Jump to content

Moto Zajednica

Radari

Recommended Posts

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Jbg, kasno sam ovaj post video  >:(  mene su baš 29.09. dva puta savatali kod ZR a na 4 mesta sam ih izbegao  :o  jer su mi blicali iz drugog smera... Išao sam, naravno, kolima... Sad će i pešaci panduri da nose po radar koliko vidim... i 60km/h dozvoljeno!? Regionalni put!? Vidi se da im je potrebna lova da pune budžet, ne mogu stranke da se odreknu svojih lopovluka za vreme krize...

Ovaj 2. što me navatao mi pokazuje kao 94km/h a na fotoaparatu nema slike, ja ga pitam da mi pokaže sliku, on kaže da mu je crkla baterija na fotoaparatu!!! Ja mu kažem, ništa od potpisivanja, ionako mi je bila sumnjiva brzina jer sam kilometar pre toga stajao da snimim nešto, nas 3 od po 100kg u kolima, Panda 1.2 benzinac... a neki BMW upravo odlazi... On mi napiše kaznu i i reče da ako ne platim za 8 dana, moram da dođem kod sudije u ZR a ako ne dođem presudiće u korist Mupa... idem za 2 nedelje iz principa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja