Jump to content

Moto Zajednica

Zvanično učlanjivanje u AMS uz svečani ručak

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

mislis dok ovi krkaju...  ;D ;D ;D meni je uletelo ali dobro... znaci radim danas a verovatno i sutra... ruku bi izgrizo sebi kolko mi se ide, al mi treba ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Mislim da bi sada bio dobar trenutak da počne da se pravi spisak za nedelju

 

1. Vlada#4

2. Sinclair

3. Stefgi

 

i ja bih isao u nedelju ako je moguce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Jos nisam opravio desni taster od misa, ustvari radi ali nesto baguje, tako da molim nekog da odradi copi-paste i da me ubaci na br.13

Unapred zahvaljujem.

 

 

;D  ;D  ;D

 

Ctrl + C = Copy

Ctrl + V = Paste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Sta reci a ne zaplakati: tu je glagog, glakoli dva komada, braca "po oruzju" iz ranijih prica, odmor, puste zelje, ma cudo!

;-)

post-2375-12879052602099_thumb.jpg

post-2375-12879052602495_thumb.jpg

post-2375-12879052602938_thumb.jpg

post-2375-12879052603285_thumb.jpg

post-2375-12879052603546_thumb.jpg

post-2375-12879052603811_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa jesi li  morao baš na Bembu da sedneš kukala ti baba za tri kokoške...pa od svih baš ti...pa od toliko modela baš na BMW...?

Nemam reći...pa zaštoo nisi Lalajko seo i na Super Teneru, pa da pomislimo da ti danas. stvarno nije bilo dobro...auuu!!

 

 

Zorane, veliki Manitu mi javlja kako bi trebao fotku sa klupe uvecati, uramiti, pa na zid....stvarno ju je Zlaja baš, baš 'odradio'....vidi se, Gremlinova škola!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

aaaa... sad mi jos gore kad gledam slike.... dajte jos :D

 

cija je ideja za nick_bedgeve... super je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

A zašto su meni Arakis i Scuba rekli da nisu oženjeni i da dođem sa dve drugarice da mi poprave motor? ???

 

pa vidis da pise tetka scuba...znaci to mu je tetka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Moze li za nas koji smo bili spreceni da dodjemo :'( da nas obavestite o desavanju na sastanku.

 

 

Može naravno.  :)

 

Sastanak kao sastanak je u osnovi propao jer nije išlo zamišljenim tokom. Pabla su neplanirano i iznenada zarobili na poslu pa je kasnio a mi smo ga čekali i nismo hteli da počnemo bez njega.

 

Okupili smo se, družili se i bilo je FENOMENALNO: dragi ljudi, dobro raspoloženje, hrana neprestano u bezbroj tura...  ;D

 

Nažalost, mnogi su imali obaveze i ograničeno vreme za današnje dešavanje pa su morali da krenu i pre zvaničnog početka koga na kraju nije ni bilo.

 

No, i bez tog najzvaničnijeg dela a nakon mog uvodnog izlaganja Lancia je predstavio plan za sledeću godinu sa osvrtom na dešavanja u ovoj i problemima koji su nas pratili.

 

Od svega rečenog istakao bih sledeće:

 

- učlanjivanje nam nije bilo prioritet već ispunjenje plana akcija za tekuću godinu pa se cela stvar zbog toga i razvukla

 

- osnov za uključenje u organizaciju treba da bude želja za zajedničkim radom a ne normativna akta i razna prateća papirologija koja će se stalno prilagođavati potrebama.

 

- na učlanjivanje smo morali da se odlučimo u ovom trenutku jer smo želeli da se što više ljudi uključi u akcije i njihovo rukovođenje. Organizacija raste pa je logično da broj aktivista i rukovodilaca raste zajedno sa njom i takav razvoj treba omogućiti i dalje.

 

- nastojimo da omogućimo svakom članu koji ima dobru ideju i način za njenu realizaciju da to i sprovede

 

- članstvo nije obavezno, na njemu se ne insistira već je rezultat lične odluke da li će se neko uključiti u rad ili ne, da li će na bilo koji način pomoći to što se radi ili ne i u kojoj meri.

 

-od angažovanja niko nema materijalne koristi niti će imati, reč je o dobrovoljnom radu koji ne donosi prihod.

 

Lancia je predstavio najvažnije delove plana aktivnosti za sledeću godinu uz osvrt da ćemo još od ostatka ove godine imati akciju bezbedne vožnje u Novom Sadu i sveobuhvatnu Deda Mraz akciju koja zavisi i od nas ali i od prikupljenih sredstava. Ako ih bude više trudićemo se da pokrijemo veći broj Ustanova ali, obzirom na hroničan nedostatak para koji nas prati i pre osnivanja, nemamo nikakav budžet ili bilo kakav izvor finansiranja za koji bi se uhvatili pa ćemo opet sami prikupljati novac sa svih mogućih strana.

 

Lalajko je objasnio vikend i dnevne vožnje koje ćemo imati naredne godine. Biće ih više i biće raznovrsnije, pojedine su namenjene enduro motorima ali u ovom trenutku nisu baš svi detalji poznati iako su glavne smernice već određene.

O tome više i detaljnije od Lalajka.

 

Ovo je u najkraćem ono što se pričalo, dopuniće me Lancia.

 

U toj kratkotrajnoj radnoj atmosferi neki su bili više zainteresovani za ono šta se priča a neki manje. I to je odlično jer je prirodno, svako treba da  uzme učešće koje i koliko želi. Da smo bili u zatvorenom prostoru onda bi svi prisutni morali da slušaju i ono što ne žele pa bi se žestoko smorili.

 

Kafana je super, hrana odlična, Ljilja i Miša najbolji, odrađeno je sve savršeno.  :)

 

Toliko za prvu pomoć. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kao što vidim lepo se jelo ali Vujo zar ti nisi na dijeti? ;D ::)

 

Pa svi jedu a ja gledam, gde je tu pravda, nije moglo to tako... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

I treci deo, uz napomenu da je sve bilo odlicno od rakije do salate! Ipak su Ljilja i Misa kao domacini odradili dobar posao! Sto se tice onoga da smo culi nesto i nismo, a bas smo pazljivo slusali. Bilo je voznji i bice ih i dogodine, raznih! To smo culi i jos po nesto, a sve ostalo resavace se u hodu, sto uopste nije lose! Pozdrav svima do sledeceg vidjanja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja