Jump to content

Moto Zajednica

Schuberth S1 Pro

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Vratio sam se iz probne voznje,+2 je napolju i max brzina je bila 180.Sa ozirom na visoki vizir motora ,ventilacija na kacigi -donja za odzracivanje vizira jednako je radila i u otvorenom i u zatvorenom polozaju.Extra ventilacija ce biti od koristi ali na drugoj temperaturi.Tisa je od nolana n62 i udobnija.A o nolanu n103 necu ni da pricam.Novu kacigu posle prve voznje doslo mi je da je tresnem o zemlju.Kaciga od 320e svira kao blesava.Nikad flip up vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Vratio sam se iz probne voznje,+2 je napolju i max brzina je bila 180.Sa ozirom na visoki vizir motora ,ventilacija na kacigi -donja za odzracivanje vizira jednako je radila i u otvorenom i u zatvorenom polozaju.Strujanje vazduha iz tog otvora ventilacije je konstantno,sto meni odgovara i zavrsavalo je posao.Medjutim gornja ventilacija sa ogromnim usisnicima i u zatvorenom polozaju je takodje pustala hladan vazduh,sto mi je vec smetalo.Taj problem je resen sa par trakica tako da je sada sve besprekorno.Extra ventilacija ce biti od koristi ali na drugoj temperaturi.Tisa je od nolana n62 i udobnija.A o nolanu n103 necu ni da pricam.Novu kacigu posle prve voznje doslo mi je da je tresnem o zemlju.Kaciga od 320e svira kao blesava.[glow=red,2,300]Nikad flip up vise.[/glow]

Ni ja. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja