Jump to content

Moto Zajednica

Generalno odusevljen

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Mangulicama!

odkako ih "organizovano" videh u Kovinu na jezeru, bilo je očajno vreme, mnogi su se pokupili i otišli al ta volja može svet da pomeri, sigurna sam

 

što se "one druge" teme tiče - život je prekratak da bi se bavili razočarenjima/razočaranjima  ;D

 

E kad vec spomne Kovin,najbolje je bilo kad je jedna devojka pogledala natpis na nasim majicama i onako uglas se nasmejala kao "hahaha pa stvarno niste morali"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

P.S. Procitah i ja Statut MC WILD MANGULICE,koji je na mnoge ostavio fascinantan utisak,i ne bih imao nista da mu dodam,ali samo pod pretpostavkom da ga posmatram kao vrhunsku zajebanciju!

 

Da, ljudi se odlicnooooo zezaju i druze, i za razliku od "ozbiljnih" moto-klubova u kojima je politika i borba za prevlast i lovu ucinila svoje. A uostalom sta je cilj: voznja, druzenje i zezanje.

 

;)

 

 

 

Ima ozbiljnih i "ozbiljnih" moto klubova !

Kao sto ima i bice ozbiljnih i "ozbiljnih" pisaca u ovoj temi,koji odlicno poznaju i "poznaju" desavanja na klupskoj moto sceni  ;)

 

Izgleda se neko od "ozbiljnih" malo prepoznao pa mu nije bas pravo, ili se mozda varam ? I da dodam jos i ovo oko "poznavanja desavanja na klupskoj moto sceni" - ne moraš da budeš kokoška da bi znao sta je mućak.

 

A da se Mangulice odlicno druze, voze i zezaju, bez obzira sto ih posmatras kao "vrhunsku zajebanciju", takodje je notorna cinjenica. Ekipa je neopterecena klubskom hijerarhijom, politikom, i novcem i to je kljuc uspeha.

 

;)

 

Ma ne,nego pokusao da "isprovocira  sveznajuceg" za jos jedan elaborat.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Hvala Greco, niko nas bolje ne bi opisao.

Poenta je u tome kako ko shvata klub. Ako hocete disciplinu, ucvrstite hijerarhijju.

Ako hocete pare, napravite lokal i zovite.

MI to shvatamo kao voznju i zajebanciju. Upravo to je najbitnije, nismo optereceni ko ce da vozi prvi

niti ko ce da vozi zadnji.

Mi izbegavamo skupove zato sto su to dogadjaji koji nas nesto ne privlace bas mnogo. Ove godine bili kod Patriotsa, Gromova, Marguma i Indjij i opet cemo ici jel smo prihvaceni odlicno i domacinski!

Nama je ekstra zajebancija je VRH i ko hoce sa nama moze, koga sretnemo na putu mahnemo, kome treba pomoc pomognemo, koje boje na ledjima nosi je nebitno...

Godista su nam vrlo razlicita mislim da je najstariji '68 a najmladji '85 i svi sedimo za istim stolom isto nasmejani i vrh raspolozeni. Jer to nisu matorci to su nasi momci sa iskustvom  ;)

Sloboda izbora je sloboda govora, ako vi nas smatrate zajebanciom (sto i jeste fazon) to je vasa stvar ali mi dolazimo a i ne moramo ali za pivo smo uvek raspolozeni  ;D ako pride ide i vruc rostilj onda smo sigurno vasi gosti  ;D ;D ;D

MI DOSLI A NISMO MORALI  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

mozda bih za ovaj primer mogao da navedem mk coper-srbija,politike i predsednika nema.sastanci po skupovima,okupljanje po skupovima ili u privatnoj reziji.cilj je jedan - vozi,druzi se i uzivaj.ima nas dosta u klubu pa kad se okupimo pravimo maltene poskupove na skupovima,i niko ne gleda koji motor vozis ali mora da da je coper

 

Znaci ipak ima nesto pod "MORANJEM". ??? ;D A koliko ja znam imaju i Clana koji nema Choper-a, vec Enduro motor. ;):D

 

  Ako mislis na clana iz N.Sada koji vozi Afriku, ima on i Guzzija Falkonca preradjenog u Choper-a  !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

mozda bih za ovaj primer mogao da navedem mk coper-srbija,politike i predsednika nema.sastanci po skupovima,okupljanje po skupovima ili u privatnoj reziji.cilj je jedan - vozi,druzi se i uzivaj.ima nas dosta u klubu pa kad se okupimo pravimo maltene poskupove na skupovima,i niko ne gleda koji motor vozis ali mora da da je coper

 

Znaci ipak ima nesto pod "MORANJEM". ??? ;D A koliko ja znam imaju i Clana koji nema Choper-a, vec Enduro motor. ;):D

 

  Ako mislis na clana iz N.Sada koji vozi Afriku, ima on i Guzzija Falkonca preradjenog u Choper-a  !

I to kakvog  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Kawa ER-5, ZX6R

Kako su nadrkani clanovi ozbiljnih klubova, vaau! I ipak prvo gledaju boje drugih klubova pa ko ih ima taj je u prednosti. Rasizam zar ne? E pa i ja sam rasista! A kada shvatite gde gresite necu vam oprostiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

  Mangulice da vas nema trebalo bi vas izmisliti. Pa vi ste merna jedinica za moto klub. Postavljate standarde.  Ma kako vas drugi gledali, shvatali i prihvatali ili ne, vama je dobro i mogu samo da vam zavide. Ja vam zdravo zavidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

po skupovima prvo gledam ljude iz kog su kluba (ako jesu) pa tako sam upoznao gomilu ljudi za koje jedva cekam da ih opet vidim (extreme, gromove, copere, muzljane, kuljane, mangulice, becejce, adane,.......) a zasto gledam boje kluba tih ljudi..... jer se tacno zna ko je na kakvom glasu pa one NAMULJANE i obilazim jer ima razloga zasto ih bije taki glas i ova teorija me jos nije izneverila......... mada bih se slozio da ni jedan klub se ne sluzi reklamom da bi privukao nove clanove tako da bih se slozio i sa postom jumbo-a da se mozda clanovi nece ni zamarati pisanjem na ovu temu.....

 

drug clan 2

IZVINI,,,A MI STO NISMO CLANOVI KLUBA,,MI NE KOSTAMO NISTA....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

mozda bih za ovaj primer mogao da navedem mk coper-srbija,politike i predsednika nema.sastanci po skupovima,okupljanje po skupovima ili u privatnoj reziji.cilj je jedan - vozi,druzi se i uzivaj.ima nas dosta u klubu pa kad se okupimo pravimo maltene poskupove na skupovima,i niko ne gleda koji motor vozis ali mora da da je coper

 

Znaci ipak ima nesto pod "MORANJEM". ??? ;D A koliko ja znam imaju i Clana koji nema Choper-a, vec Enduro motor. ;):D

 

  Ako mislis na clana iz N.Sada koji vozi Afriku, ima on i Guzzija Falkonca preradjenog u Choper-a  !

 

E to je vec nesto drugo,nisam znao i DRUGU CLANU i MK CHOPER-i se javno Izvinjavam. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

 

Sloboda izbora je sloboda govora, ako vi nas smatrate zajebanciom (sto i jeste fazon) to je vasa stvar ali mi dolazimo a i ne moramo ali za pivo smo uvek raspolozeni  ;D ako pride ide i vruc rostilj onda smo sigurno vasi gosti  ;D ;D ;D

MI DOSLI A NISMO MORALI  ;)

 

 

Druze,da ne bude zabune!!!

Vas Statut smatram zajebancijom,a nikako Vas kao bajkere i vasu slobodu i zelju da funkcionisete onako kako bas Vama odgovara  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

Sloboda izbora je sloboda govora, ako vi nas smatrate zajebanciom (sto i jeste fazon) to je vasa stvar ali mi dolazimo a i ne moramo ali za pivo smo uvek raspolozeni  ;D ako pride ide i vruc rostilj onda smo sigurno vasi gosti  ;D ;D ;D

MI DOSLI A NISMO MORALI  ;)

 

 

Druze,da ne bude zabune!!!

Vas Statut smatram zajebancijom,a nikako Vas kao bajkere i vasu slobodu i zelju da funkcionisete onako kako bas Vama odgovara  ;)

 

Drago mi je da smo se razumeli, statut i jeste zajebancija  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Statut " Mangulica " sam prvi put video ovde , ne bih da ga ocenjujem, al kad god sam se druzio i vozio sa ljudima iz " Mangulica " bilo mi je lepo i zanimljivo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Sto bi neko rekao evo i mene. Dobro da su mi dosli Mangulicari u goste pa nisam stigao da pisem ranije, vidim da su se stvari izgladile. Statut mozda izgleda kao zaj... ali mi nismo! Ove godine smo imali 10ak zajednickih voznji u kojima smo presli izmedju 3-5000km kako je ko mogao. Niko nikada nije vozio, bez kacige, pijan, kada je bio sa nama. Neke mnogo mladje smo cak naterali da zakopcavaju kacigu! Nema smisla da pisem hvalospeve bilo kome (a pisao sam i u onoj temi) ali mi je zasmetalo sto se neki moji dragi poznanici svadjaju. Rekao bih da su dobri ljudi ali je to ipak subjektivni osecaj. Da se vratim na temu: "Ja sam generalno odusevljen" ovde sam upoznao "mnoge" ali i dobre moje prijatelje, za to mogu da zahvalim Gazdi ili kako ga ja zovem Pablo, kome se  svidja svidja a kome ne jbg. Obino svi imamo problem sa ocekivanjima, ja licno dok ne skinem zenu ne verujem kolike su joj sise!

Ziveli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Steamer

Mangulice pazite se gripa!

Mozemo da pricamo o svemu , vidim da se hvalite sa silnim kilometrima i posetama skupovima.  OK kada cete nam uzvatiti gostoprimstvo?

Lepo je jesti i piti na racun nas zabludelih koji smo u Moto Klubovima. Ko misli da je moto skup izvor lake zarade neka izvoli udostojiti nas organizacijom istog  i neka na nama zaradi lake pare.

Lako je zajebavati se, ucinite  mali korak i organizujte nesto: zurku , koncert , kotlic, kafu, casu vode?

E, sta cemo sad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
Ko misli da je moto skup izvor lake zarade neka izvoli udostojiti nas organizacijom istog  i neka na nama zaradi lake pare.

Kakve ovo veze ima s nama??

 

Lako je zajebavati se, ucinite  mali korak i organizujte nesto: zurku , koncert , kotlic, kafu, casu vode?

E, sta cemo sad?

Prvo, mi smo MC u nastajanju, formalno govoreci. Kako u opisu na nasem sajtu i FB nalogu stoji, nemamo ni javne prostorije. Sto i nije prepreka za organizovanje raznih stacionarnih druzenja i sl. Malo je rano za zurku. Ima vremena...

 

Lepo je jesti i piti na racun nas...

???

Ovo je vec OFF ili za neku drugu temu i ne zelim da komentarisem.

 

S nama u voznje su SVI dobrodosli, bili solisti ili drugovi clanovi, bilo kojih boja. Sta mi jedemo i pijemo, to dobiju i nasi gosti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Steamer

ne zelim da komentarisem...

Prokomentarisi , bas me zanima misljenje Vas , zajebanata, kad treba gurnuti ruku u SVOJ dzep

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Mangulice pazite se gripa!

Mozemo da pricamo o svemu , vidim da se hvalite sa silnim kilometrima i posetama skupovima.  OK kada cete nam uzvatiti gostoprimstvo?

Lepo je jesti i piti na racun nas zabludelih koji smo u Moto Klubovima. Ko misli da je moto skup izvor lake zarade neka izvoli udostojiti nas organizacijom istog  i neka na nama zaradi lake pare.

Lako je zajebavati se, ucinite  mali korak i organizujte nesto: zurku , koncert , kotlic, kafu, casu vode?

E, sta cemo sad?

 

Mi smo MK koji je nastao iz zajebancije i tako cemo i funkcionisati. Cilj nam nije da se hvalimo brojem clanova ili extra organizacijom nekog skupa. Nas cilj je da se vozimo, druzimo, jedemo, pijemo i clanovi su nam upravo takvi ljudi... A za uzvracanje gostoprimstva nam ne trebaju prostorije! Uvek mozete da dodjete sa nama kada budemo otisli u zajednicku voznju! A ja licno ne vidim nista spektakularno u organizovanju ni skupova ni koncerata ni zurki! Mi uzivamo u drugacijim stvarima! Nema razloga da budete ljubomorni na nase kilometre i zajebancije! Isto to i vi mozete kad bi malo manje razmisljali o organizovanju svega i svacega na veliko a malo vise o voznjama i spontanim okupljanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

ne zelim da komentarisem...

Prokomentarisi , bas me zanima misljenje Vas , zajebanata, kad treba gurnuti ruku u SVOJ dzep

 

Ako vam je najvece zadovoljstvo to sto gurate ruke u svoj dzep onda vam dzaba i klub i prostorije i skupovi i bilo sta drugo! Uzivajte malo! Vozite se! Druzite se! Nemojte da prozivate one koji to rade!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Steamer

ne zelim da komentarisem...

Prokomentarisi , bas me zanima misljenje Vas , zajebanata, kad treba gurnuti ruku u SVOJ dzep

 

Ako vam je najvece zadovoljstvo to sto gurate ruke u svoj dzep onda vam dzaba i klub i prostorije i skupovi i bilo sta drugo! Uzivajte malo! Vozite se! Druzite se! Nemojte da prozivate one koji to rade!

Ruzice duso nismo se razumeli, nije nama zadovoljstvo sto guramo ruku u svoj dzep , nego smatramo da treba nahraniti i napojiti sve namernike koji dolaze na nase skupove . Ako nije i dalje jasno pasulji , gulasi , riblje corbe i sve ostalo sto je na meniju Moto Skupova po Srbiji je BESPLATNO i za clanove klubova i za zajebante. Samo sam pitao mogu li zajebanti upriliciti i nama nesto kao mi njima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Jumbo, desetak ljudi sa prosecnim primanjima, a sa pravno neregistrovanim klubom i clanovima u razlicitim mestima prebivalista, a opet uz prvenstveni cilj na zajednickim voznjama i druzenju, ne mogu da naprave zajebanciju za nekoliko stotina ljudi iz svog dzepa, ili bar ne bez ugrozavanja sopstvene egzistencije.

 

Ono sto mogu da ponude je ipak samo druzenje i pomoc na putu, bez bilo kakvih predrasuda.

 

 

Vezano za temu, clan sam u MK Gromovi, i pocasni clan MK Wild Mangulice.

 

I jedni i drugi su ljudi koje jako cenim i sa kojima se druzim i uzivam u tome.

Sto se toga tice, prica je slicna, ali uz razliku da kao Gromovi mozemo da napravimo skup, prvenstveno jer smo na okupu, i kao registrovan MK imamo podrsku opstine i sponzora zahvaljujuci kojima to uspevamo da realizujemo. Sto se tice zarade na moto skupu, svi koji su organizovali isti znaju da su veliki troskovi, koji bi bilo izuzetno tesko ispuniti u samostalnoj reziji, a posebno jer bi se svega manji deo toga vratio. Cak i ako jeste izvodivo, tesko bi se mogao napraviti dobar skup u takvim uslovima. Profit je tek misaona imenica, mada ocigledno mnogi misle suprotno.

 

@Poison girl

Mangulicama!

odkako ih "organizovano" videh u Kovinu na jezeru, bilo je očajno vreme, mnogi su se pokupili i otišli al ta volja može svet da pomeri, sigurna sam

Pola okupljanja mangulica je proslo sa kisom, doduse posle Kovina sve ostalo je bilo zanemarljivo. Inace ostali smo do Nedelje poslepodne, kupali se i zezali jos malo, nismo krenuli dok nismo morali.

 

po skupovima prvo gledam ljude iz kog su kluba (ako jesu) pa tako sam upoznao gomilu ljudi za koje jedva cekam da ih opet vidim (extreme, gromove, copere, muzljane, kuljane, mangulice, becejce, adane,.......) a zasto gledam boje kluba tih ljudi..... jer se tacno zna ko je na kakvom glasu pa one NAMULJANE i obilazim jer ima razloga zasto ih bije taki glas i ova teorija me jos nije izneverila......... mada bih se slozio da ni jedan klub se ne sluzi reklamom da bi privukao nove clanove tako da bih se slozio i sa postom jumbo-a da se mozda clanovi nece ni zamarati pisanjem na ovu temu.....

 

drug clan 2

IZVINI,,,A MI STO NISMO CLANOVI KLUBA,,MI NE KOSTAMO NISTA....

Boki, siguran sam da tibor nije mislio nista na ovaj nacin. Ne znaci da neko ko nosi boje vredi vise od tebe, ali svakako je po bojama lakse zakljuciti makar u nekoj meri o kome se radi, jer ipak znas nekog ili nesto o klubu koji na bojama, odakle je doputovao i slicno, a naravno lakse i zapamtis i prepoznas covekai put kad se sretnete.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Mangulice pazite se gripa!

Mozemo da pricamo o svemu , vidim da se hvalite sa silnim kilometrima i posetama skupovima.  OK kada cete nam uzvatiti gostoprimstvo?

Lepo je jesti i piti na racun nas zabludelih koji smo u Moto Klubovima. Ko misli da je moto skup izvor lake zarade neka izvoli udostojiti nas organizacijom istog  i neka na nama zaradi lake pare.

Lako je zajebavati se, ucinite  mali korak i organizujte nesto: zurku , koncert , kotlic, kafu, casu vode?

E, sta cemo sad?

 

Mi smo MK koji je nastao iz zajebancije i tako cemo i funkcionisati. Cilj nam nije da se hvalimo brojem clanova ili extra organizacijom nekog skupa. Nas cilj je da se vozimo, druzimo, jedemo, pijemo i clanovi su nam upravo takvi ljudi... A za uzvracanje gostoprimstva nam ne trebaju prostorije! Uvek mozete da dodjete sa nama kada budemo otisli u zajednicku voznju! A ja licno ne vidim nista spektakularno u organizovanju ni skupova ni koncerata ni zurki! Mi uzivamo u drugacijim stvarima! Nema razloga da budete ljubomorni na nase kilometre i zajebancije! Isto to i vi mozete kad bi malo manje razmisljali o organizovanju svega i svacega na veliko a malo vise o voznjama i spontanim okupljanjima.

 

NA ovaj post bi hteo nešto dodati kažeš da organizacija nečega laka proba j pa ćeš uvideti da nije tako,neko od prethodnih postova je napisao da se vozate 3000 do 5000 km to je super i posle toliko km kažete da smo ljubomorni na  vaše kilometre pa veruj mi nisam ljubomoran na te kilometre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

 

Ako nije i dalje jasno pasulji , gulasi , riblje corbe i sve ostalo sto je na meniju Moto Skupova po Srbiji je BESPLATNO i za clanove klubova i za zajebante.

 

Cim platis ulaz znaci da nije BESPLATNO...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Evo prijatelju ja cu da ti objasnim kako funkcionisu Mangulice.

Cujemo se telefonom, ocemo da idemo negde za vikend? Ocemo, gde cemo? Idemo u Loznicu, imam tamo vikendicu vazi, kada se skupljamo tada,tu i tu VAZI! Posle voznje do loznice i skupljanja svih usput dodjemo u loznicu i onda jedan ode kupi sve sto treba za rostilj ili gulas ili sta vec i podelimo racun! Jedan ode po pice i plati sve i onda podelimo racun....I svako okupljanje se dogodi negde gdeneko ima vikendicu ili praznu kucu ili je video neko lepo mesto pa odemo tamo i podignemo satore. Pustimo muziku koja nama odgovara i uzivamo u pricama koje nama odgovaraju sa ljudima koji nama odgovaraju.

Posetili smo sledece skupove: Temerin MC Patriots, S.Pazova MK Gromovi, Indjija MK Indjija i Kovin MK Margum! Ulaz nismo platili u S.Pazovi kod nasih drugara i velikih prijatelja  i u Kovinu gde se ulaz nije ni placao. I svaki taj skup koji smo posetili posetili smo iz postovanja prema nasim prijateljima iz tog kluba!

Evo ti jedne racunice, dodjemo ti mi na skup npr 10motora (posto se mi nikada ne rasplinimo na sest strana nego uvek idemo na jednu) ulaz neka ti bude npr 200din to je (2000) (osim ako se ne naplacuje i saputnicama kojih hvala bogu imamo dosta) svako od nas neka ti popije 4 piva(sto je vrlo diskutabilno)- (pivo na skupu je 80 din a u prodavnici 30 znaci da je to 40*50=2000) sto iznosi nekih 4000 i onda pojedem Dzabe pasulj?!

Nemoj me pogresno shvatiti ne zelim nikoga da omalovazavam ali te stvari su pitanje mog izbora i izbora ljudi sa kojim vozim. Ako pravite skup, znaci da imate neki cilj, da se promovisete, da zaradite (sto je normalno, svaka cast na hrabrosti i pozrtvovanju) jel treba to sve izorganizovati i pripremiti i svima udovoljiti i nadgledati par stotina ili hiljada ljudi koji dodju da ne dodje do problema. POSTUJEM ali nemoj me prozivati zbog toga sto mi ne pravimo skup, ili sto mi je tesko da zavucem ruku u "svoj"(opstinski, sponzorski ili ciji vec) dzep. Meni to u zivotu ne treba, meni je pun * hijerarhije i naredjivanja poslusnosti i pravila......"ja ratujem sam" .... zelim da vozim da uzivam u predelima i prirodi svoje i drugih zemalja, nasao sam ekipu koja razmislja isto kao i ja i uzivam u drustvu sa njima. Posetimu tu i tamo po koji skup kao sto vec rekoh ali nama skup ne treba mi ga organizujemo svaki vikend kad odemo "negde"...

Nadam se da smo se razumeli....SEBI DOBRO, NIKOME ZLO

 

 

 

 

@Arpade, sto se ti nadje prozvanim?! Ona recenica se nikako nije odnosila na tebe.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja