Jump to content

Moto Zajednica

Lazarevac,biciklista poginuo,motociklisti povredjeni (20.08.2009)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

Sinoc u Lazarevcu,u centru grada kod Pekare,motociklista naleteo na biciklistu i usmrtio ga na licu mesta..

motociklista je u teshkom stanju,u komi,a devojka koja je bila sa njim lakshe je povredjena..

dechko je posle udarca u biciklistu odleteo 50-ak metara i udario u ogradu..

ako je neko bio na licu mesta neka napishe detaljnije..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Sad sam saznala tacne informacije, da se Ivan(motociklista) kretao suprotnom trakom od bicikliste(brzinom ne vecom od 50km/h po recima ocevidaca) a ispred njega je isao automobil, u jednom momentu, nakon sto je prosao automobil, biciklista ne videvsi ivana je skrenuo  i Ivan ga je direktno udario i nosio par metara, zatim isgubio kontrolu i zakucao se u parkiran automobil koji je preleteo i udario glavom od beton... Ivan je vozio jednu devojku koju je u trenutnku udarca u biciklistu uspeo da sgurne sa motora, tako da je samo prosla s ogrebotinama. Devojka je izjavila da joj je ivan spasao zivot.. U teskom je stanju, i doktori vise nista ne mogu da urade. Inace Ivan mi je dobar drug i jos ne mogu da verujem. Naisla sam na mesto nesrece samo 5 minuta posle udesa, a pre toga sam srela Ivana u gradu koji mi se javio s osmehom na licu nadam se ne po poslednji put. Inace, Ivan ima samo 17 godina, uskoro je trebalo da mu bude punolestvo i nadam se da ce biti!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Kad se kaciga ne veze to je isto kao da je nisi ni stavio. Kao sto se patike ili cipele pri udaru lete iako su zapertlane tako nevezana kaciga leti jos lakse. Brz oporavak zelim, a biciklisti nek je laka zemlja  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Danas sam bila u Urgentnom. Stanje mu je nepromenjeno, doktori se nadaju najboljem. Noge su mu polomljene, povredjen kuk, i ima nagnjecenje mozga, sto je najozbiljnije ali ne mogu da ga operisu dok ima otok veliki na glavi.... Svi se nadamo najboljem.. U prinudnoj je komi..inace je svestan, ali su ga da ne bi povredio sebe jos vise, stavili u prinudnu komu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ivan je bio najbolji decko koga sam poznavala...nije postenoo..jos ne mogu da verujem...nema vise druga mog, moga druga jedinog, nema vise uzeo ga Bog.. :((((((((((((((((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja