Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Pozdrav,

 

zelimo i sreci i drzimo palceve, to je najveca zrtva ove godine koju neko od nas podnosi.

 

zajebao je i Batu Zivotinju, koji je na sahranu druga Tite trcao 500 km  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Jager, lud si ko struja al cim smo na motoru vec smo ludaci za ostali svet sto nas bas dotice..

Nego nadamo se da si zamenio gume jos letos si bio celav :-)

Kad bi bilo neko odelo na 12v sa regulatorom od 20c do 40c npr?

Do tad ostaje kuvano vino/rakija..

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Prosle godine titulu naj-muda osvojila su gospoda sto su na Kop isli sa sve skijama na motorima, a ove godine titula je Jageru tvoja. Bez konkurencije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaaaam Busmane.... :( bilo je divno proshle godine.......ali stvarno ne mogu da rizikujem toliko......ako mi vreme dozvoli,eto me....kao i na svakoj akciji gde mogu da dodjem :)

 

Ma šta mi napriča :) A šta misliš, koliko ću ja rizikovati iz Subotice? ;D Ne verujem da stanuješ dalje od mene ;)

Nemam drugog načina da se na motoru pojavim na okupljanju, sem da ga i doteram iz Subotice... A kada sad pogledam napolje, iz tople sobe, a napolju 30cm snega & leda, zaista se zapitam da li sam normalan... Iskreno se nadam da će biti iznad nule i da neće biti leda. U protivnom, baš i neće biti zanimljivo... a o rizicima da i ne pričamo... Poželite mi sretan put ;)

A gde si to krenuo hahaha!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

      Ja od cetvrtka pocinjem da sredjujem i kitim motor.....ali siguran sam da ce biti mnogo vise motora nego prosle godine. Bice i onih drugara koji ce sami kupiti odela i doci na plato ispred Skupstine. Skoro Beograd i Svet nece videti toliko Deda Mrazeva  na jednom mestu.....jedva cekam!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ako ce neko iz Zemuna, kao prosle godine, kod Hotela Yu, kod perionice - tehnickog pregleda, ae ;D se dogovaramo.....Ako sam dobro ukapirao u 9.30 je okupljanje kod Skupstine Grada, tako da se okupimo kod Juge oko 9 h, a  9,15 krenemo. Ja cu biti tamo u to vreme, pa ko dosao, dobrodosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ako ce neko iz Zemuna, kao prosle godine, kod Hotela Yu, kod perionice - tehnickog pregleda, ae ;D se dogovaramo.....Ako sam dobro ukapirao u 9.30 je okupljanje kod Skupstine Grada, tako da se okupimo kod Juge oko 9 h, a  9,15 krenemo. Ja cu biti tamo u to vreme, pa ko dosao, dobrodosao

  Ma gde si ti to procitao kada je okupljanje???? To mora da zna i moja ekipa sa Brda, Zarkova, Miljakovca, Rakovice, Vidikovca, Banjice, Petlovog brda, Zeleznika......kada je okupljanje, da bi se mi na vreme okupili kod bazena Kosutnjak!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

 

bubnjar ili basista?  jedno od to dvoje mora da si  ;D

 

Nemoj Kepo bubnjare i basiste u isti koš. Zna se ko je blesaviji.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

 

zajebao je i Batu Zivotinju, koji je na sahranu druga Tite trcao 500 km  ;D

 

gde se njega seti? :)

 

Ali bas, bas pravi primer, jos kad bi sve vreme vozio sa deda-mrazovskom "uniformom", mozda bi ga i ispratile TV ekipe putem, ko zna :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Bili smo juče Pablo i ja na radiju 202 i tom prilikom nam je postavljeno isto pitanje: kada se okupljate? Mi iznenađeni, sve razmišljamo lako ćemo, 'ajde da se popakuju paketići pa da vidimo da li ćemo moći ove godine kao i prošle da delimo neki broj paketića i našoj deci koja dođu da nas isprate na putu za Sremčicu.

 

I šta da se radi, rekosmo da je okupljanje od 9.30 do 10 a da smo na lokaciji tako okupljeni od 10 do 11. Tada se družimo, ljudi nas vide, obiđu novinari, slikamo se, igramo se sa decom, delimo paketiće ili makar slatkiše deci koja su sa nama, duvamo balone i kitimo motore...

 

To je sve što je meni do sada poznato. Nemam uvid u ceo posao jer ga radi dosta ljudi ali je sigurno da će taj programski sadržaj u intervalu od 10 do 11 biti dopunjen i zbog inicijative Udruženja Poslovnih Žena koje su zaista mnogo pomogle, što donacijama što podrškom na svim pozicijama na kojima se nalaze članovi, pardon članice  ;D, njihove organzacije.

 

E sad, bez obzira na dopune sadržaja u ovom pogledu izmene nemože da bude: rečeno - učinjeno. Okuplja se kome je kako najbolje u vreme koje je najadekvatnije ali je važno sa smo na lokaciji od 9.30 do 10.00.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Prosle godine titulu naj-muda osvojila su gospoda sto su na Kop isli sa sve skijama na motorima, a ove godine titula je Jageru tvoja. Bez konkurencije.

 

;) hvala, hvala. Nadam se da će nagrada biti jedno pola litre kuvanog vina/rakije i topla prostorija ;)

Uspeo sam inače da se ogrebem za par Pireli Scorpio koje istina da nisu nove, ali su daleeeeeeeeeko bolje od ovih koje su, kako je Vlajko primetio, još letos bile za baciti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

A ja sam  oduvek hteo da  idem na 202 !! ;D

 

Ništa nije nemoguće, svi novinari će biti pozvani kao i svaki put.

 

Sem zvaničnih proklamacija koje ''na neki način'' moraju da prenesu, uvek su zainteresovani da uzmu izjave učesnika. Tu je problem jer naši ljudi uglavnom ne vole da se eksponiraju, nemožemo da se nahvatamo ''dobrovoljaca'' za kamere: ''jao nemoj mene...'', ''uh, nisam ti ja nešto za takve stvari'', ''ne radim ja ovo da bih se slikao za novine'' i sl.

 

Pa Lalajka jurim godinama i odbija saradnju. Neće u medije, nije on davao krv da bi nekog zadužio ili sebe eksponirao, smatra da je to normalna stvar, sramota je da se ističe na tome...

Pa ako nije za medije neko ko je 100 puta dao krv onda stvarno neznam ko je.

 

Trebaće nam bre ti mediji, radićemo i za nas, za sve nerealizovane zahteve koje imamo pa će nam svaka fotografija i svako slovo značiti. Ali ne vredi, njegova krv, njegovo pravo, nemogu da ga nateram kad čovek neće pred kamere.

 

A opet treba da nas je što više u medijima sa što više različitih lica. Ako su dobri ljudi u pitanju onda treba da se vidi da su SVI dobri a ne oni koji pričaju i slikaju se.

 

Tamo ćemo se naći u 10.00 pa ko hoće da bude na raspolaganju za izjave dobro je došao, to je veliki doprinos akciji jer sarađujemo sa medijima. Javni nastup nije strašna stvar, dogovorimo se koju priču u celini prenosimo u javnost, svako dobije svoje parče te priče, par fazona protiv treme i eto tima ''slučajnih prolaznika'', ''aktivnih motociklista'', ''savesnih građana''...

Svi to tako rade, nije to sramota...

 

Janko, ako dođu sa 202 i snimaju izjave zvaničnika i učesnika, bićeš na 202. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ako ce neko iz Zemuna, kao prosle godine, kod Hotela Yu, kod perionice - tehnickog pregleda, ae ;D se dogovaramo.....Ako sam dobro ukapirao u 9.30 je okupljanje kod Skupstine Grada, tako da se okupimo kod Juge oko 9 h, a  9,15 krenemo. Ja cu biti tamo u to vreme, pa ko dosao, dobrodosao

  Ma gde si ti to procitao kada je okupljanje???? To mora da zna i moja ekipa sa Brda, Zarkova, Miljakovca, Rakovice, Vidikovca, Banjice, Petlovog brda, Zeleznika......kada je okupljanje, da bi se mi na vreme okupili kod bazena Kosutnjak!!!!!!!!

 

 

pise na pocetnoj strani sajta, tu sam procitao /home page/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ako ce neko iz Zemuna, kao prosle godine, kod Hotela Yu, kod perionice - tehnickog pregleda, ae ;D se dogovaramo.....Ako sam dobro ukapirao u 9.30 je okupljanje kod Skupstine Grada, tako da se okupimo kod Juge oko 9 h, a  9,15 krenemo. Ja cu biti tamo u to vreme, pa ko dosao, dobrodosao

  Ma gde si ti to procitao kada je okupljanje???? To mora da zna i moja ekipa sa Brda, Zarkova, Miljakovca, Rakovice, Vidikovca, Banjice, Petlovog brda, Zeleznika......kada je okupljanje, da bi se mi na vreme okupili kod bazena Kosutnjak!!!!!!!!

 

S obzirom da imamo termin za okupljanje (do 10 ispred Skupstine), predlazem okupljanje u 9.15 i polazak u 9.30? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Afrikanci, hoćemo na slikanje kod Tanjuga, pre polaska? Onako, za arhivu :) Bio je predlog u temi "Afrika kod Tanjuga"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ako  primate neznance, onda odgovara

 

Svi smo mi bili neznanci pa smo se nekako upoznali ali i dalje se svi ne poznajemo potpuno, ili se znamo likom ili nick-om.

 

Prošli put smo probali i fora radi: Viktorija svojim čarobnim prstićima uz darovit krasnopis na papirčetu blanko ID kate ispisuje nick koji svako od nas nosi na vidnom mestu.

 

Dok ne završimo prave ID karte ovo je siromašno rešenje ali vrši poso', prepoznajemo se bar nekako.

 

Ako neko od prisutnih nikoga ne poznaje ovo je prava prilika da se upozna. Svi koji dolaze ništa nemaju protiv da se obogate za prijatelja više.

 

Ko god ima 2 točka ovo je njegova akcija. :)

 

SVI, SVI, SVI...

 

A Džigija sutra zovem da uzmemo malo avansa od magije.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2894 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ja necu da stucujem bradu do akcije, ionako sam zacupavio, a ona mi je bas pobelela... Bicu Deda Mraz sa prvom bradom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

A ja sam  oduvek hteo da  idem na 202 !! ;D

 

Ništa nije nemoguće, svi novinari će biti pozvani kao i svaki put.

 

Sem zvaničnih proklamacija koje ''na neki način'' moraju da prenesu, uvek su zainteresovani da uzmu izjave učesnika. Tu je problem jer naši ljudi uglavnom ne vole da se eksponiraju, nemožemo da se nahvatamo ''dobrovoljaca'' za kamere: ''jao nemoj mene...'', ''uh, nisam ti ja nešto za takve stvari'', ''ne radim ja ovo da bih se slikao za novine'' i sl.

 

Pa Lalajka jurim godinama i odbija saradnju. Neće u medije, nije on davao krv da bi nekog zadužio ili sebe eksponirao, smatra da je to normalna stvar, sramota je da se ističe na tome...

Pa ako nije za medije neko ko je 100 puta dao krv onda stvarno neznam ko je.

 

Trebaće nam bre ti mediji, radićemo i za nas, za sve nerealizovane zahteve koje imamo pa će nam svaka fotografija i svako slovo značiti. Ali ne vredi, njegova krv, njegovo pravo, nemogu da ga nateram kad čovek neće pred kamere.

 

A opet treba da nas je što više u medijima sa što više različitih lica. Ako su dobri ljudi u pitanju onda treba da se vidi da su SVI dobri a ne oni koji pričaju i slikaju se.

 

Tamo ćemo se naći u 10.00 pa ko hoće da bude na raspolaganju za izjave dobro je došao, to je veliki doprinos akciji jer sarađujemo sa medijima. Javni nastup nije strašna stvar, dogovorimo se koju priču u celini prenosimo u javnost, svako dobije svoje parče te priče, par fazona protiv treme i eto tima ''slučajnih prolaznika'', ''aktivnih motociklista'', ''savesnih građana''...

Svi to tako rade, nije to sramota...

 

Janko, ako dođu sa 202 i snimaju izjave zvaničnika i učesnika, bićeš na 202. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo nemojte mene i ove godine.......nisam jedino zensko na akciji......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ako ce neko iz Zemuna, kao prosle godine, kod Hotela Yu, kod perionice - tehnickog pregleda, ae ;D se dogovaramo.....Ako sam dobro ukapirao u 9.30 je okupljanje kod Skupstine Grada, tako da se okupimo kod Juge oko 9 h, a  9,15 krenemo. Ja cu biti tamo u to vreme, pa ko dosao, dobrodosao

  Ma gde si ti to procitao kada je okupljanje???? To mora da zna i moja ekipa sa Brda, Zarkova, Miljakovca, Rakovice, Vidikovca, Banjice, Petlovog brda, Zeleznika......kada je okupljanje, da bi se mi na vreme okupili kod bazena Kosutnjak!!!!!!!!

 

S obzirom da imamo termin za okupljanje (do 10 ispred Skupstine), predlazem okupljanje u 9.15 i polazak u 9.30? ;)

 

Dogovoreno, onda kod Juge okupljanje 9,15 i polazak 9,30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ushli smo u finalnu nedelju. Ostalo je josh 5 dana do akcije ali josh 2 do 3 dana za prikupljanje donacija i uzimanje odela!

 

AJMO ljudi, nemojte chekati poslednji momenat.

 

Prognoza za D day je vishe nego optimistichna!  :D

 

HoHoHoooo Djed Mrazovi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja