Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Titel

daje ljudi ako zima nije lav neboi se ki je zdrav!!!!

za to malo snega da se boite , a ujedno cemu vam sluze te endure?????

one su i napravljene za otezane uslove !!!

samo da je proslo vise vremena od moje transplatacije ja se nebi ni razmisljao !

kogod ima opremu to mu nece biti nikakav problem ,ja vam to kazem iz licnog iskustva meni zima nikad nije predstavljala problem to svi znaju1!!!

tako  dobra oprema i na akciju!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Kolko mi se chini,ja necu moci....ne mogu zbog snega da otvorim vrata od garaze,nemam kako ni gde da isteram motor,ulica mi je zaledjena......ako tako bude do same akcije,samo cu vam pozeleti srecan put.....

Уколико се снег задржи испред гараже, понећу лопату и ствар 'ке бидне 'сређета!  ;)

Верујем да би и други помогли...  ;D

А, ако баш не желиш да тераш точак, слободан сам понудити превоз.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12296 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bus može da vozi i Kum Rale, Scubin kumašin, znate ga svi sa našeg Relija. I on radi u GSP-u u radionici kod MUP-a u 29. novembra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

daje ljudi ako zima nije lav neboi se ki je zdrav!!!!

za to malo snega da se boite , a ujedno cemu vam sluze te endure?????

one su i napravljene za otezane uslove !!!

samo da je proslo vise vremena od moje transplatacije ja se nebi ni razmisljao !

kogod ima opremu to mu nece biti nikakav problem ,ja vam to kazem iz licnog iskustva meni zima nikad nije predstavljala problem to svi znaju1!!!

tako  dobra oprema i na akciju!!!!!

 

 

ETO NAM GA BOLEEEE!!!  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

daje ljudi ako zima nije lav neboi se ki je zdrav!!!!

za to malo snega da se boite , a ujedno cemu vam sluze te endure?????

one su i napravljene za otezane uslove !!!

samo da je proslo vise vremena od moje transplatacije ja se nebi ni razmisljao !

kogod ima opremu to mu nece biti nikakav problem ,ja vam to kazem iz licnog iskustva meni zima nikad nije predstavljala problem to svi znaju1!!!

tako  dobra oprema i na akciju!!!!!

 

 

Hvala ti Bosko za te rechi. I mi smo sa tobom, kao shto cesh i ti biti sa nama u mislima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Bus može da vozi i Kum Rale, Scubin kumašin, znate ga svi sa našeg Relija. I on radi u GSP-u u radionici kod MUP-a u 29. novembra.

 

Znam ja da Kum Rale moze, i hoce, ali mu u opisu radnog mesta ne pise -vozac autobusa- (bitno za firmu), tako da jok.

Ima tu jos kojekakvih stavki vezanih za strukturalno funkcionisanje firme, ali to nas ne treba da zanima, jelte.

Zna to i on, inace bismo se nas dvojica odavno culi i dogovorili. Sredicu ja sve, nije problem.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Vidim da niko ne spominje vruci bajkerski pasulj i Stenku :(...... Jel nema nista od toga? Nemoramo mi da krkamo pasulj o trosku Asocijacije, nego sam mislio da se poslednji put u ovoj godini okupimo u necemu toplom, ugrejemo, ''iztracarimo'' i razidjemo,.....sa jedinom zeljom, da nam sledece Nove Godine niko ne fali.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

daje ljudi ako zima nije lav neboi se ki je zdrav!!!!

za to malo snega da se boite , a ujedno cemu vam sluze te endure?????

one su i napravljene za otezane uslove !!!

samo da je proslo vise vremena od moje transplatacije ja se nebi ni razmisljao !

kogod ima opremu to mu nece biti nikakav problem ,ja vam to kazem iz licnog iskustva meni zima nikad nije predstavljala problem to svi znaju1!!!

tako  dobra oprema i na akciju!!!!!

 

 

u pravu si samo sto nemaju svi enduro  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Hvala ti SKY :)

Нема на чему!

Којекуде, јави шта си одлучила.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

    Vidim da niko ne spominje vruci bajkerski pasulj i Stenku :(...... Jel nema nista od toga? Nemoramo mi da krkamo pasulj o trosku Asocijacije, nego sam mislio da se poslednji put u ovoj godini okupimo u necemu toplom, ugrejemo, ''iztracarimo'' i razidjemo,.....sa jedinom zeljom, da nam sledece Nove Godine niko ne fali.......

 

To je mnogo važnija stvar nego što na prvi pogled izgleda. Treba da radimo ali treba bre i da se družimo jer se uglavnom viđamo uz neki rad što nije loše ali treba malo i o sebi da mislimo. ;)

 

Kafana je poslednja stvar kod tih organizacionih aktivnosti koju treba odraditi. Poslednja po redosledu ali ne i po značaju, za to mora da se sačeka sam kraj svih radnji da bi videli koliko imamo para.

Asocijacija se, pošto smo sa učlanjenjem podbacili i obrukali, finasira kao i do sada: da ko koliko ima i kad može. Para nikad nema ali se na kraju opet nekako nakupi za ono što treba.

 

Ove godine, kao i prošle, idemo u kafanu po okončanju aktivnosti u Sremčici.  :)

Za te poslove imamo proveren tim, odane ljude, vrsne poznavaoce kulinarskih proizvoda i ugostiteljskih usluga, neko nama drag a u poslu neprevaziđen, za cenkanje strah i trepet ugostitelja Srbije. (odlepio, a? pa ide Nova Godina  ;D ).

 

Detaljnije od njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Dakle ovako, po povratku iz Sremčice, na Stenki nas čeka vruć pasulj, kuvano vino i kuvana rakija, a i ostalo, po želji.

Ovoga puta je u pitanju Stenka na obali, gde se usred sale nalazi predivno i veliko ognjište.

Sve je dogovoreno sa gospođa Radom, vlasnicom, tako da druženje neće izostati. :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

14.Dingdong

15.dusanP

16.dule sotona

17.bobobre

18.Zoran Topic

19.IvanS

20.Milan Davidovic

21.Severian

22.Brmbrm

23.Suki

24.Dzambo

25.Arakis

26.Skuba

27.Lancia88

28.Vuja

29.The lord

30.Jeca

31.Milos BG

32.Zli

33.Srdjan73

34.Bo$ko

35.Najbolji

36.Smizla

37.Wez

38.Six i Bilja

39.Bojan.P.

40.Loshmi copo

41.Vlada Afrika

42.KIKA-Viktorija

43.Daki

44.Trnity

45.Tomerc

46.Mojsa

47.Kepo

48.Spettacollo

49.Jager

50.Dule-Pop

51.BusMan

52.Hacky

53.Nadalina

54.Kornish1

55.Djomla

56.JankoBG

57.Sasha:Vesna

58.Peki

59.VladimirJ

60.Zvon mi

62.Boris_Lion

63.Nino-Pirus

64.Vanjka

65.Dusan Petrovic

66.Vlajko

67.ZlajaBGD

68.Mikka

69.Misko kolo

70.Munja V

71.Skols

72.Cure

73.Balsa

74.Sale

75.Riki

76.Bucko

77.Popsy

78.Najzli

79.Dexy

80.Jobesett

81.Dr.Bane

82.Aca

83.Seibl Trade

84.Dragan Petrovic

85.Ante Knezevic

86.Advokat

87.Konstantin

88.Mrle

89.Ernesto

90.Shevarlic

91.YOman

92.Kivuz

93 PS Tech

 

Ostalo je jos pet dana ajmo momci zivlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

« Poslednja izmena: danas u 13:58 Pablo »

 

E pa neće Igor da napiše post pa neka ga pritiska ceo svet! Ma nema te sile...  :D :D :D

 

Mislim da je korektno da plati pivo od svoje pošteno zarađene Instruktorske plate 101. na spisku. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12296 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Koji datum je poslednji za prikupljanje novca, znam da sledi kupovina i pakovanje patekića?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Jedna sjajna vest:

 

Upravo sam se dogovorio sa kolegom Bižom, tako da ja dolazim sa Blondom i bicu napokon

pravi Deda Mraz.

 

Srecan, srecan,srecan !!  :) :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Znaaaam Busmane.... :( bilo je divno proshle godine.......ali stvarno ne mogu da rizikujem toliko......ako mi vreme dozvoli,eto me....kao i na svakoj akciji gde mogu da dodjem :)

 

Ma šta mi napriča :) A šta misliš, koliko ću ja rizikovati iz Subotice? ;D Ne verujem da stanuješ dalje od mene ;)

Nemam drugog načina da se na motoru pojavim na okupljanju, sem da ga i doteram iz Subotice... A kada sad pogledam napolje, iz tople sobe, a napolju 30cm snega & leda, zaista se zapitam da li sam normalan... Iskreno se nadam da će biti iznad nule i da neće biti leda. U protivnom, baš i neće biti zanimljivo... a o rizicima da i ne pričamo... Poželite mi sretan put ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

Znaaaam Busmane.... :( bilo je divno proshle godine.......ali stvarno ne mogu da rizikujem toliko......ako mi vreme dozvoli,eto me....kao i na svakoj akciji gde mogu da dodjem :)

 

Ma šta mi napriča :) A šta misliš, koliko ću ja rizikovati iz Subotice? ;D Ne verujem da stanuješ dalje od mene ;)

Nemam drugog načina da se na motoru pojavim na okupljanju, sem da ga i doteram iz Subotice... A kada sad pogledam napolje, iz tople sobe, a napolju 30cm snega & leda, zaista se zapitam da li sam normalan... Iskreno se nadam da će biti iznad nule i da neće biti leda. U protivnom, baš i neće biti zanimljivo... a o rizicima da i ne pričamo... Poželite mi sretan put ;)

 

sretan put jaageeerrruuuuuuuu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Znaaaam Busmane.... :( bilo je divno proshle godine.......ali stvarno ne mogu da rizikujem toliko......ako mi vreme dozvoli,eto me....kao i na svakoj akciji gde mogu da dodjem :)

 

Ma šta mi napriča :) A šta misliš, koliko ću ja rizikovati iz Subotice? ;D Ne verujem da stanuješ dalje od mene ;)

Nemam drugog načina da se na motoru pojavim na okupljanju, sem da ga i doteram iz Subotice... A kada sad pogledam napolje, iz tople sobe, a napolju 30cm snega & leda, zaista se zapitam da li sam normalan... Iskreno se nadam da će biti iznad nule i da neće biti leda. U protivnom, baš i neće biti zanimljivo... a o rizicima da i ne pričamo... Poželite mi sretan put ;)

 

bubnjar ili basista?  jedno od to dvoje mora da si  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja