaciju......

Радо бих се пријавио за једну копију...  ;D

А, верујем и многи други.

Да ли ће нам то бити доступно на диску, заједно са фотографијама, или... Шта се планира?

Поздрав!

 Uradjene su tri kopije ( ponestalo mi je DVD-a). Predugacak je filmic za YU TUBE, a i grehota je seci nesto posto je sve fenomenalno. Ima nesto oko 40 min materijala.

 Sutra uvece imacu jednu kopiju za umnozavanje, s tim da kome treba, neka mi se javi na pp, da mu dam moj broj i gde me moze naci utorkom, cetvrtkom i subotom od 20.00 - 22.00. Uzme u utorak i vrati mi dva dana kasnije, da bi nekom drugom dao......jal ok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

        Film od mog kamermana je zavrsen. Vaki je odradio vrhunski svoj posao. Odradio spicu, ubacio muziku....traje nesto oko 40 minuta. Glavni akteri, Janko, Djomla, Shejtan.....svaka cast Vaki na tome. Na meni je da uradim kopije drugarima, i jednu kopiju za Asocijaciju......

Радо бих се пријавио за једну копију...  ;D

А, верујем и многи други.

Да ли ће нам то бити доступно на диску, заједно са фотографијама, или... Шта се планира?

Поздрав!

 Uradjene su tri kopije ( ponestalo mi je DVD-a). Predugacak je filmic za YU TUBE, a i grehota je seci nesto posto je sve fenomenalno. Ima nesto oko 40 min materijala.

 Sutra uvece imacu jednu kopiju za umnozavanje, s tim da kome treba, neka mi se javi na pp, da mu dam moj broj i gde me moze naci utorkom, cetvrtkom i subotom od 20.00 - 22.00. Uzme u utorak i vrati mi dva dana kasnije, da bi nekom drugom dao......jal ok?

 

 

A jel možeš da ga uploaduješ na rapidshare ili neki slični sajt odakle možemo da ga skinemo, da se ne cimamo sa ovim narezivanjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

 

 

 

A jel možeš da ga uploaduješ na rapidshare ili neki slični sajt odakle možemo da ga skinemo, da se ne cimamo sa ovim narezivanjem

  Za tako nesto moracu da potrazim pomoc kamermana. U svakom slucaju znacete na vreme..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Bilo je odlicno, od paTkovanja paketica do samog odlaska. Madjionicar je bio pun pogodak, kao i, naravno, KUD "lira" (mislim ;D).

Opet sam upoznao neke nove, dobre ljude, koji definitvno pokazuju pravi imidz kakav bajkeri treba da imaju. Pozdra za sve! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Aj dok se krcka pasulj da izrazim i ja svoje veliko zadovoljstvo ucestvovanjem sa svima vama na ovom velicanstvenom dogadjaju. Hvala jos jednom  i svaka cast onima koji su organizaciju izneli na svojim plecima. Na Stenki je naravno takodje bilo standardno veselo i lepo, a meni bi bilo jos lepse da Busman i Mojsa koji su sedeli samnom , nisu popusili 20 km cigara i unistili oz omotac nad Srbijom! Naravoucenije:  Ne sedajte sa njima cak i ako ste pusachi !!!!  Momci satiru!!!  ;D  erkjhgo87rihsdfi78734ypiygU^&^TIUGO87T  !!!!!!!    Evo i od mene nesto fotki, cisto da ne bude da sam bezveze nosio aparat :)

Veliki pozdrav svima !  ;D  ;D  ;D

post-520-12879060709308_thumb.jpg

post-520-12879060709871_thumb.jpg

post-520-12879060710802_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

evo par fotki koje sam uzeo od ortaka ,koji inace nije bajker ali je doveo decu da vide ovaj velicanstveni prizor 150 deda mrazeva na jednom mestu.

 

post-3416-12879060713429_thumb.jpg

post-3416-12879060714111_thumb.jpg

post-3416-12879060714672_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Će da bidne, Glista upravo završava ultra - mega mix

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja