Jump to content

Moto Zajednica

mi bili danas u svadbi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

kao sto naslov kaze danas smo bili u svadbi.posto se jedan nas clan uskoro zeni,ustvari on se nista nije ni pitao nego je mlada odlucila da se uda pa ono sto se mora,mora se,bili smo mu danas u svadbi.a sve je pocelo kao jedna lagana voznja.elem posto sam jutros dosao u BG da sredim motor,sto sam naravno i uspeo,cujem se sa Zoltanom i dogovorimo se za jednu voznju.okupimo se na pumpi u Krnjaci Zoltan,Blaj,Bojana,ali jedna druga i ja.kafa pivo sokici i na put.krenemo u SRC Surcin sa sve resetkom za rostilj ali se uz put dogovorimo da klopamo u restoranu.kad tamo restoran na godisnjem odmoru.nista,vratimo se na savski kej kod STAROG PINGVINA.i posto se drug clan uskoro zeni odlucimo da to nase malo okupljanje bude jedna mala svadbica.posto niko nije znao za svadbu a  svi su bili pozvani morali smo samo nas cetvoro da to obavimo.i bilo je lepo i ukusno.pojeli smo PINGVINA za dve osobe.i to jos starog.a pingvin ima toliko delova s obzirom da je ptica za koje nikada ne bi rekao da pripadaja jednoj ptici koja cak ni ne leti.ima tu karadjordjevih snicli,pljeskavica,punjenih vesalica,belog rolovanog mesa sto jedino podseca na pticu,urnebes salate,pomfrita...i ne znam da li jos cega.uglavnom cudna neka ptica.a kako izgleda pokazace vam Zeljko ako postavi sliku na forum.

zahvaljujemo se svim zvanicama koje nisu bile pozvane  pa nisu ni bile i onima koji nisu pozvani a bili su.sve u svemu lepo proveden dan.i da ne zaboravim Zoltan i Zeljko su ostavili veoma lepe utiske na Bojanu,koja nije ona Bojana nego neka druga,da se ona odusevila s obzirom da se prvi put srela sa tim ozloglasenim bajkerima.i ja im se jos jednom zahvaljujem na lepo provedenom danu i prenosim im Bojanine pozdrave.i da obecaju da vise nece voziti 140 kroz BG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Jako nam je drago sto smo svojim prisustvom uvelicali vase i onako veliko slavlje, a da nam je bilo dobro kako i obicno, bilo je. Sto se tice naseg utiska na Bojanu nisam iznenadjen pa bajkeri su i izmislili bon-ton! ;D jedenje Ptica upakovanih u dobro nam poznate mangulica specijalitete nas je opet opcinilo! A sto se tice voznje kroz grad od 140km/h laze ti sat vozili smo 150 ;) a i vise! isto bih da se zahvalim i onima koji nisu dosli posto bi se ondak svadba ko zna kada zavrsila a ja sjutra radim!

Inace kako Anton rece a prvi put da sam cuo da neko to izgovori glasno (ili prizna) da se zeni zato sto ona hoce, e tom recenicom me odusevio a i mlada ne zaostaje za njim posto ga potpuno podrzava u njegovoj ljubavi prema motorima!

E pa mladici to je LJUBAV! :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Eto iz nekih samo vama znanih razloga ja nisam mogao da prisustvujem danasnjem sjedinjavanju ove dve zaljubljene duse. Koliko vec za naredni vikend, nedelju (posto mladozenja tada ne radi) mozemo organizovati jednu svadbenu povorku koja ce otici po mladu (zoltan zna gde) i odvestiu je u B.Palanku gde ce nas domacin docekati sa nekim mrtvim zivotinjama spremljenim na mangulica nacin (on je kuvar zar ne?!) I ONDA DA ZVANICNO OZVANICIMO ovu nama radosnu i dragu vest.

Za pocetak ja imam barjak ..... ajmo dalje....

post-4576-12879049001051_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Opet ste bancili bitange nijedne a penzija,socijalno itd.Pozdrav golupcicima i drago mi je da je Anton sredio svoje prometalo pa sad moze ponovo nedeljom da jezdi za Krnjacu,mada koliko vidim i tome se blizi kraj sretan naravno.Ajd u zdravlje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

e ovako.posto je sve gore ili ti dole opisano ispalo stvarno onako spontano i neobavezno kao i sto prilici MANGULICAMA ovim putem se izvinjavam svima koji nisu pozvani i zahvaljujem se svima u Bojanino i svoje ime na cestitkama.i posto mlada u nedelju 13.09.ima rodjendan ovim putem pozivam sve one koji se toga dana,nedelja,zateknu u BG,da se negde okupimo i proslavimo njen rodjendan,onako neobavezno.da vidi da mi i nismo bas taki kako nas narod opisuje i predstavlja.jeste da su nam Blaj i Zoltan osvetlali obraz ali ne bi bilo lose da cura upozna i VAS ostale pa ako misli da se predomislja da uradi to dok je vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Pa ajd ondak 13.09 u Surcin SRC (radi od danas) proso godisnji, samo ti to stavi tamo u zajedicke voznje i okupljanja i eto njih a i nas,pa da Bojana (ne ona, nego naka druga) vidi i one druge!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Jako nam je drago sto smo svojim prisustvom uvelicali vase i onako veliko slavlje, a da nam je bilo dobro kako i obicno, bilo je. Sto se tice naseg utiska na Bojanu nisam iznenadjen pa bajkeri su i izmislili bon-ton! ;D jedenje Ptica upakovanih u dobro nam poznate mangulica specijalitete nas je opet opcinilo! A sto se tice voznje kroz grad od 140km/h laze ti sat vozili smo 150 ;) a i vise! isto bih da se zahvalim i onima koji nisu dosli posto bi se ondak svadba ko zna kada zavrsila a ja sjutra radim!

Inace kako Anton rece a prvi put da sam cuo da neko to izgovori glasno (ili prizna) da se zeni zato sto ona hoce, e tom recenicom me odusevio a i mlada ne zaostaje za njim posto ga potpuno podrzava u njegovoj ljubavi prema motorima!

E pa mladici to je LJUBAV! :D :D :D

Evo ih  ;D Ona što hoće i onaj što je najebo! ;) Najlepše željice!

post-6366-12879049285466_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

e ovako.posto je sve gore ili ti dole opisano ispalo stvarno onako spontano i neobavezno kao i sto prilici MANGULICAMA ovim putem se izvinjavam svima koji nisu pozvani i zahvaljujem se svima u Bojanino i svoje ime na cestitkama.i posto mlada u nedelju 13.09.ima rodjendan ovim putem pozivam sve one koji se toga dana,nedelja,zateknu u BG,da se negde okupimo i proslavimo njen rodjendan,onako neobavezno.da vidi da mi i nismo bas taki kako nas narod opisuje i predstavlja.jeste da su nam Blaj i Zoltan osvetlali obraz ali ne bi bilo lose da cura upozna i VAS ostale pa ako misli da se predomislja da uradi to dok je vreme.

Ja sam za! ;)

Evo vako ćemo!...U subotu 12.09 pravac aerodrom Bataja da onim Džoksovim MIG-ovima,Galebovima i Orlušinama naguramo krompire u auspuhe

i šećer u tankove ;D...Džoksu smo našli zanimaciju da se zajebava u nedelju,a Violeta ima slobodnog Rotaxa bez kardana...I onda svi u zajebanciju s Antonom i novopečenom snajkom Bojanom,s onom što hoće,a nije ona prva,nego ona druga ;D...A možda bidnu i neke drugarice što vole motori i masni, nevaspitani bajkeri  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ma dobra ti ova,mada mi se frizura malko uzhebala, nago daj onu da se vidi ta ptica sto smo platili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ma dobra ti ova,mada mi se frizura malko uzhebala, nago daj onu da se vidi ta ptica sto smo platili!

To ti je,što ti je...Od mene...Mogo si i ti malo da se angažuješ,a ne samo u usta da ga guraš...Pingvina  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja