Jump to content

Moto Zajednica

gsx made in china

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Video sam na ebay da se prodaju plastike za sve vrste motora i to iz Hong Konga. Kako saznati adresu gde se nalazi fabrika.

POZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Imas na moto berzi link ka prodavnici moto ghoust mislim da je tako,videh da imaju oklope za sve vrste bajkova,verujem da su to ti sa e bay kontaktiraj njih pa ako imaju idi vidi kakvi su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Citao sam na nekim stranim forumima o tim oklopima (izmedju ostalog ima i na motori.hr) i koliko sam primetio velika vecina se zali na njih.

Kazu da ne pasuju, da su nategnuti, da je boja katastrofa losa, a kod novijih hiljadarki da se donji delovi kod grana tope od velike temperature ali u svemu tome nadje se i po neki lep komentar sa svim mogucim pohvalama.

Sve u svemu ako sam ja dobro ukapirao to je nesto poput nase "Zastave", mozes da ubodees da valja ali velika verovatnoca da ces da ubodes da ne valja. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

http://www.sino-parts.com/MOTORCYCLE%20PARTS%20AND/MOTORCYCLE%20FAIRINGS/Honda/page/1237274677.html

 

npr jerdan od sajtova ja sam neke kontaktirao i svi oklopi su u kini 300 350$ a dhl je 200$ nacicu mejl i sajt tog dobavljacha ali pogledaj na alibabi ako te bash zanima ...  oklopi su od abs-a znachi kao i oreginalni , inache linea iz zrenjanina ima u ponudi oklope za cbr 600rr po ceni od 600e , neznam dal nabavljaju i za ostale modele ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

Mozes da narucis da ti urade apsolutno sve od karbona na motoru. Crna, zlatna,zelena i siva boja. Mislim da sve kosta oko 500 USD ( mozda i manje). Ako nadjem vremena potrazicu sutra njihov katalog pa cu napisati adresu.

post-5095-12879060652665_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Mozes da narucis da ti urade apsolutno sve od karbona na motoru. Crna, zlatna,zelena i siva boja. Mislim da sve kosta oko 500 USD ( mozda i manje). Ako nadjem vremena potrazicu sutra njihov katalog pa cu napisati adresu.

slovenacka neka firma radi od karbona ali su skupi ko djavo oko 1000 evra je komplet pa nagore zavisi od motora i modela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mozes da narucis da ti urade apsolutno sve od karbona na motoru. Crna, zlatna,zelena i siva boja. Mislim da sve kosta oko 500 USD ( mozda i manje). Ako nadjem vremena potrazicu sutra njihov katalog pa cu napisati adresu.

Jel rade i pojedinačne delove ili samo komplet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Mozes da narucis da ti urade apsolutno sve od karbona na motoru. Crna, zlatna,zelena i siva boja. Mislim da sve kosta oko 500 USD ( mozda i manje). Ako nadjem vremena potrazicu sutra njihov katalog pa cu napisati adresu.

slovenacka neka firma radi od karbona ali su skupi ko djavo oko 1000 evra je komplet pa nagore zavisi od motora i modela

 

500 USD je nemoguce jeftino.

1000 eura isto nije skupo (jos ako je i tank ukljucen u cijenu to je dzabe). Ima neki site od ove 'neke' slovenacke firme?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ne zaboravite samo jednu stvar........ako Vam kazu da mogu da posalju u Bosnu ili Hrvatsku verovatno nisu prevaranti.....ako kazu da mozete da dobijete na kucnu adresu verovatno su varalici jel jeftini transport odande neznam zbog cega, nemoze za nasu zemlju.....to mi je rekao jedan "posteni"...kinez ....e sada sta je istina a sta nije jos uvek se nezna...uglavnom kako uplatiti nekome oko 400-450 eura na nevidjeno....(svako moze da napravi sajt ili se registruje na alibaba trade).....jako je sumljivo sto insistiraju (vecina) na placanje preko Western Uniona.....konfuzija....setite se samo prevara na mobile.de i motoscaut.24. gde su se nudili motori po neverovatno niskim cenama...cak ste satro mogli i da ih vratite posle mesec dana....itd...itd.....napravili su bili i shiping companiju sa nazivom mobile.de. (ja poslao poruku pravom mobile.de....da pitam kako to funkcionise a oni odgovorili za 2 mun. sokirani....zahvaljuju se sto sam im javio, obavestavaju me da nemaju takvu vrstu usluga i da su to prevaranti...preporucili jedino escrow kao siguran nacin).....

 

Nezaboravite da sve i da Vam posalju na to treba da platite oko 40% carine.....

 

Kao sto sam vec naveo u nekom ranijem postu...slucajno sam pred novu godinu naisao na Lombard shop.......narucio sam iz Amerike dosta delova...cak i nekih sto vi spominjete gore......kada sam sve sabrao i oduzeo to je najsigurnije......

Tako generalnno mozete da narucite i te oklope....okvirno bi trebali da Vas izadju oko 800 dolara sa sve carinom slanjem itd.......ili oko 570 eura.....

Dakle pare sigurno niste...bacili.....o carini ne razmisljate.......a oklop dolazi sigurno.....to su Vam moja iskustva ako nekoga interesuje.......

Neradim za njih ali ih iskreno preporucujem:   

 

http://lombard.rs/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Cini mi se da je to lepljena folija, posto prodaje i silikon za prijanjanje folije na deo......

a sto bi bile tako jake cene ,malo mi je nelogicno i skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Udji na sajt pa pogledaj malo bolje...cene nisu jake...sam deo na koji lepe kosta prilicno + folija....

 

Mnogo jevtinije nego da odes kod nas kod ovlascenog distributera (recimo Kawasakija) i kupis deo da nije izgled carbona.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam upravo pogledao i za materijal kaže da je carbon fiber a za siikon da služi da se štitnici (npr kvačila)

zalepe za deo. Nisam video nikakve folije. Gledao sam samo oplatu za Suzukije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja