Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa po gradu vozi u leru, a na otvorenom ne spusta ispod 7000 obrtaja...:D

pa tako nekako,tacnije miran sam i veoma vodim racuna o bezbednosti suvozaca kog uvek imam iza sebe tako da u gradu,samo lagano i oprezno dok na putevima koji to omogucuju vozim dosta brzo,koliko brzo,pa do one brzine koja mi se cini bezbednom.. tako da, meni vise trosi na otvorenom nego u gradu,ko ne veruje,mozemo da se provozamo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 792 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

auto put 120kmh tdm 900 trosi 4 l  malo cudno ali tako je. tdm 900 trosi manje sv 650 04 .

zadnja voznja 14,7l na 370km auto put DO Pozarevca ,pa magistrala do Petrovca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

dobro, tdm 900 je dosta drugaciji i od 3vd i od 4tx, mislim nije to ubrizgavanje dzaba osmisljeno.. napredniji motor u svakom smislu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Koliko para, toliko muzike.. Ja sam TDMom prezadovoljan.. Odusevile su me kocnice, a najvise me je razocarala registracija, mada to nije do motora vec do nase drzave..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Grocka, Brestovik
  • Motocikl: Yamaha FZS 600

Pozdrav, kolege

Neko vreme sam se razmisljao i nakon dugo godina druzenja sa XJ600 i FZS600 a posle voznje jednog Tdm850, sam ipak prelomio.

U potrazi sam za TDM 850, 98,99 ili mladjim. Imam Fejzera 600 99god. Ako je neko zainteresovan za dogovor, javite se. Evo linka

http://www.polovniautomobili.com/motori/6876836/yamaha-fzs-600-fazer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Ja ne mogu da verujem sta se ovde pise...vecu kolicinu neznanja i gluposti ...posebno rekla kazala nisam procitao...

1.Kako onaj koji vozi stromcinu 1000 moze da veruje da TDM900 ne trosi preko 5 ...NIKAKO ... 

2.Koje su prednosti TDM900 nad 850 ...sve IMAO SAM PA ZNAM ...

3.Koliko vas svake druge godine menja ulje u viljama i ulje u kocnicama ...koliko od vas pere motor posle svake voznje ili prebrise ...koliko vas vozi nove gume ...na primer 

4.Ne zelim sad da serem da ja nesto mnogo znam ili sta vec ...ali za moj motor znam dosta kao i za sve TDMove generalno ...prvo procitajte tex.podatke izguglajte druge strane sajtove pa onda poredite sa vasim mezimcima sta vam je ok a sta nije ...

5.DOKLE SE VISE MERI CI JE DUZI ... evo MOJ motor u ostroj voznji ne prelazi 5 sa zenom i sva 3 kofera isto a najmanje sto sam potrosio je vrh gasa lagana voznja 4.3 ne pada mi napamet da se ikome pravdam ili ubedjujem ...samo preispitajte vase motore po necijim informacijama .

UZDRAVLJE i svako dobro svima dobronamernima

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Taj sto vozi Stromcinu od 1000 cc se navozao raznih motora i ni jedan, iako motore drzi u tehnicki savrsenom stanju nije trosio 5 litara u gradu, a pogotovo ne tdm 850. Najmanj potrosnju na otvorenom mi je pokazao gsx750f malo preko 5 litara.

Ali ocigledno nesto sa mojim nacinom voznje nije u redu pa cu potraziti savet kako voziti motor u gradu a da pitrosnja ne predje 5 l.

 

Послато са GT-I9301I

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Znaci ...ciji je duzi ... jbg ne moze da se Srbin dovede u red ... Tu smo gde jesmo jer smo takvi kakvi smo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Druze, put na Durmitor iz Kraljeva nije nikako gradska voznja.

A ustvari me i zabole uvo koliko tebi trosi motor, ti ga pojis a ne ja. Svaki moj motor je trosio onoliko koliko sam ja hteo da ga poteram ali nikako 5 u gradu. Ajd uzdravlje. ;

 

A pusti te fore o Srbendi i takmicenju ciji je duzi, ti si bar poznat po tome na nrazim forumima :lol:

 

Послато са GT-I9301I

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Da tako je ja sam po forumima drugim poznat kao.majstor Panco ...a ko si ti ...zeka ... Haha

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

 

Da tako je ja sam po forumima drugim poznat kao.majstor Panco ...a ko si ti ...zeka ... Haha

Svaka cast, skidam kapu za tvoje majstorluke.

Jebiga meni je poziv takav da svoj indentitet i posao nesmem da predstavljam javno :lol::lol: :lol::lol:

 

Posto ne vodim prepucavanja ni u stvarnom zivotu necu onda ni u virtuelnom, a tebe pozivam da dodjes kod mene na pivo , napunimo rezervoare i provozamo neku lepu turu, onako komsijski. Adresu imas u mom potpisu ispod posta, ujedno tu mozes videti ko sam,sta radim i po cemu sam poznat ;)

 

 

Послато са GT-I9301I

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

I tako odosmo daleko od teme uglavnom ja sam namontirao druge gume ove sezone nove naravno Michelin pilot road 4 provozao sam ih 20 tak kilometara ali neman još komentar videćemo kako se ponašaju samo da grane sunce .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

A da i zaboravio sam da kažem da sam nabavio  i sajlu za vuču po gradu ovog TDM_a pošto me mnooogo zabrinjava potrošnja benzina :na_glavi:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pa po gradu vozi u leru, a na otvorenom ne spusta ispod 7000 obrtaja... :D

pozdrav neznam koliko ides na sat sa 7000 obrtaja meni je dovoljno 3500 na 12o km a potrosnja je 5.1 testirano na 2000 km  mozda ne volim da vozim brzo al stvarno kolika je brzina na 7000 nisam jos stigo u te obrtaje mozda sam star .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Ja ne mogu da verujem sta se ovde pise...vecu kolicinu neznanja i gluposti ...posebno rekla kazala nisam procitao...

1.Kako onaj koji vozi stromcinu 1000 moze da veruje da TDM900 ne trosi preko 5 ...NIKAKO ... 

2.Koje su prednosti TDM900 nad 850 ...sve IMAO SAM PA ZNAM ...

3.Koliko vas svake druge godine menja ulje u viljama i ulje u kocnicama ...koliko od vas pere motor posle svake voznje ili prebrise ...koliko vas vozi nove gume ...na primer 

4.Ne zelim sad da serem da ja nesto mnogo znam ili sta vec ...ali za moj motor znam dosta kao i za sve TDMove generalno ...prvo procitajte tex.podatke izguglajte druge strane sajtove pa onda poredite sa vasim mezimcima sta vam je ok a sta nije ...

5.DOKLE SE VISE MERI CI JE DUZI ... evo MOJ motor u ostroj voznji ne prelazi 5 sa zenom i sva 3 kofera isto a najmanje sto sam potrosio je vrh gasa lagana voznja 4.3 ne pada mi napamet da se ikome pravdam ili ubedjujem ...samo preispitajte vase motore po necijim informacijama .

UZDRAVLJE i svako dobro svima dobronamernima

pozdrav  kazi mi dal znas sta znaci trzanje motora al samo u trecoj prosto trza na 3800 paprestane onda ak dam gas ponovo trza  citao sam vec dosta ovde molim te za tvoj  komentar  dal je treca sjebana ili ...veliko hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Koji motor imas, posto 850 provereno ne moze 120km/h sa 3500 obrtaja...

meni na 120km/h je na oko 4k rpm.. mada ako se ne varam kolega vozi 3vd pa je kod njega mozda prenos drugaciji..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Na tdm-u 900 4k obrtaja na 120km/h je ok zbog 6-e brzine, 4tx s druge strane tera 5k obrtaja na istoj brzini, a s obzirom da sam se zezao sa lancanicima i svojevremeno stavio isti prenosni odnos kao sto je na 3vd o5 nisam spustio obrtaje ispod 4500-4600 na 120km/h u petoj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

 

Pa po gradu vozi u leru, a na otvorenom ne spusta ispod 7000 obrtaja... :D

pozdrav neznam koliko ides na sat sa 7000 obrtaja meni je dovoljno 3500 na 12o km a potrosnja je 5.1 testirano na 2000 km mozda ne volim da vozim brzo al stvarno kolika je brzina na 7000 nisam jos stigo u te obrtaje mozda sam star .

ovo nije bilo upuceno tebi nego astral-u s obzirom da mu 850 ima basnoslovnu potrosnju na otvorenom putu u odnosu na voznju po gradu sto nema nikakve logike... To mi govori da su mu ili mape s*ebane u kompu ili da nesto drugo nije uredu ili da ga na otvorenom tera pun gas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja