Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje oko tank torbe.

Recommended Posts

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Planiram do proleca da kupim neku tank torbu. Naj vise mi je potrebna zbog vrednijih stvari na primer aparat, gps, telefon. Aparat skoro nikad ne nosim samnom jer ako ga ponesem stoji mi u bocnom koferu i kad ocu da slikam nesto moram da stajem i da ga trazim u koferu u kome je gomila stvari. Ovako samo otvorim torbu uzmem i slikam. Kad odem dalje od motora uzmem tank torbu stavim na ledja i odem. Ovako ili u opste ne vadim aparat iz bocnog kofera jer posle kad ga vratim lako moze neka budala da polomi kofer i odnese mog Dslr-a ili ga nosim svo vreme samnom.

Ova torba ispunjava sve moje potrebe ali je cena dosta jaka. Sta vi mislite o njoj? ima li nekog da je koristio ovaj model i kakvi su utisci?

 

http://www.louis.de/_10590934bc7132c97dcf4093037044dc18/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=515&wgr=251&list_total=13&anzeige=0&artnr_gr=10025340

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Dobra torba, sasvim OK cena (ova na popustu) za dobijeno...  ;) Ali ako ti je torba potrebna samo za sitnice razmisli o Motodetail City, kosta 10 - 15 e isto u Louis-u. Ja je imam i vise je nego dobra za tu namenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Gledao sam te male torbe i fino su odradjene ali su premale. Znaci mogao bi da stane neki mali aparat i telefon ali Dslr sa objektivom nema sanse. Ova torba na ekranu izgleda odlicno i odlicna je za moje potvrde. Dvodelna je tako da ima dve manje torbe od 16L a i cini me se da je kvalitetnije odradjena u odnosu na ostale jeftinje torbe. Znaci za opste potrebe koristio bih jednu torbu u koju bi stalo bas dosta sitnica a i kad sidjem sa motora mogu je koristiti kao ruksak. Odozgo je providna tako da bi mogao da stoji gps i telefon. Na duzim voznjama u 32L moze da stane brdo stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

sta covek vidi kada se ovaj soliter montira na tank?  :-\

 

Isto pitanje ???

 

;D ;D ;D

 

sa putovanja na ohrid '07

 

mPXR3_picture0042595593.jpg

 

instrumenti se ne vide, dođe skoro do brade, a ja sam 188 cm

poslednji "sprat" nije otvoren..

al zato stane u nju brdo stvari..

skoro pa kao sport billy torba ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

sta covek vidi kada se ovaj soliter montira na tank?  :-\

 

Isto pitanje ???

 

;D ;D ;D

 

sa putovanja na ohrid '07

 

f9zTI_picture0042595593.jpg

 

instrumenti se ne vide, dođe skoro do brade, a ja sam 188 cm

poslednji "sprat" nije otvoren..

al zato stane u nju brdo stvari..

skoro pa kao sport billy torba ;D

 

zato si presao na stroma  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Planiram do proleca da kupim neku tank torbu. Naj vise mi je potrebna zbog vrednijih stvari na primer aparat, gps, telefon. Aparat skoro nikad ne nosim samnom jer ako ga ponesem stoji mi u bocnom koferu i kad ocu da slikam nesto moram da stajem i da ga trazim u koferu u kome je gomila stvari. Ovako samo otvorim torbu uzmem i slikam. Kad odem dalje od motora uzmem tank torbu stavim na ledja i odem. Ovako ili u opste ne vadim aparat iz bocnog kofera jer posle kad ga vratim lako moze neka budala da polomi kofer i odnese mog Dslr-a ili ga nosim svo vreme samnom.

Ova torba ispunjava sve moje potrebe ali je cena dosta jaka. Sta vi mislite o njoj? ima li nekog da je koristio ovaj model i kakvi su utisci?

 

http://www.louis.de/_10590934bc7132c97dcf4093037044dc18/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=515&wgr=251&list_total=13&anzeige=0&artnr_gr=10025340

 

 

Posedujem ovu torbu, imam je sad vec oko 2-3 godine .. Dosta sam je koristio, i dalje je kao nova .. Ima navlaku za kishu, apsolutno je podesiva, 2 sprata koja pruzaju oko 35l .. Jedino shto, iskreno, retko kad sam koristio oba sprata u isto vreme, osim kad su vece ture u pitanju ..

 

Ume da bude problem visina, ali to zavisi od motora do motora ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ume da bude problem visina, ali to zavisi od motora do motora ..

 

Ako je navedena visina 34 cm tačna onda je čučanje ''solitera'' na motoru predvidivo, zar ne?

 

Maße (LxBxH): 35x26x34 cm

 

Mogao bih da napravim kutiju tih dimenzija pre kupovine, za 50 evrića nije mi teško da se zezam 2 minuta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ume da bude problem visina, ali to zavisi od motora do motora ..

 

Ako je navedena visina 34 cm tačna onda je čučanje ''solitera'' na motoru predvidivo, zar ne?

 

Maße (LxBxH): 35x26x34 cm

 

Mogao bih da napravim kutiju tih dimenzija pre kupovine, za 50 evrića nije mi teško da se zezam 2 minuta...

 

Mozesh i da probash moju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ume da bude problem visina, ali to zavisi od motora do motora ..

 

Ako je navedena visina 34 cm tačna onda je čučanje ''solitera'' na motoru predvidivo, zar ne?

 

Maße (LxBxH): 35x26x34 cm

 

Mogao bih da napravim kutiju tih dimenzija pre kupovine, za 50 evrića nije mi teško da se zezam 2 minuta...

 

Mozesh i da probash moju  ;)

 

Hvala, zovem te čim prođe suša sa parama. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Marko, kako cuci ta tank torba na africi? Jesi li probao?

 

Probao ovako na "suvo" .. deluje sasvim ok, cak mogu i oba sprata da koristim i vidim instrumente ..  ;D jer sedim vishlje .. Nisam je probao u voznji, omeo me sneg  ;D Daleko da je idealna za Afriku, ali neam "vremena" sad da je prodajem i jurim drugu ..

 

Ume da bude problem visina, ali to zavisi od motora do motora ..

 

Ako je navedena visina 34 cm tačna onda je čučanje ''solitera'' na motoru predvidivo, zar ne?

 

Maße (LxBxH): 35x26x34 cm

 

Mogao bih da napravim kutiju tih dimenzija pre kupovine, za 50 evrića nije mi teško da se zezam 2 minuta...

 

Mozesh i da probash moju  ;)

 

Hvala, zovem te čim prođe suša sa parama. ::)

 

Samo zovi .. tu sam ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja