Jump to content

Moto Zajednica

LOUIS KNIEWAERMER.....?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

 

jel ima neko ovu stvarcicu, zanima me prvo hvalitet, znaci da se ne rasije za mesec dana a posle toga jel ugodno u voznji ?

post-4946-12879052149175_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

imam ja ovo i mislim da sam mnogo platio 20e od dejana iz bg ali tada nisam znao za sekulu u svakom slucaju dok sam bio na moru vozio sam uvece u sortcu i sa ovim stitnicima od vetra za kolena i nije losa stvar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

I ja sam ih kupio preko Sekule ovog proleca, ali ih nisam nesto preterano koristio... Dok ih montiram kad krecem i skinem kad stanem - smorim se kao plovak!  ;D Inace nisu losi, odnosno vrse posao za koji su namenjeni, mada malo zatezu u predelu kolena kad sednes na motor dok se ne naviknes iz razloga sto su tad kolena savijena a na samim grejacima nema oblikovano udubljenje za kolena pa vrse pritisak, ali nije nista strasno i nepodnosljivo... Sam kvalitet izrade je skroz OK, nisu napravljeni za jednokratnu upotrebu...  ;D Ako ti trebaju za po gradu slobodno ih uzmi, ali ako planirais da vozis sa njima duze ture bolje razmisljaj o nekim moto pantalonama.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Imam ih od proletos, kupljeno preko Sekule naravno, i meni su vrlo dobri. Pošto leti vozim u kratkim ili tankim pantalonama stavljam štitnike za kolena tako da mi nije nikakav smor da postavim ove Luisove. Lakše i brže se postavljaju od klasičnih štitnika, a greju/štite od hladnog vetra za sve pare i meni nisu neudobni - 100 ljudi=100 ćudi... moja preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Imam oko 2 godine... kvalitet izrade je dobar i posle mnogo koriscenja se ne vide znaci habanja. Dobra stvar za krace voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

ja sam uzeo ixs koje se stavljaju preko odece imaju dva cicka za lepljenje i imetnuta je kao i neka mala zatita...par puta sam ih nosio ...dobro je sto se mogu lako i brzo stavljati ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ja sam uzeo ixs koje se stavljaju preko odece imaju dva cicka za lepljenje i imetnuta je kao i neka mala zatita...par puta sam ih nosio ...dobro je sto se mogu lako i brzo stavljati ...

 

Imao sam Luisove a zatim sam kupio ixs od Jasminka. Razlika je ko dupe i oko

 

Luisove sam prodao jer su neuporedivo nekvalitetnije i neudobnije. Osim toga ixs-ove imaju i unutrašnji džep za protektore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

ja sam uzeo ixs koje se stavljaju preko odece imaju dva cicka za lepljenje i imetnuta je kao i neka mala zatita...par puta sam ih nosio ...dobro je sto se mogu lako i brzo stavljati ...

 

Imao sam Luisove a zatim sam kupio ixs od Jasminka. Razlika je ko dupe i oko

 

Luisove sam prodao jer su neuporedivo nekvalitetnije i neudobnije. Osim toga ixs-ove imaju i unutrašnji džep za protektore

 

Убедљиво су најбољи "Tucano Urbano", направљени од правог винд-стопера... Luis-ови су од неопрена под којим се колено превише зној, круте су па сметају, не могу тако лако да се смотају и стрпају у џеп, а и брзо се похабају. Е сад... Највећа "предност" им је цена...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

SUPER STVARCICA ZA GRAD I MNOGO POMAZE.KAD DODJEM KUCI UVECE I ISTUSIRAM SE KOLENA SU MI BILA HLADNA ALI SAM ONDA CUO ZA LOUISOVE GREJACE ZA KOLENA I REZULTATI FENOMENALNI.VATRA IZBIJA IZ NJIH I REDOVNO IH KORISTIM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Umeju da budu pretopli, i da se znoje kolena, pa su vise za hladnje vreme. Doduse zavisi i kakve pantalone imas ispod.

 

Za te novce odlicna stvar. Cini mi se da postoji dve velicine. Ako se dvoumis uzmi vecu, jer su vece povrsine, nije razlika samo u trakama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

porucio bas danas od Sekule te vece, a kako sam do sad nosio one sportske ispod odeće mislim da se neću buniti kakvi god da su....    mada losa stvar neoprena je sto on prenosi hladnocu na telo, pa imas osecaj kao da su ti kolena bez zastite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1923 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

    Imate kod kineza steznike za kolena od neoprena. Uzmete veci broj da vas ne stezu. 200 din kostaju. Isto imaju cicak traku za podesavanje. Mislim da moze da se nosi ispod pantalona. Vetar ne probija uopste. Znam zato sto imam od istog materijala  steznike za laktove  i nosim ih na skocnom zglobu leti kad je prohladno a ja na sebi imam farmerice i patike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ja trazio kod kineza i nigde da ih nadjem  :-\      kako god, uzeo sam ove, nista posebno, rade posao, malo otezavaju savijanje noge al kontam da će se rastegnuti vremenom ... vratice oni ulozene parice kada se omatori  :)

jos jedanput hvala Sekula !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja