Jump to content

Moto Zajednica

EN500 1995 1800e hitno

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Stvarno sam se nadao da cu moci da zadrzim dva motora ali posto sam ostao bez posla a i na istom nisam bio placen, primoran sam da se oprostim od jednog. Pare su mi stvarno hitno potrebne tako da moze i zamena za bilo sta jeftinije i bar 500e kesa,znaci nije bitno da li je neki motor ili auto. EN-a sam kupio relativno skoro i ne mogu sad bog zna sta da kazem o njemu, ono sto mogu da kazem sa 2000 predjenih km je da je najmanji potrosac koji sam vozio i da me je stvarno naterao da u buducnosti razmisljam o choperima i castum motorima.

Sto se tice motora: GODISTE: 1995( i da postoji ovaj model u toj godini)

                                PREDJENA KILOMETRAZA: 19000km

                               REGISTRACIJA: reg do 07.2010. god.

                               NA MOTORU URADJENO PRE 1000KM: promenjeno ulje,filter,svecice.

                                  GUME: zadnja nova,prednja na recimo 60%

                              ULAGANJA: u principu nema,jedino se cuje neko zveckanje kad je hladan(ventili ili spaner) i termoprekidac(nikako da odem da mi neko zalemi zicu ili da kupim drugi) ali je prinudno stavljen prekidac za rucno paljenje ventilatora.

 

Cena za kes je 2000e ,mislim da je realna tako da ocekujem i da cene u ponudjenoj zameni budu realne.

post-4859-12879050055926_thumb.jpg

post-4859-12879050056731_thumb.jpg

post-4859-12879050057548_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

evo i ja da ti ponudim mog kineza i da ti dopaltim (plafon 500evrica)

jbg tesko bih mogao da se iscimam  za vise :( mada je motor 2009 godiste i u odlicnom stanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

i dalje aktuelna zamena i prodaja. Najvise odgovara jeftiniji ili u ceni automobil.Moze i jeftiniji motor(ako je u pitanju kinez ne pricam ispod 1000e doplate koje god da je marke,kubikaze i godista). ZA kes moze i neka sitna korekcija.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

zbog frke sa kesom....cena 1800e fix. Napominjem da je to cena za KES. U zameni je i dalje 2000e i to samo za kombinacije u kojima i druga strana ima normalnu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ako je motor od Ljupceta iz Petrovca onda je u ekstra stanju!On je kupio od neke zene!Preporuka za motor,ako je to taj a mislim da jeste! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ako je motor od Ljupceta iz Petrovca onda je u ekstra stanju!On je kupio od neke zene!Preporuka za motor,ako je to taj a mislim da jeste! ;)

jeste taj motor,i dalje se vodi na zeni....tako da ako nekom nije jasno kako motor sa toliko godina moze da predje samo 20.000km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja