Jump to content

Moto Zajednica

Gde kupiti Shiro opremu?

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Vreoci - Lazarevac

Cao drugari. Razmisljam se o kupovini Shiro full face kacige.Svidja mi se nije losa al neznam gde je mogu kupiti? Dali vi znate dal postoji tu negde u vasem kraju prodavnica Shiro opreme?

Konkretno mislim na Beograd, Arandjelovac, Valjevo il Ub. Jer sve ostalo mi je podaleko ukoliko nesalju postom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Ima moj drugar u Sopotu prodavnicu auto delova, a izmedju ostalog prodaje i shiro kacige.Ako si zainteresovan mogu ti u ponedeljak poslati slike modela koje trenutno ima sa cenama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Trenutno ima ova tri modela.Mat crna i ova crno-plava su 5500 dinara, ova zuto-plavo-crna je 7200 dinara.Ako si zainteresovan  javi se na pp pa cu ti objasniti gde je radnja.

Pozdrav

post-1344-12879047135179_thumb.jpg

post-1344-12879047135903_thumb.jpg

post-1344-12879047136445_thumb.jpg

post-1344-12879047136981_thumb.jpg

post-1344-12879047163826_thumb.jpg

post-1344-12879047164652_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Drugari i meni treba pomoć-informacija gde mogu da kupim vizir za Shiro SH50 Jet kacigu? Pitao sam u radnji u Kirovljevoj na B.Brdu i oni nemaju pojma o čemu pričam pa je komentar izlišan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Narode ja kupio dve Shiro forest kacige i nisam uopste zadovoljan. Evo od aprila ih koristimo i pizdimo. Sisti i zvizdi na sve strane. Posle neke duze voznje od recimo pola dana, kad skinem kacigu, ne cujem nista dva sata. Toplo preporucujem - ne kupujte!

 

p.s. Curi neki silikon iz njih!!! Viziri jako losi i brzo se lome nosaci vizira. Uzas.... Cim kupim druge - ove poklanjam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Vreoci - Lazarevac

Znaci to sto pise na njihovom sajtu kracim recima DA SU EXTRA to je samo farsa, ako je tako kao sto kazes. Mada nezuri mi se uopste sto se tice toga. Napravicu pravi odabir kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

@dexter

 

Ma nisam, nešto sam bio u gužvi ovih dana pa nisam stigao.. :( LAF auto mi je blizu pa ću možda danas da skoknem i pitam, a ako imaju odma' dobijaš odgovor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

Ja sam kupio shiro kacigu pre tri godine i zadovoljan sam njom, tako da sam pre par dana otisao do sopota i uzeo novu bas ovu mat sa slike,jer mi se stara vec izgrebala a i pre dve godine sam pao sa njom (vozio sam skuter)tresnuo sam glavom u asvalt i ona je to odlicno podnela osim par sitnih ogrebotina nije joj bilo nista,jer sam je posle toga komplet rasturio i pregledao.

Sad ima i boljih kaciga ,ali za 5500 din nema bolja  ;)

sto se tice buke do 90-100 je dobra posle toga zvizduce ,ali to ima veze i sa vizirom na motoru jer kad ustanem na vecoj brzini nista se ne cuje da zvizdi ,cim sednem pocinje, tako da sam dosao do zakljucka da nije mozda do kacige vec do nekog cudnog strujanja vazduha iza vizira (mozda cak i zbog polozaja retrovizora)ali to me uopste ne uzbudjuje tako da ziveo shiro! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja