Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB1000 Super four

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Iskren da budem, do pre 10 minuta nisam ni znao da ovaj motor postoji. Sasvim slucajno naleteh u oglasima na jednu (2800e ako nekoga zanima), i pogodi me ljubav na prvi pogled... Jel ima neko bilo kakva iskustva? Neko je posedovao?

 

 

Jebes Horneta, moj sledeci motor.  :D

 

 

post-715-12879060096503_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Dobar odnos ulozeno-dobijeno.

 

 

Trenutno su u oglasima 3 komada, dve starije (95 god) za 2500 i 2800 i jedna mislim 1997 za 3600, ako izuzmemo ovaj skuplji mislim da je bas fina cena. Istina da nije moderna, ali ja bas volim ove "demode" nakede, klasiku koja ce uvek da bude moderna. :) A i ovaj motor mi bas nekako... ima muda. :)

 

Voleo bih da cujem iskustvo nekog vlasnika, prvenstveno me zanima potrosnja i dimenzije. Registracija je 21000, što i nije tako velika cifra, ako se ne varam za 600 ccm je oko 16000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Mnogo mi lepsa CB1000 od ovog prototipa. A ova nova je CB1300, bar meni za sada prilicno nedostizna. Ispod 4000 ne moze da se nadje, a registracija je oko 40000 tako da... Jednoga dana definitivno. CB1000 se pravila do 1997 nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa da ova od 1300 je zamenila. Ali mislim da ako nađeš "noviju" u dobrom stanju možeš da je voziš do penzije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Ko god se malo razume u motore on ce ,ako ima finansisku podlogu,kupiti ovaj motor. Ovo su lepotani i nikad nece biti demode,jer su pravi muski motori,prave celicne masine. Ako imas para kupuj, a ostali neka s..u i pricaju sta hoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

mana su mu felne 18 inca :'(  muke sa izborom guma

 

Pa jel stvarno toliko tesko nabaviti gume 18-ice?

prednju 18 nosi tdm 900 ,a u ovom trenutku nemogu se setiti bilo kog motora koji nosi 170/60-18 novije generacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: honda cb 900 F Boldor

Imao je jedan lik iz Velike Plane,prošle godine je vozio,moslim da je prodao,valjda je bila 92-93 godište.Fenomenalan motor!Jes malo registracija i potrošnja veća al ko ima i voli tako nešto,ne treba da razmišlja!

Možda jednog dana kad prodam boldorku,potražim jedan takav!Big one je samo jedan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Imao je jedan lik iz Velike Plane,prošle godine je vozio,moslim da je prodao,valjda je bila 92-93 godište.Fenomenalan motor!Jes malo registracija i potrošnja veća al ko ima i voli tako nešto,ne treba da razmišlja!

Možda jednog dana kad prodam boldorku,potražim jedan takav!Big one je samo jedan!

 

Registracija je oko 21000. A kolika je potrosnja odprilike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: kula
  • Motocikl: CB 900 F2 Bol d'or

Pozdrav, vec 2 godine vozim takav motocikl. Vozio sam pre njega dosta razlicitih modela (cb900f2,k100rs,zzr1100,cbr1100xx,bmwgs1100 i dr.), pa smatram da sam kompetentan u oceni da je ovo jedan prilicno dobar muski motocikl, inace u zavisnoscu od rezima voznje, raspon potrosnje varira od 5 do 8 l. Kada budm imao vise vremena, rado cu ti odgovoriti na sva pitanja, pozdrav nikkikawasaki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja