Jump to content

Moto Zajednica

Kako ste zadovoljni tank torbama i sta vam smeta kod njih? Sta kupiti?

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Mana ove torbe, koliko sam video, je onaj karton koji joj daje visinu. Posle nekog vremena (u mom slucaju nesto vise od godinu dana maltretiranja) se raspadne.

Ajd da zanemarimo sto nova torba smrdi :)

 

Kod mene je taj "karton" plastificiran i imam je vise od godinu dana,tj. jednu i`po sezonu je intenzivno koristim. :) Nema nikakvih deformacija ni ostecenja,a da nova "smrdi" vala smrdi na plastiku i to ubija. :D Medjutim brzo se koristenjem izluftira. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja imam Givi T436 (17-30 litara) i prezadovoljan sam. Magneti drze kao ludi cak i na 230km/h (provereno), ne grebe farbu, moze se nositi kao ranac, moze da se kaci i na neke plasticne rezervoare, kamara stvari stane u nju, lepog je dizajna itd... Preporuka.  ;)

 

 

 

post-2784-12879059834026_thumb.jpg

post-2784-12879059834231_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Branko znaci sa tom louiovom tasnom mozes da vozis bez problema, sto zanaci da vidis istrument tablu,nesmeta prilikom skrecanja,montiranje......i stavi sliku ako mozes da vidim kako stoji na zekanu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Branko znaci sa tom louiovom tasnom mozes da vozis bez problema, sto zanaci da vidis istrument tablu,nesmeta prilikom skrecanja,montiranje......i stavi sliku ako mozes da vidim kako stoji na zekanu.

 

Iako smo ti i ja visoki, kada je torba povisena na drugi nivo ima problema sa preglednosti instrumen table.Ali nije strasno, vidi se obrtometar u gornjem dijelu, tako da neces preforsirati motor. ;) Ne smeta upravljacu ako nije postavljena skroz do gornjega trokuta,a u normalnom polozaju-visini sam vozio 170km/h bez problema,ali sa povisenom ne preporucujem brze od 150km/h.Inace ponavljam da sam ja torbom veoma zadovoljan. :)

post-770-1287905989505_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Pošto me zahebava plastični rezervoar na Apriliji,zanima me da li je neko imao iskustva sa tank-torbama koje se kače na onaj prsten na rezervoaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Ja imam Givi T436 (17-30 litara) i prezadovoljan sam. Magneti drze kao ludi cak i na 230km/h (provereno), ne grebe farbu, moze se nositi kao ranac, moze da se kaci i na neke plasticne rezervoare, kamara stvari stane u nju, lepog je dizajna itd... Preporuka.  ;)

 

 

 

 

 

 

Gde si je kupio i kolika je cena ako nije tajna?? Nisanim bas ovako nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja