Jump to content

Moto Zajednica

"Ležeći policajci" ili....ma nenormalno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ma najbolje da sve svalimo na putare.. jesu ti oni krivi bili i kad si testirao givi u njivi? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

HAHAHA   zezaj ti starca, zezaj  :)  A putari nadrndaju tokom zime toliko rizle da ona ostaje na putu tokom 3 godine i za 3 zime da se ne bi bacalo svake godine kad zaveje   :)   Ekonomisu ljudi iz tvoga kraja, nema sta  :)

 

Tako sam ja krajem proshle godine nasukao auto na sred Brankovog... Niti su obelezzili niti shta!

Traka za BUS i srednja traka prekrivene time, i stavljena ona crveno bela shtangla shto reflektuje svetlo sa sve rotirkom ali na pochetku 3-cce trake. Poshto je bilo oko 4 ujutru, a ishao sam oko 90km/h preleteo sam i pokrivio neke plastike.

A poshto su drugarice pozadi spavale, imale su burno budjenje i ujedanje za jezik :D

Uglavnom JBM ti kretene shto ne znaju da stave barem znam kako treba!

 

 

De si Žarko, sunce dekino skuteraško jarko!!!  Pa znaci zato se ti dedi ne javljas! Danju spavas, nocu loodoojesh !:)  :)  Dobro si i prosao, pri toj brzini mogao si i da odletis na neki splav ispod "Brankice"  :)

 

 

Ovde, od kada se rodiš, OLOŠ ti radi o glavi. I ceo život se čuvaš i paziš od OLOŠA. I kada misliš da nije tako, jer si navikao pa ne primećuješ, ili ulepšavaš sliku o mestu gde živiš... i tada, dragi moj, boriš se za opstanak. A OLOŠ je neverovatno rasprostranjen. U školstvu, zdravstvu, policiji, politici, ''nauci'', ''kulturi''... SVUDA!

 

Ako im umakneš i umreš prirodnom smrću... opet su te stigli, živeo bi mnogo duže da to nisi pokušavao ovde.

 

Čuvajte se, mada, pitanje je vredi li uopšte...

 

treba izgleda svi koji ste nagrabusili da budete i srecni sto niste platili kaznu za ugrozavanje bezbednosti u saobracaju...OLOS kolega, olos ....ali oni zasticeni, nasi, koje smo mi slavili, oni 5-o oktobarski. Sofisticirani brate, satro evropski

 

A Matidra je sve lepo objasnio...pa sta se mi tu lozimo kada treba da budemo srecni sto ne zivimo... tamo negde...

 

 

 

 

Matoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Nem' pojma di sam...

Javljam se recimo u ponedeljak...

Pijemo neki cceps.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Kad vi iz Bg tako ... sta mi iz NS i drugih gradova kada dodjemo u Beograd treba da kazemo...?!?

Ludilo od haosa! :'(

 

p.s. I ovo za Alvirovica i SAT dobro receno, godinama familijarno obilaze istu rutu u nekim avionima od vozila i prodaju maglu narodu, a ovakve gluposti im ispred nosa. A jadni smo mi kad nam ostalo da nam Alvirovic i SAT spasavaju glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

@lancia88:

 

Lancia=Fiat  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hej vas dvojica talijana  nemo` da mi razvodjavate ochaj  !!  Ovde se qka, a vi se zezate. Razmenjujete neke dresheve.   Ups...pa jel ono beshe moja Aprilia talijanska !?   ;D

 

Kad vi iz Bg tako ... sta mi iz NS i drugih gradova kada dodjemo u Beograd treba da kazemo...?!?

Ludilo od haosa! :'(

 

p.s. I ovo za Alvirovica i SAT dobro receno, godinama familijarno obilaze istu rutu u nekim avionima od vozila i prodaju maglu narodu, a ovakve gluposti im ispred nosa. A jadni smo mi kad nam ostalo da nam Alvirovic i SAT spasavaju glavu.

 

:)  pa da, ljudi uzivaju,i to rade rutinski vec decenijama. Ko zna zna! Ali njemu treba posvetiti novu temu. Jadni smo mi svi u saobracaju. Pa covek ima gotove emisije na BBC-u i na dSF-u. Pa samo neka ih prevede, malo izmesa red reci u recenici jer koga briga u ovoj zemlji za pismenost, gde je predikat , a gde objekat u recenici kad svi bi samo da pevaju i eto mu emisije, a mi koji gledamo sve one strane malo cemo da zazmurimo i to je to. ma...

 

nego da mi batalimo Alvirovica da ne bi coveku proradila savest pa poceo da radi kako treba i sta treba pa se onda ozbiljno zamerio saobracajnim glavesinama u zemlji pa da coveka nagrde opasno. Pustimo... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Mali off: Menjam fiata za lanciu, sifra govno za govno ;D ;D ;D

 

mozete nastaviti sa kukanjem... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Setih se da je pre par godina kod Sajma u Bulevaru Vojvode Mishica neki momak sa Hayabusom naleteo na neobelezen "ostrugan" asfalt spreman za novo asfaltiranje, nizi 10 cm od postojeceg, iz koga je virio gvozdeni saht i poginuo na licu mesta. Ne sporim da je vozio prebrzo, ali ipak - radovi na putu su nedovoljno obelezeni o zato se ovakve stvari i desavaju,

 

Tuzno ali je tako,

 

???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Danas sam prosao tuda dva puta i dalje stoji znak 40km ogranicenje, guzva je i kada je nema unaokolo! Nekome se moze!

Raspravljamo o necemo sto je SF.

Zamislite se samo nad znakom kolotrazi! Na kom je to jeziku i sta to znaci! Videli smo ga svi mnogo puta ali cak ni u nasem jeziku a kamoli u nekom koji je ucio, (negde neko),  nema smisla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Setih se da je pre par godina kod Sajma u Bulevaru Vojvode Mishica neki momak sa Hayabusom naleteo na neobelezen "ostrugan" asfalt spreman za novo asfaltiranje, nizi 10 cm od postojeceg, iz koga je virio gvozdeni saht i poginuo na licu mesta. Ne sporim da je vozio prebrzo, ali ipak - radovi na putu su nedovoljno obelezeni o zato se ovakve stvari i desavaju,

 

Tuzno ali je tako,

 

???

 

 

Uzas jedan!!!  Necu da kazem da sam siguran da ljudi grese jer nije moj nacin, ali verujem da svi grese na poslu, neko vise , neko manje, ali ovakve greske ustvari uopste nisu greske.Da moje dete nastrada zbog necije ravnodusnosti i nemara,  ne bi stigao ni do svoga praga, a kamoli do suda.Verujem da svi grese na poslu, neko vise neko manje, ali ovo nije greska, ovo je takav jedan drski, bestidni bezobrazluk, onaj koji ti prosto kroz zube govori ,, moze mi se, sta mi mozes,,  da se sigurno moze tretirati svesnim pokusajem nanosenja teskih povreda i unistenja imovine. A kada ti neko nanese takve povrede gde si kao biljka, onda taj jadnik proklinje sto je uopste i ostao ziv.

 

kako to izgleda na trulom zapadu...mislim na rupe na putu

 

Zlajo, extra slike i fora, ali extra!  :)

 

 

Danas sam prosao tuda dva puta i dalje stoji znak 40km ogranicenje, guzva je i kada je nema unaokolo! Nekome se moze!

Raspravljamo o necemo sto je SF.

Zamislite se samo nad znakom kolotrazi! Na kom je to jeziku i sta to znaci! Videli smo ga svi mnogo puta ali cak ni u nasem jeziku a kamoli u nekom koji je ucio, (negde neko),  nema smisla!

 

Ma degenerici. Ali kao sto rekoh, imamo mi nasega Alvirovica pa ce da nam pomogne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Evo prodjoh veceras. Postavili su svetlosnu signalizaciju, ogranicenje od 40 je ostalo, dva svetla sa leve i desne strane grdosije ne rade i samo pucketa pod tockovima od plastike, komadi plastike pored puta, jedna ratkapna....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Nema table "Doborodosli u Srbiju"... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Setih se da je pre par godina kod Sajma u Bulevaru Vojvode Mishica neki momak sa Hayabusom naleteo na neobelezen "ostrugan" asfalt spreman za novo asfaltiranje, nizi 10 cm od postojeceg, iz koga je virio gvozdeni saht i poginuo na licu mesta. Ne sporim da je vozio prebrzo, ali ipak - radovi na putu su nedovoljno obelezeni o zato se ovakve stvari i desavaju,

 

Tuzno ali je tako,

 

???

 

 

Ako mislimo na isto, kod Bigza? To je moj komsija i drug iz detinstva :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ako mislimo na isto, kod Bigza? To je moj komsija i drug iz detinstva :(

Podseti me samo zaboravio sam ime ako je to taj koga sam ja znao družio se sa Pecom vozio je R1 plavu a posle toga Hayabusu, bio je puniji, meni je pričao da je taksista

Kako se zvao?

Pričalo se da je išao brzo ali takođe nije očekivao katakombe po asfaltu, bilo je leto, noć...

Opet ona stara, nije prilagodio brzinu uslovima puta

 

Pre 10 dana pričam sa drugarom koji kolima upravo (nedelja) ide kroz Kneza Miloša i kaže da je asfalt isečen ali da nigde nije obeleženo samo upadneš odvališ felne i ratkapne i to je to

Mislim da kod putara treba da bude odgovornost minimalno kao kod vozača jer oni mogu da ugroze mnogo više života od jednog kamikaze koji napravi karambol i popije dubak

Njihove rupe i limčuge kao na gazeli stoje danima pa izračunajte koliko je ljudi tuda prošlo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ako mislimo na isto, kod Bigza? To je moj komsija i drug iz detinstva :(

Podseti me samo zaboravio sam ime ako je to taj koga sam ja znao družio se sa Pecom vozio je R1 plavu a posle toga Hayabusu, bio je puniji, meni je pričao da je taksista

Kako se zvao?

Pričalo se da je išao brzo ali takođe nije očekivao katakombe po asfaltu, bilo je leto, noć...

Opet ona stara, nije prilagodio brzinu uslovima puta

 

Pre 10 dana pričam sa drugarom koji kolima upravo (nedelja) ide kroz Kneza Miloša i kaže da je asfalt isečen ali da nigde nije obeleženo samo upadneš odvališ felne i ratkapne i to je to

Mislim da kod putara treba da bude odgovornost minimalno kao kod vozača jer oni mogu da ugroze mnogo više života od jednog kamikaze koji napravi karambol i popije dubak

Njihove rupe i limčuge kao na gazeli stoje danima pa izračunajte koliko je ljudi tuda prošlo

 

Jeste bio je taksista i zvao se Backo (Miroslav Backovic)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Tačno Baćko

Sada nema više ni njega a ni Pece

Baćko je uleteo noću u neke katakombe koje je mu je ostavio Beograd put ili ko već...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala bogu pa popravise one cesljeve i uklonise fortifikacijsku prepreku

 

Da, ''još'' juče.

 

Sada imamo još samo 1.378.945.876 mesta zgodnih za pogibiju u gradu.

 

Ma milina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Hvala bogu pa popravise one cesljeve i uklonise fortifikacijsku prepreku

 

Da, ''još'' juče.

 

Sada imamo još samo 1.378.945.876 mesta zgodnih za pogibiju u gradu.

 

Ma milina...

 

Sto je najcrnje, toliku kilometrazu prelazim, da ne mogu da zapamtim gde su sve zasede... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja