Jump to content

Moto Zajednica

Generalno odusevljen

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

  Ja sam u onoj drugoj temi pisao protiv moto klubova. U ovoj sam pohvalio par. Mangulice su svetlo na kraju tunela. Ocigledno da ljudi uzivaju i neka ih. 

      Pokusao bih da odgovorim Jumbu ili Jambu . Zaboravih ime.

      Kad je dzabe nek bude dzabe.

Isao sam u Crnu reku sa jos 100 ljudi. Tamo se ulaz nije naplacivao. Tamo je pivo bilo 0 din, vino 0 din, rakija 0 din, viski 0 din, voda i sokovi 0 din.... Hrana je bila ko kod kuma na slavi sve sa pecenjem... U neogranicenim kolicinama i u dva dana. Prenociste u cistom, toplom i suvom sa obezbedjenim wc-ima. Sve to 0 din! Covek je to organizovao o svom trosku, sebi i svojim prijateljima na zadovoljstvo. 

  Sto bi reko maratonac - e tako se to radi!  Trebalo je izdvojiti 3 - 4000 din za gorivo do tamo i nazad (bar za moj kamion) al to kao i sve drugo je licni izbor. Ko kaze da nema zarade na organizaciji prosecnog skupa u Srbiji - laze. Nema zarade u slucaju kiksa, alavosti ili recimo prejake kise. Ja bio ove  godine u N.Sadu - kisa, V. Plana - kisa...kad malo bolje razmislim skoro svaki vikend je bilo neke kise...

  Vec sam o tome pisao u onoj drugoj temi.  Nemam nista protiv moto skupa. Posecujem ih. Imam protiv nemara i neorganizacije organizatora. Zamislite u V. Plani skup u kaljuzi. Blato do kolena. Nije to strasno nego gde pisati??? Aj, muskarci ce okrenuti ledja skupu i pisati, a sta ce grdne snajke??? Pa ni drveta nema da se za njega zakloni.  Lazem bilo je drveca al u kaljuzi. Bio je i wc, a mozda i dva, al oni posle 20 min eksploatacije vise nisu bili upotrebljivi.  Inace moji drugari su organizatori, al to me ne sprecava da pisem ovako. Istina je. Sto na nekom skupu organizator nije kupio pivo, pa ga ohladio i prodavao po 35 - 40 din? Porcija pasulja takodje 50 din...Razlika od nabavne do prodajne cene ce pokriti troskove muzikanata, ali se u tom slucaju nece nista zaraditi. Dakle ?

  Necu da davim sa ovom pricom ali jos jednom - nemojte lagati da nema zarade na organizaciji moto skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Naravno da na skupovima ima zarade ali po onoj narodnoj koliko para toliko muzike. Ja sam siguran da kod nas u Uzice bi dosao isti broj ljudi nezavisno ko svira i sta se nudi ali problem je u tome sto smo mi nas prvi skup napravili dosta solidno i onda svake godine smo tezili ka tome da naprvimo sto bolji i zanimljiviji skup ali naravno to je uvek iziskivalo ogromna ulaganja. Nije nama ove godine bio potreban

Van gog u subotu ,najt shift u petak ,silne striptizete dve odvojene bine ,dva defilea sa besplatnom ribom i picem i preskupi strit fajter i ostala cuda muda da bi zaradili a veruj mi na ulozenih desetine hiljada evra par hiljada koje smo potrosili u sledece tri cetri voznje ali brate ako gostis onda gostis tu ustezanja nema. Mogli smo mi za mnogo manje da napravimo skup ali sta onda sledece godine. To je sto se zarade tice.

Sto se tice ovih mangulica stvar je sledeca. Zbog opsteg rasula na nasoj moto sceni gde svako selo ima po dva kluba a gradovi po cetri dozvoljeno je da se klubovi nazivaju kako god sta izmisli da lupaju po ledima iste ili slicne ambleme nazivaju sebe mc ili mk klubovima neznajuci ogromnu razliku izmedu ta dva pojma i ostalog sto je vezanog za ozbiljniju moto scenu. Biti u klubu i voziti se zahteva mnogo vise odricanja od onoga voziti se sa grupom istomisljenika.Sve dok u Srbiji nezazivi ozbiljna MC scena a zna se kako ona izgleda nikome nece biti jasno da li hoce ili nece da bude u nekom klubu. Pre jedno tri godine na skupu u Ivanjici snimim coveka sa amblemom Bandidos MC ali samo sto je on tu stavio neki drugi naziv i ime svog grada odnosno sela i kaze mi da sa motorom krece za Belgiju kod prijatelja bajkera . Kazem mu da se malo raspita kako to tamo funkcionise i da im objasni to sto ima na ledima. Pitajte me da li je posle toga pred taj put izmenio boje ?Ako ovo neko ne razume moze slobodno da pita sve ce biti objasnjeno a verujte mi da sam jedan od retkih koji je u ovo mozda i previse zasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Naravno da na skupovima ima zarade ali po onoj narodnoj koliko para toliko muzike. Ja sam siguran da kod nas u Uzice bi dosao isti broj ljudi nezavisno ko svira i sta se nudi ali problem je u tome sto smo mi nas prvi skup napravili dosta solidno i onda svake godine smo tezili ka tome da naprvimo sto bolji i zanimljiviji skup ali naravno to je uvek iziskivalo ogromna ulaganja. Nije nama ove godine bio potreban

Van gog u subotu ,najt shift u petak ,silne striptizete dve odvojene bine ,dva defilea sa besplatnom ribom i picem i preskupi strit fajter i ostala cuda muda da bi zaradili a veruj mi na ulozenih desetine hiljada evra par hiljada koje smo potrosili u sledece tri cetri voznje ali brate ako gostis onda gostis tu ustezanja nema. Mogli smo mi za mnogo manje da napravimo skup ali sta onda sledece godine. To je sto se zarade tice.

Sto se tice ovih mangulica stvar je sledeca. Zbog opsteg rasula na nasoj moto sceni gde svako selo ima po dva kluba a gradovi po cetri dozvoljeno je da se klubovi nazivaju kako god sta izmisli da lupaju po ledima iste ili slicne ambleme nazivaju sebe mc ili mk klubovima neznajuci ogromnu razliku izmedu ta dva pojma i ostalog sto je vezanog za ozbiljniju moto scenu. Biti u klubu i voziti se zahteva mnogo vise odricanja od onoga voziti se sa grupom istomisljenika.Sve dok u Srbiji nezazivi ozbiljna MC scena a zna se kako ona izgleda nikome nece biti jasno da li hoce ili nece da bude u nekom klubu. Pre jedno tri godine na skupu u Ivanjici snimim coveka sa amblemom Bandidos MC ali samo sto je on tu stavio neki drugi naziv i ime svog grada odnosno sela i kaze mi da sa motorom krece za Belgiju kod prijatelja bajkera . Kazem mu da se malo raspita kako to tamo funkcionise i da im objasni to sto ima na ledima. Pitajte me da li je posle toga pred taj put izmenio boje ?Ako ovo neko ne razume moze slobodno da pita sve ce biti objasnjeno a verujte mi da sam jedan od retkih koji je u ovo mozda i previse zasao.

 

Ja bas hteo da predlozim Mangulicama da ne stavljaju MC na ledja ako zele da putuju,pogotovo van Srbije,MK je mnogo zgodnije!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

al je vama dosadno...

 

ps. mangulice rulez  ;D ako (kad) bi se učlanjivao gledao bi da to bude klub sa "političkim programom" kao što imaju mangulice...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mc SREMac, hvala na sugestiji! Takodje i Krčetu !

Posto su nam boje trodelne a 'M' i 'C' posebno, razmislicemo o tome.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

al je vama dosadno...

 

ps. mangulice rulez  ;D ako (kad) bi se učlanjivao gledao bi da to bude klub sa "političkim programom" kao što imaju mangulice...

 

 

Mozes... a i ne moras!  ;D ;D ;D

 

Hvala puno na komplimentima. Trudicemo se da ostanemo ovakvi kakvi jesmo! A i ne moramo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

progut'o je mrak ... neko ovde misli da se problemi resavaju guranjem pod tepih ...   :-X

 

Problemi? Sa cime? Moto klubovima?

 

To nije bila tema za resavanje problema, ali je ocigledno tema kao takva postala problem pa je obrisana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ne gura se pod tepih, vec je u temi "generalno razocaran" 98% postova bilo offtopic, i zbog toga je obrisana.

 

Kome se ne svidja BJB ne mora da bude tu - jednostavno.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Gde su Zlajini postovi od danas ? Temu je bio zakljucao, sad opet otkljucana. Okacio je spot i napisao jednu rec - rastajemo se. Spot ne vredja nikog, ne proziva, naprotiv, malo je tezak, nabijen emocijama...Ima li on pravo da zakljuca temu koju je otvorio ? Na hiljade postova i tema je bilo koji su bili off. Nisu brisani, bila po neka opomena i to je to. Stoje i dalje. Bilo je jako puno tekstova, otvorenih tema, raznih pisanija koje ali bas apsolutno sa motorima nemaju ama bas nikakve veze. Moze li neko da mi objasni o cemu se ovde zapravo radi ? Ali krajnje konkretno i otvoreno. Nije prijatno kada procitas post u kome neko ko je ipak sa statusom napise, ako hoces, dobro, a ako neces idi bre, ajd zdravo. Sve ovo pocinje nekako sa uclanjivanjem, davanjem novca, ili gresim ?

Ja sam na ovom forumu oko godinu dana. Od samog pocetka  bio sam na skoro svakoj akciji, davanje krvi, deda mraz, bio u voznjama, sto vikend, sto izleti itd. Podrzavao sam sve sto je asocijacija sprovodila. Upoznao puno dobrih ljudi, extra se druzio, radovao se svakom okupljanju, isao na voznje, vodio zenu sa sobom. Sa sinom isao na Uskrsnju voznju u Sremcicu. Nikada na forumu nikog nisam prozvao, napisao nesto ruzno, vredjao...Gde god se malo atmosfera uzburkala pokusao sam da smirim koliko je to u mojim skromnim mogucnostima moguce. Ocekujem temu Deda mraz 2009, voznje, vikendi, izleti, sve 2010, kad .......danima, nedeljama, ljude koje znam kao ozbiljne, cestite, humane, zaljubljenike u motore, putovanja, koji su bjb znak na motoru sa ponosom nosili, vidim sa slikama na kojima su flasteri preko usta.   Sretnem ih na uscu, kazem sta sam primetio, pitam za objasnjenje, odmahuju rukom, nece da kazu. Kazu, ima tema, citaj. Ipak, moje godine, ali i obrazovanje, upucuju me i na neke logicne zakljucke, jer ljudi koji su bili jako zastupljeni sa postovima, a u ime asocijacije, nema ih u ovoj temi, neki opet koji su dugo sa vama, vidim , ne oglasavaju se, cute, a  neki pa opet koji su uvek bili onako sa nekim postovima koji su bili prilicno opusteni, neobavezni, sad odjednom u potpuno drugom duhu pisu. Ja bih zaista zamolio, onako iz srca, prirasla mi je cela ova prica za srce, ako je moguce da se nekako te razmirice srede, smire. Otvorite bre ljudi pricu, da se dise, da se kaze ko sta ima, nemojte da coskarite, brisete, sakrivate se. Pa osnovna prica za motoriste je SLOBODA. Ne uzimajte to, ne uskracujte to. Kad to uzmete, uzeli ste sve, posle toga sve gubi draz, smisao. Okupite se kao sto ste se i do sad okupljali, pravili divne akcije, resite sve sto se treba resiti i ajmo dalje.

Eto, kad vas lepo molim. Djomla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

djomla, bato,

objasnjenje je jako jednostavno.

podji od predpostavke da u ovom drustvu ima onih koji znaju malo vise i onih obicnih koji nemaju poojma o nekim prepucavanjima i koji bjb

vide na sasvim obican nacin, cisto i prirodno.

kada se neka tema upropasti prepucavanjem "onih koji malo vise znaju", obicni posetilac bude zapanjen ili zgrozen, svejedno.

kad taj sport nekom prepizdi, on to ili zakljuca ili obrise itd..

sumarum: ne obracaj paznju na ta pickaranja, to je nuzno smece (svih) foruma. ako je do price i rasprave, lako je to uraditi "na uscu" ili bilo gde, ono direkt, a ne serendati po forumu koji je namenjen i ostalim, obicnim korisnicima.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne znam zasto mislite da nece biti narednih akcija prema planu? Vec se organizujemo za Deda Mraz 2009, napravljen plan voznji za 2010 i usvojen godisnji plan za 2010. Tim se uvecava i to kvalitetnim ljudima, sto je najvaznije. Konflikti se desavaju, ali sa svakim ko ima prave i iskrene motive da ucestvuje se svaki konflikt lako resava.

 

Niko ovde nema nikakav los motiv ili agendu. To se lako proveri. Ko god zeli da razgovara, stojim na raspolaganju. I ja i ceo tim koji se trudi u AMS-u da postignemo isplanirano. To sto se trenutno desava je problem jednog ili dva coveka koji su na Uscu domacini maltene i koji imaju problem najpre licne prirode sa jednim ili vise pojedinaca u AMS-u, a koji nisu spremni ni voljni za otvoreni razgovor (ja zvao, pitao, dobio odgovor NE). Sad prave stetu ogovaranjem i trovanjem okolo, ali dobro. Nije ni prvi ni poslednji put. To moze imati maha, ali samo kratkotrajno.

 

Sto se brisanja postova tice, imajte razumevanja za urednike. Nikome od nas nije pravo kada ljudi u afektu pisu ruzne stvari i udaraju po onome sto radimo iz najbolje namere, pogotovo sto nisu u pravu.

 

Pozivam sve da se prestane sa dizanjem tenzije. Svako dalje spletkarenje smatram zlonamernim... Takodje, pozivam sve koji to zele, da se sastanemo i zajedno uzivo pricamo o stvarima koje vas muce u vezi AMS / BJB price. Ne vidim drugi nacin da se stvar resi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo i mene, tj. nas ;)

 

Pmd4E_neverpabloneshatligorxt2rm.th.jpg

 

Never, Pablo, NeshaTL, IgorXT (slikano 31 dec 2005, na mestu gde se inace skupljaju pozeRRi - al kad je +25 bez oblacka :D )

 

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Kao krajnje dobronameran, zahvaljujem na odgovoru. Posebno na brzini istog. Jako mi je drago sto se akcije nastavljaju i iskreno ih iscekujem i radujem se njima. Sa zadovoljstvom i osmehom ucestvovacu u njima.

Hteo bih samo da dodam, da ne bih bio pogresno shvacen. Ja sam na Uscu pokusao da dobijem odgovore na neka pitanja, ali sagovornici uopste o tome nisu hteli da razgovaraju i drugo, sto mislim da je jako vazno. Mogu da razumem urednika koji obrise post i da tom prilikom i pogresi, ali mislim da je potpuno neprihvatljivo da obrise citavu temu i to posebno onu koja se tice BJB-a, pa to smo svi mi, nasa misljenja, predlozi, kritike, ono sto nas tisti, sugestije, tako postajemo samo blizi i jaci, kompaktniji, a ne dalji. SLOBODA govora, osnovno je ljudsko pravo, a kod motorista INSTITUCIJA od najvece vrednosti, bas kao i sam motor.

Jos jednom zahvaljujem na odgovoru i srdacno pozdravljam sa zeljom da budem dobronamerno shvacen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

  Lepo je sve to nego .... za koji krasni k***c sam ja tupio olovku i mozak. >:( Dodjes i shift delete. Vrlo ozbiljna tema. Da nije ozbiljna ne bi toliko ljudi ucestvovalo u raspravi.

  I sad - puj pike ne vazi... >:(

Zakljucujem da se ovde ne moze ozbiljno pricati ( pisati ) i razmenjivati misljenja. Nije fer. >:(

  Kakvi god da su vam razlozi i kakva god obrazlozenja da date  ( bar meni licno ) nije dovoljno. Ne mislim na kolicinu nego na valjanost razloga. Sami rekoste u par postova da je to "grupica ( par ljudi ), marginalci, nezadovoljnici, frustrirani" ili sta vec. Pa odgovorite na napad. Pisite, jer na ovaj nacin ( brisanjem teme ) meni koji vas ne poznajem (ni jedne , ni druge), a i meni slicnima, prikazujete jednu jako cudnu sliku o sebi, o BJB-u i AMS-u... Namerno necu upotrebiti neki tezi izraz od cudnog. Nisam upucen i nisam sudija, a i vas je problem. Sad ce neko da pita - "pa sta onda hoces"?

Pa hocu da me ne brisu. Eto.  >:( Ni manje ni vise. Nikog prozvao i nista ruzno napisao.

  Viceve ne pisem. Oni verovatno nikome ne smetaju.

  Znam da vas zabole al bas sam ljut >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Gde su Zlajini postovi od danas ? Temu je bio zakljucao, sad opet otkljucana. Okacio je spot i napisao jednu rec - rastajemo se. Spot ne vredja nikog, ne proziva, naprotiv, malo je tezak, nabijen emocijama...Ima li on pravo da zakljuca temu koju je otvorio ? Na hiljade postova i tema je bilo koji su bili off. Nisu brisani, bila po neka opomena i to je to. Stoje i dalje.

 

evo objasnjenje za mladju,temu sam ja otvorio,kako bi smanjio tenziju u onoj drugoj pre nego sto je obrisana,e kad je nocas obrisana,pocelo je i brisanje postova i u ovoj temi,sinoc sam se sa dezurnim na sajtu takmicio :ja postavljao spot garavog sokaka a dezurni brisao,pa sam primenio taktiku izdrzljivosti tj. on je zaspao oko 03,a ja sam otkljucao temu i ponovo postavio spot,koji je obrisan jutros(kad se dezurni probudio).

e zasto ga je brisao ,ne znam mozda ne voli garavi sokak ili ce reci da je off u temi.

 

e sad kako ja to dozivljam sa mojih 46 vrlo iskusnih godina,kad mi neko obrise post

kao kad sedimo u kaficu i kad god ja nesto pokusam da kazem,neko(dezurni) mi drekne :TI CUTI LUPAS GLUPOSTI

 

da bi ovi dezurni to shvatili demonstriracu im prvom prilikom kad budemo uzivo sedeli kako to izgleda ,kad vas neko ucutka ili jos gore OBRISE to sto sam napisao(citaj rekao), cim pocne nesto da prica,upascu mu u rec.......cisto da bi znao kako to izgleda.

 

razumem kad je u pitanju vredjanje nekog ,psovanje ili bilo sta ruzno ali mojih 46 godina mi to nedozvoljava da radim tako da u tu grupu ne spadam,

i objasnjenje da dezurni imaju mnogo posla oko foruma ,pa ne mogu da citaju sve postove NE PRIHVATAM, svaki dan na forumu bude i 1000 korisnika i

 

sigurno ima 5% ljudi koji bi sa prihvatili da rade i u odredjenim uslovima vode racuna da se brisu psovke,vredjanja i ostale nepristojnosti i nema razloga da se u tu pricu ne ukljuci sto vise ljudi, uostalom ne upravljaju nuklearnom centralom,nego samo vode racuna o pristojnosti na forumu.

 

Sloboda govora je NAJVAZNIJA,jer vidim da cutanje samo donosi probleme ,I TO VELIKE PROBLEME

i mislim da jos niste svesni koje probleme ,jer znam da ljudi koji su ziveli za bjb i ovu pricu su ozbiljno uzdrmani i ne moze se NIKO ponasati

 

kako se nista ne dogadja ili kao sto rece onaj "dezurni" KOME SE NE SVIDJA NEK IDE", ili mozda i moze tako,ali cemu onda upravni odbor i clanovi i

sve ostale institucije udruzenja gradjana................

 

ocigledno se mnogi ustezu (OCE PISKI NECE PISKI),ljudi nema nista od takvog posla,ili recite sta vas tisti ili cutite(ovde mislim i na urednike i na clanove)

ovako samo se sire neke price koje mozda jesu a mazda i nisu istinite ,a tenzije rastu jer svi kao imaju neki ponos.....

 

ONO STO MISLITE TO I RECITE,ONO STO STE REKLI TO I URADITE....

i pogledajte se ujutro u ogledalo,verujte bice Vam lakse...probajte

 

p.s.nastavice se....

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Gde su Zlajini postovi od danas ? Temu je bio zakljucao, sad opet otkljucana. Okacio je spot i napisao jednu rec - rastajemo se. Spot ne vredja nikog, ne proziva, naprotiv, malo je tezak, nabijen emocijama...Ima li on pravo da zakljuca temu koju je otvorio ? Na hiljade postova i tema je bilo koji su bili off. Nisu brisani, bila po neka opomena i to je to. Stoje i dalje.

 

evo objasnjenje za mladju,temu sam ja otvorio,kako bi smanjio tenziju u onoj drugoj pre nego sto je obrisana,e kad je nocas obrisana,pocelo je i brisanje postova i u ovoj temi,sinoc sam se sa dezurnim na sajtu takmicio :ja postavljao spot garavog sokaka a dezurni brisao,pa sam primenio taktiku izdrzljivosti tj. on je zaspao oko 03,a ja sam otkljucao temu i ponovo postavio spot,koji je obrisan jutros(kad se dezurni probudio).

e zasto ga je brisao ,ne znam mozda ne voli garavi sokak ili ce reci da je off u temi.

 

e sad kako ja to dozivljam sa mojih 46 vrlo iskusnih godina,kad mi neko obrise post

kao kad sedimo u kaficu i kad god ja nesto pokusam da kazem,neko(dezurni) mi drekne :TI CUTI LUPAS GLUPOSTI

 

da bi ovi dezurni to shvatili demonstriracu im prvom prilikom kad budemo uzivo sedeli kako to izgleda ,kad vas neko ucutka ili jos gore OBRISE to sto sam napisao(citaj rekao), cim pocne nesto da prica,upascu mu u rec.......cisto da bi znao kako to izgleda.

 

razumem kad je u pitanju vredjanje nekog ,psovanje ili bilo sta ruzno ali mojih 46 godina mi to nedozvoljava da radim tako da u tu grupu ne spadam,

i objasnjenje da dezurni imaju mnogo posla oko foruma ,pa ne mogu da citaju sve postove NE PRIHVATAM, svaki dan na forumu bude i 1000 korisnika i

 

sigurno ima 5% ljudi koji bi sa prihvatili da rade i u odredjenim uslovima vode racuna da se brisu psovke,vredjanja i ostale nepristojnosti i nema razloga da se u tu pricu ne ukljuci sto vise ljudi, uostalom ne upravljaju nuklearnom centralom,nego samo vode racuna o pristojnosti na forumu.

 

Sloboda govora je NAJVAZNIJA,jer vidim da cutanje samo donosi probleme ,I TO VELIKE PROBLEME

i mislim da jos niste svesni koje probleme ,jer znam da ljudi koji su ziveli za bjb i ovu pricu su ozbiljno uzdrmani i ne moze se NIKO ponasati

 

kako se nista ne dogadja ili kao sto rece onaj "dezurni" KOME SE NE SVIDJA NEK IDE", ili mozda i moze tako,ali cemu onda upravni odbor i clanovi i

sve ostale institucije udruzenja gradjana................

 

ocigledno se mnogi ustezu (OCE PISKI NECE PISKI),ljudi nema nista od takvog posla,ili recite sta vas tisti ili cutite(ovde mislim i na urednike i na clanove)

ovako samo se sire neke price koje mozda jesu a mazda i nisu istinite ,a tenzije rastu jer svi kao imaju neki ponos.....

 

ONO STO MISLITE TO I RECITE,ONO STO STE REKLI TO I URADITE....

i pogledajte se ujutro u ogledalo,verujte bice Vam lakse...probajte

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bez'mo na Tajland , ovde postaje gusto !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Zbog reći 'ako vam se ne sviđa vi idite' bi svaki zaposlen u nekoj organizaciji koja pruža usluge, momentalno fasovao otkaz!

Tako nam je blizu Evropa  a tako daleko....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Gde su Zlajini postovi od danas ? Temu je bio zakljucao, sad opet otkljucana. Okacio je spot i napisao jednu rec - rastajemo se. Spot ne vredja nikog, ne proziva, naprotiv, malo je tezak, nabijen emocijama...Ima li on pravo da zakljuca temu koju je otvorio ? Na hiljade postova i tema je bilo koji su bili off. Nisu brisani, bila po neka opomena i to je to. Stoje i dalje.

 

razumem kad je u pitanju vredjanje nekog ,psovanje ili bilo sta ruzno ali mojih 46 godina mi to nedozvoljava da radim tako da u tu grupu ne spadam,

i objasnjenje da dezurni imaju mnogo posla oko foruma ,pa ne mogu da citaju sve postove NE PRIHVATAM, svaki dan na forumu bude i 1000 korisnika i

 

 

 

Sudeći po drugoj stranici ove teme... ovo, gore podvučeno crvenim, ne smeta.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

da nastavim:

 

jasno je da IDEALNO ne postoji,NITI CE POSTOJATI.....

 

ali ako postoje ozbiljne tenzije ,onda se ne mozete ponasati kako se nista ne dogadja....

ako se budete ponasali kao da se nista ne dogadja,napravicete jos vecu stetu,

 

a kako NIKO nece da pocne pocecu ja ,a ko zeli nek razjasnjava

ko zeli da potkrepi neka potkrepi ovo sto sam cuo....

 

1.jel neko strpao neke pare u dzep od relija

2.jel tacno da je hotel nais u nisu dao veci popust nego sto je bio(nisam bio na reliju pa nisam ni placao hotel)

3.jel tacno da je u p.r. tim dovedena devojka po politickoj liniji

4.jel tacno da joj je kupljena jakna i kaciga od para sponzora

5.

6

 

pitanja koja cujem medju forumasima,odgovore prizeljkujem jer sam skoro siguran da ...je istina negde u sredini

 

ali niko ne daje odgovore jer niko ne zeli da postavi pitanja.....kao da im zivot od toga zavisi

evo ja sam pitao i to samo u moje ime,niko me nije naterao da pitam

 

ali vec danima se smaram slusajuci kako je ovo kako je ono.....

 

p.s. nemam nikakve ambicije ni u asocijaciji niti u bilo kakvom obliku moto price

ja sam covek u penziji i kad je lepo vreme volim da se vozim motorom

nekad sam,nekad u drustvu ...ali najvise u dobrom drustvu

jer nam je tad lepse u kafani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Zlajo, nisi jedini, ja sinoc pola veceri potrosio da napisem nesto cega vise nigde nema. Prvo u izbrisanoj temi, posle i ovde. Kad su me drugi put izbrisali, odustao sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ne znam zasto mislite da nece biti narednih akcija prema planu? Vec se organizujemo za Deda Mraz 2009, napravljen plan voznji za 2010 i usvojen godisnji plan za 2010. Tim se uvecava i to kvalitetnim ljudima, sto je najvaznije. Konflikti se desavaju, ali sa svakim ko ima prave i iskrene motive da ucestvuje se svaki konflikt lako resava.

 

Niko ovde nema nikakav los motiv ili agendu. To se lako proveri. Ko god zeli da razgovara, stojim na raspolaganju. I ja i ceo tim koji se trudi u AMS-u da postignemo isplanirano. To sto se trenutno desava je problem jednog ili dva coveka koji su na Uscu domacini maltene i koji imaju problem najpre licne prirode sa jednim ili vise pojedinaca u AMS-u, a koji nisu spremni ni voljni za otvoreni razgovor (ja zvao, pitao, dobio odgovor NE). Sad prave stetu ogovaranjem i trovanjem okolo, ali dobro. Nije ni prvi ni poslednji put. To moze imati maha, ali samo kratkotrajno.

 

Sto se brisanja postova tice, imajte razumevanja za urednike. Nikome od nas nije pravo kada ljudi u afektu pisu ruzne stvari i udaraju po onome sto radimo iz najbolje namere, pogotovo sto nisu u pravu.

 

Pozivam sve da se prestane sa dizanjem tenzije. Svako dalje spletkarenje smatram zlonamernim... Takodje, pozivam sve koji to zele, da se sastanemo i zajedno uzivo pricamo o stvarima koje vas muce u vezi AMS / BJB price. Ne vidim drugi nacin da se stvar resi.

 

 

Ivane Pablo,

 

sidji medju ljude...nemoj se ponasati kao Papa...cak je i on dodirljiv...

 

Lepo je da su planovi napravljeni, ali da li su negde i objavljeni ili i dalje cuche u dubini tvog kompjuteru kao i stotine neodgovorenih privatnih poruka i e-mailova za koje nemas vremena, kao i mnoga pitanja vezana za AMS na koja ne zelis da odgovoris. O nejavljanju na pozive na mobilni ne zelim ni da pisem, a i sto bi se kako si ti rekao javljao "svakom", posto sam u tvojoj kategorizaciji ljudi ja upao u grupu "svako"  ?

 

Odlicno je sto sada stojis na raspolaganju, ali sad je kasno Ivane Pablo, ogromna pozitivna energija je potrosena - bas mi je drago da si se aktivirao i probudio, i da je odlazak gomile dobronamernih i kvalitetnih ljudi iz ove price (Direktor, Saxi kome se nisi javljao znas zbog cega $$$$$, Redoran, Bikus, Ceh, Crna Mrlja, Shejtan, Benjamin,ZlajaBgd, Search, i skoro celog zenskog tima koji je izneo proslogodisnju akciju za Kulinu) predstavljen kao "uvecanje tima". Demagogija je chudo, ali brojke pokazuju suprotno. Urednicki tim se raspao odavno, ostale su samo mnoge zvezdice i titule.

 

Za sve konflikte ti najbolje znas ko je kriv, a i ti sam si to tolerisao, ignorisao sve dogovore, konkretno sa PR timom kojem si obecao da vishe nece biti meshanja u rad tima, koji si licno ocenio kao POZTIVAN, i na moje direktno pitanje da li ti kao Predsednik imas bilo kakve primedbe na rad PR tima, odgovorio sa NE ! Sa izuzetkom Relija 2009 koji je doziveo sasvim opravdan medijski debakl, sto smo takodje zajednicki konstatovali i dogovorili se da "stvar gurne po tepih" i da se slicni experimenti ne ponavljau. Sta se desilo posle par nedelja ? Nepismen text o Reliju je dobio zvanicnu podrsku visokog funkcionera AMS, iako je potpuno nepismen, pun svakakvih gresaka, i ne zna se gde je i kad izasao. Pritom je i nepotpisan - zasto ?

 

Pristupnicu za AMS sam popunjavao 3 puta na papiru, i nekoliko puta elektronski, dok ti  Benjamin, jedan od stetochina sa Usca, nije resio bag na severu - i na kraju - nije me bilo na spisku podnosioca molbe ? Ne brini, ne zelim da budem u takvoj AMS, pa sam blagovremeno zamolio Vuju kao mog bivseg shefa u PR timu,  da Vam na sednici UO kad se procita moje ime, lepo saopsti da zelim da povucem molbu za prijem. Bio si brzi. Hvala ti na tome, zasluzio sam da ne budem clan svojim dugogodisnjim neradom i stetom koju sam napravio.

 

To sto tebi smeta Usce, koje je destinama godina simbol motociklizma u Beogradu i Srbiji i bajkeri se generacijama tamo skupljaju - to je tvoj licni problem, neko voli da sedi u VIR-u, a neko voli Usce. Sto se tiche problema lichne prirode, zna se ko je taj sa kojim su svi gore navedeni, i jos dosta nenavedenih imali "problem licne priode", a sve si to posmatrao i tolerisao, dok se jedan po jedan dobronameran i koristan clan povlachio pred maltertiranjem i vredjanjem, politickim igrama, spletkama i intrigama. A zna se i ko je sve to jako dugo tolerisao, iako ti je ukazivano na probleme, i to od strane vishe dobronamernih ljudi iz tvog bliskog okruzenja.

 

Nisi verovao nikome, i dalje ne verujes nikome, neces da priznas da je Car go !!!

 

I na kraju, kad je doslo do kraja, kad se chasha prelila, a moji zivci su stvarno bili dosta jaki po pitanju tvog dugogodinsjjeg ignoratntskog ponasanja prema meni,  mislim da stvarno nemamo o chemu da razgovaramo, jer ces ti i dalje zastupati svoje stavove i pokusati da pollitickom demagogijom opravdas propuste i zakasnjenje u svemu. Kako svoje propuste, tako i jos nekih ljudi koji ne ucestvuju u temi, pa zato ne zelim.

 

Da, rekao sam ti NE, i stojim iza toga.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Takva pitanja se mogu i preformulisati...

 

Da li ce neko od članarine za AMS staviti pare u svoj buđelar?

Da li će neko od nekih sledečih akcija imati koristi tog tipa?

Da li DDK i Deda Mraz akcije služe samo kao paravan humanosti?

Da li je potrebno da se nas 90% koji o ovome prvi put čujemo, pita da li čemo i ne biti izmanipulisani?

 

E da ovakvih pitanja ne bi bilo, red je da i jedna i druga strana o problemu porazgovara javno i bez brisanja teme i postova!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja