Jump to content

Moto Zajednica

SUTOMOREEE

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: G.Milanovac

Juhuuu,hoce li neko u Sutomore?Iz naseg kluba krece nas deset za sada,a jos par je pod znakom pitanja.Krecemo iz naseg kafica 03.09 u 8h,pa ko je planirao da ide u to vreme a prolazi pored Milanovca moze nam se pridruziti.POZZZ SVIMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Ej ljudi ajd neko neku informaciju vise . Do sada nisam isao  ove godine bi dosao sa porodicom pa me zanima cena smestaja u kampu i sve ostalo . Gledali bi da dodjemo u petak a za BG bi krenuli u sredu recimo.Sta da ocekujemo i cemu da se nadamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: sabac

u sredu sam svratio do M.C LLOYD da vidim kad je skup i kako teku pripreme.skup je 4,5,6 odrzace se na starom mestu na parkingu kod setalista,raspitao sam se za smestaj na samom setalistu i cene su od 8do10evra po coveku.sa pripremama jos nisu poceli,kazu da jos ima vremena za to ;D ;D ;D.sto se puta tice put Sbac-Valjevo-Zlatibor-C.G  je fenomenalan tako da za R-ove predstavlja pravu uzivavciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

marsovci su se vec spremili za hapsenja provereno juce

JA ljudi nisam imao nikakve probleme sa njima iako idem tri puta godisnje u Crnu Goru.Postujem ogranicenja i zaustavljam se kada mi zbace znak stop.Oni su tu da mi ne bi divljali i napravili neku katastrofu.Cak me prosle godine jedan uhvatio na radar j isao sam 90 km/h iako je 80 bilo ogranicenje.Samo mi je pokazao da smanjim brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Ja takode nisam imao problema a prosle godine sam isao vise puta sta sa autom, kamionom motorom.Kao sto DARK napisa postujte propise i nema problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: SABAC

VladaPUB

ovo ti je sa tog foruma

 

 

 

Pozdrav za brata Loyda ali crnogorska policija ove godine nas dzabe ceka JER NE DOLAZIMO,nek hapse malo Crnogorce.Pokupili me s plaže ko kera

Ako dolazimo idemo kod Marka u banana bich.

 

 

 

 

 

QQ, sta je se tako strasno desilo kad ne idete?

 

Loyd trčao po kampu sa megafonom i izdavao zabrane i naredjenja,a crnogorska policija hapsila sve što je srpsko  Wink

 

 

 

 

A OVO JE NAPISAO JEDAN MOMAK CRNOGORAC M.C. PIRATES

 

 

 

 

Slzem se da je u Sutomore par godina organizovan najgori skup i da su prosle godine mnogi dozivjeli neprijatnosti.

Vjerujte da smo i mi iz Crne Gore prosle godine napustili skup odmah poslije defilea u subotu, bili smo tu samo sat vremena.

Kada je organizator poceo da vice sa megafonom na nas koji smo tek stigli na defile, zbog turiranja i pucanja...

Taj covlek koji organizuje godinama moto skup u Sutomore njie uopste bajker, nema svoj motor itd, znamo da

ga organizuje samo da bi zaradio, taj njegov kamp je u centru grada gdje i nije mjesto gdje bi trebalo da se organizuje

moto skup.

Sto se tice policije mislim da sam organizator nema dobru komunikaciju pa je doslo do incidenata, tako da mislim da ne

treba generalizovat stvar da policija nekoga maltretira zato sto je iz Srbije. Znam da su neki privedeni i da su se lose proveli

i mi smo imali slicnih situacija ali to ne znaci da su svi isti.

Navodim nas slucaj kada smo organizovali motorijadu koja je trajala dva dana i vjerijte da nismo imali nijedan incident sa policijom

ljudi su odradili svoj posao profesionalno kada je u pitanju defile, u kamp nije dolazio niko uniformisan.

Mislim da nije u redu da se Crna Gora prikaze kao monstrum za bajkere, kod nas u Ulcinju svakodnevno dolaze bajkeri iz Sbije, Hrvatske, BiH, Slovenije itd, kampuju na Safeari Beach, evo do prije dva dana su bila tri momaka sa motorima iz Sabca, tu su i bajkere iz Slovenije, ljudi su odusevljeni.

 

 

 

 

Vi ste Pirati bajkeri i drugacije gledate na stvari,a Ivan u bajkerima vidi novcanike na dva tocka

 

 

 

Kod Pirata boze zdravlja iduce godine ne propustamo. Ali Lloyd nikada vise. Da mi u pola noci neko dize cenu piva sa 1euro na 1,5eura i da mi sa nekim glupim meafonom preti kako ce sve da nas pohapsi policija CG, nikada vise. Ni slucajno. Ko vas *ebe

 

 

TO JE TO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ovako ja,sa mojih 37 godina gledam na stvari: :D

Meni je put do CG sa drugarima najvece zadovoljstvo.Stajemo puno,slikamo,klopamo....Idemo duplo duze nego autom.Skup u Sutomoru je malen zbog toga jer je kamp mali.JA sam vise vremena proveo ispred kampa pricajuci sa ljudima i gledajuci motore nego u kampu.Jer je vecina motora bila napolju tj.van kampa.Medjutim,meni to je bilo OK.Isli da se kupamo,upoznao neke nove prijatelje i sl.More ima svoju draz kako god okrenes.Meni je plan da dodjemo u Petak,nadjemo smestaj,vidimo koga ima i odemo u zezanje po gradu ili do Budve.Uvece da odslusamo svirku na skupu vidimo koga sve ima.U subotu do nekih lepsih plaza.Ako stignemo,odemo na defile.Uvece isto.U nedelju polako nazad kuci.Meni je to lep dozivljaj.Zato i idem.Siguran sam,ako nas vreme posluzi,da ce biti lepo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Debeljaca
  • Motocikl: Drag Star 1100 custom

Dobio sam juce poruku od drugara on je dole na moru. Kaze da je u kampu luna park a Ivan LLoyd kaze da za skup jos ima vremena. Lep provod svima koji idu i nek napune novcanike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

A jel ce da stoji onaj na brdu da dize ruku kad naidju motoori iz Srbije da obavesti policiju na vreme da napisu kazne ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

 

A jel ce da stoji onaj na brdu da dize ruku kad naidju motoori iz Srbije da obavesti policiju na vreme da napisu kazne ?

 

A možda su već napisali kazne i poslaće nam poštom , pa ne moramo ni da idemo tamo ...  ;D

 

Mada , ja možda i odem ... ali pošto ne ide niko iz Kruševca moraću opet da se prišljamčim ovima iz Vrnjačke Banje  ...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja